Nivea, Q10 plus C, Przeciwzmarszczkowy krem na dzień SPF 15

Nivea, Q10 plus C, Przeciwzmarszczkowy krem na dzień SPF 15

Sprawdź ceny produktu

Linia przeciwzmarszczkowych produktów NIVEA Q10 plus zawiera naturalnie występujące w skórze składniki - koenzym Q10 i kreatynę, dzięki czemu efektywnie zapobiega powstawaniu zmarszczek. Stosowana regularnie, zwiększa ich poziom w skórze, skutecznie zwalcza zmarszczki od wewnątrz, redukuje ich widoczność oraz pomaga zapobiegać powstawaniu nowych. Energetyzująca formuła z ekstraktem z jagody goji pobudza skórę, aby wyglądała świeżo i promiennie. System filtrów UVA i UVB (SPF 15) chroni przed powstawaniem zmarszczek pod wpływem promieniowania słonecznego.
Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. Produkt odpowiedni również dla skóry wrażliwej.

Niewypał

Zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami skusiłam się na zakup wersji na dzień i na noc. Na szczęście w Rossmannie była promocja, więc nie wydałam fortuny, aczkolwiek nie jestem zadowolona z tych dwóch kremów.
Mam cerę normalną w kierunku suchej.
Niestety po nałożeniu kremu na dzień jak i na noc moja skóra obfitowała w wypryski. Musi to być jakiś składnik w obu wersjach, ponieważ nawet stosowane osobno zapewniają dokładnie taki sam efekt.
Dlatego póki co się pożegnamy, może jeszcze kiedyś spróbuję, aczkolwiek na ten moment jestem zawiedziona.

Wersja i na dzień i na noc słabe

Nie zgraliśmy się z wersją na noc ani na dzień. Ten podobnie jak wersja nocna bardzo przetłuścił mi skórę,mimo nałożenia pudru po godzinie wszystko zaczęło spływać i świeciłam się. Dla mnie za tłusty,za ciężki,nie zauważyłam efektu przeciwzmarszczkowego. Plus na pewno za zapach i opakowanie i to wszystko.

Polubiliśmy się

Krem szybko się wchłania i fajnie wygładza skórę. Dzięki niemu jest odżywiona i wygląda lepiej. Nadaje się także pod makijaż. Czy działa przeciwzmarszczkowo? Tego nie zauważyłam, jednak na pewno jest to dobry produkt. Polecam

Efekty przeciętne

Co do kremów do twarzy marki Nivea to za nimi nie przepadam , próbowałam stosowałam i efektów i nie widziałam .

Q10 plus C umieszczony jest w plastikowym słoiczku z zakrętką, dodatkowo zabezpieczony aluminiową folią , opakowany w biały tekturowy kartonik z pomarańczową szatą graficzną.

Krem ma delikatnie tłustawą ,lekką i puszystą konsystencję o kolorze złamanej bieli , delikatnej brzoskwini.Zapach przyjemny i wyrazisty pudrowo kwiatowy .

Dobrze się rozsmarowuje , szybko się wchłania , ale trzeba odczekać kilka minut bo trochę się lepi skóra i twarz bardzo się świeci.
Współpracuje z większością baz i podkładów , nie roluje się i nie warzy , więc idealnie nadaje się pod makijaż .

Myślę ze nadaje się bardziej do cer mało wymagających. Daje lekkie nawilżenie ,
dość ładnie rozświetla buzię , nadaje jej zdrowy koloryt. Skóra nabiera miękkości i gładkości , ale po kilku godzinach następuje wzmożone świecenie .

Jak dla mnie to przeciętny krem z mało aktywnym działaniem więc do niego nie powrócę.

Średniak.

Na ten produkt trafiłam w jednej z drogerii w moim mieście. Skuszona pięknym wyglądem produktu i opisem producenta pobiegłam do kasy fiskalnej. Pierwsze wrażenie było mieszane, ładnie pachnie, ale nie było efektu WOW. Więcej informacji poniżej.

Super!

Świetny krem! U mnie bardzo dobrze się sprawdził pod makijaż. Podkład na nim wygląda naturalnie i dobrze się trzyma, jedyne minus jaki zauważyłam, że może trochę szybciej zaczynam się świecić, ale nie przeszkadza mi to i prawdopodobnie, gdy skończę opakowanie, kupię go ponownie.

Lubimy się

Zachwalała mi go moja Mama, ale myślałam, że nie sprawdzi się na tak różnych cerach i wiekowo kobietach ;-). Mimo wszystko przy kolejnym zakupie postawiłam właśnie na niego - skuszona dodatkowo opisem, jako że ma oprócz nawilżenia pobudzić jakoś moją szarą, niewyspaną cerę ;-).

Energetyzujący

Gęsty i bogaty ładnie się rozprowadza i szybko wchłania. Ma energetyzujący zapach a skóra jest po nim gładka i promienna. Przy dłuższym stosowaniu wyraźnie poprawia się koloryt i zwiększa elastyczność. Dobrze współgra z podkładem.

Mój faworyt

Q10 to jeden z tych ulubionych który skradł moje serce swym zapachem ,piękny i delikatny nie nachalny jest ze mną bardzo długo.Krem jest lekki niczym puch szybko się wchłania nie pozostawia na skórze żadnej lepkości czy uczucia tłustej skóry .Moja cera po nałożeniu widocznie promienieje,po dłuższym czasie stosowania widać efekty dbania o skórę cera robi się zdrowsza promienniejsza i bardziej wygładzona. Opakowanie kremu jest bardzo miłe dla oka proste klasyczne ,produkt jest bardzo wydajny i ma przystępną cenę .I co najważniejsze nie podrażnia i nie uczula.

Godny uwagi

Kremik ma fajną konsystencję, dobrze się rozprowadza i wchłania skóra faktyczne jest odżywiona i jędrna. Nie błyszczy się buzia, krem przyjemnie pachnie uważam że jest godny uwagi.

Ciekawy produkt

Kremy Nivea wspominam dobrze lub średnio dobrze, mam ulubieńca wśród tej marki, ale czasem zdarza mi się wypróbować coś nowego. Klasyczny krem Nivea jest jednym z moich faworytów. Krem z linii Q10 + C skusił mnie ciekawym opisem, dobrymi opiniami oraz filtrem – niskim, bo niskim, ale jednak. Myślę, że jest to dobry produkt.

OPAKOWANIE

Krem zapakowany jest w zafoliowany kartonik. Zdejmujemy folię, otwieramy kartonik i czeka nas miła niespodzianka dla oka. Pudełeczko w środku ma jakby zakładkę z głównymi założeniami marki w kształcie kółeczka. Kiedy lekko je odchylimy ukazuje nam się pudełeczko z kremem. Szata graficzna samego kartonika jest prosta pod względem kolorystyki i grafiki. Dominuje biel, pomarańcz i nieco granatu. Każda ścianka kartonika jest odpowiednio zagospodarowana – tutaj opis, tam informacje na temat składników, skład, logo marki, główna ścianka oraz wizualizacja słoiczka. Całość prezentuje się ładnie i schludnie. Pudełeczko wykonano z grubego, trwałego plastiku i utrzymano w tym samym klimacie co kartonik. Po odkręceniu zakrętki znów spotykamy się z zabezpieczeniem w postaci srebrnej folii chroniącej produkt i dającej pewność, że to my pierwsi otwieramy opakowanie. Słoiczek pozwala na zużycie produktu do samego końca.

KREM

Krem ma bardzo ciekawą barwę – jest pastelowo pomarańczowy, ale jest to kolor bardzo jasny. Pięknie wygląda w opakowaniu i prezentuje się ciekawie. Konsystencję określiłabym jako lekkie masełko przypominające odrobinkę te do ciała – bardzo miłe dla skóry, gęste, łatwo rozprowadzające się na skórze. Ma bardzo przyjemny zapach, świeży i lekko owocowy. Krem bardzo szybko się wchłania i tworzy leciutką warstwę ochronną, która nie jest jednak tłusta i lepka. Mimo takiej konsystencji jest naprawdę lekki. Świetnie współpracuje z podkładem, więc idealnie nadaje się pod makijaż. Posiada filtr SPF 15, który chroni cerę podczas dnia. Krem nie zapycha, choć mam cerę mieszaną, która bardzo szybko reaguje jeśli coś w danym kosmetyku jej nie odpowiada. Tutaj jednak nie mam żadnych niespodzianek po jego użyciu. Skóra jest bardzo dobrze nawilżona, gładka, świeża i promienna. Co do działania przeciwzmarszczkowego – zużyłam 1 opakowanie, mam niewielkie zmarszczki mimiczne i nie zauważyłam żadnej zmiany w ich wyglądzie. Krem ten dedykowany jest osobom w wieku 35-40 lat, może u nich efekty byłyby bardziej widoczne. Krem jest bardzo wydajny, bo nie trzeba go wiele na całą twarz i szyję, można nabyć go w korzystnej cenie, często w promocji w wielu drogeriach. Jest dobrym sposobem na rozpoczęcie dnia.

PLUSY
+ ciekawa konsystencja
+ lekkość
+ szybko się wchłania
+ nadaje się pod makijaż
+ dobrze nawilża, wygładza
+ nie zapycha
+ ma ładne opakowanie
+ jest wydajny
+ korzystny cenowo
+ dobrze dostępny

Bywało lepiej

Okresowo łapią mnie fazy na różne rodzaje pielęgnacji - a to full naturalna, a to same kosmetyki apteczne, potem zaraz jakaś konkretna firma, by zaraz zacząc szukać informacji o cudownych ale bardzo tanich kosmetykach.
Tak było w przypadku kremu Nivea - poczytałam sobie o tych wszystkich ludziach co to całe życie na Nivei i nigdy nic innego, Nivea forever. Ten krem zbiera bardzo dobre recenzje na zagranicznych stronach, szczególnie od pań w przedziale wiekowym 40-70. I być może u nich faktycznie sprawdza się super, a może po prostu nie mają porównania. Tak czy inaczej, krem zakupiłam i westchnęłam ciężko nad intensywnym zapachem i dość ciężką, tłustą konsystencją. Na skład nawet nie patrzyłam. Wiem, że jest ble. Poużywałam, skończyłam opakowanie, no i fajnie. Zmęczył mnie tym zapachem. Nie polecam przy kuracjach dermatologicznych - u mnie podrażniał skórę i powodował zaczerwienienie. To samo przy nakładaniu zbyt blisko oczu, ale moje są wyjątkowo wrażliwe. Gdy nie podrażniał i udawałam, że nie czuję zapachu - nawilżał nawet ok. Bez szału, ale nie że jakiś wybitnie zły.