Timotei, 2in1 Intense, Szampon z odżywką 2 w 1 do włosów suchych

Timotei, 2in1 Intense, Szampon z odżywką 2 w 1 do włosów suchych

Naturalnie piękne i zdrowo wyglądające włosy, dzięki formule zainspirowanej naturą. Poznaj Timotei 2in1 Intense – szampon z odżywką, którego formuła 2w1 delikatnie oczyszcza i odżywia suche włosy. Szampon wzbogacony olejem kokosowym zapewnia włosom odpowiednią pielęgnację. W efekcie włosy stają się gładsze i zyskują piękny wygląd.

do włosów suchych i zniszczonych, do włosów normalnych
oczyszczające, wygładzające, regenerujące, wzmacniające
zapachowa
Skóra głowy
sucha i wrażliwa
Włosy
długie

kokosowe szaleństwo

Lubię kokos ale nie sztuczny i duszący i tu taki jest. Przyjemna nuta kokosa taka otulająca. DObrze się pieni i domywa skórę głowy. Wydajność do przeżycia bo jes dość lejący i sporo go wypływa na 1 użycie. wygodne zamknięcie. Nie podrażnił mnie i nie uczulił ale ja zawsze co 2 mycie stosuje inny szampon aby nie przesuszyć skóry głowy. Dla mnie przyjemna propocysja w dogodnej cenie i dostępności. Warto spróbować.

Szampon z odżywką z olejem kokosowym.

Szampon kupiłam na promocji w hipermarkecie w cenie 7,99 przy zakupie 2 (na szczęście można było dowolnie miksować produkty, więc drugi wzięłam inny). Przyznam, że jestem bardzo zawiedziona tym produktem, ale po kolei... Opakowanie to podłużna, przezroczysta, plastikowa butelka zakręcana korkiem z zatrzaskiem o pojemności 400 ml. Szampon ma kremowo- żelową konsystencję oraz trochę mętny biało-perłowy kolor. Posiada kokosowy aromat, który w moim odczuciu jest bardzo przyjemny i przez jakiś czas utrzymuje się na włosach. Szampon dobrze się pieni i łatwo rozprowadza na całej długości włosów. W tym miejscu kończą się plusy a zaczynają minusy. Po umyciu skóra głowy nie jest dokładnie oczyszczona, a włosy jakby przetłuszczone. Po pierwszym użyciu pomyślałam, że być może słabo spłukałam szampon, ale po kolejnym użyciu efekt był dokładnie taki sam. Mam wrażenie, że po nim nasilił się problem z łupieżem. Pomimo iż jest to szampon 2 w 1, miałam trudności z rozczesywaniem włosów. Na pewno nie kupię ponownie.

OK

Testowałam szampon Timotei 2in1 Intense z odżywką i jestem zadowolona z efektów. Ten produkt zapewnia dogłębne oczyszczenie i jednocześnie dostarcza niezbędnej nawilżającej pielęgnacji.
Szampon ma przyjemną konsystencję i łatwo się pieni, co ułatwia jego aplikację na włosy. Już podczas spłukiwania można odczuć, że włosy są gładkie i miękkie. Po wysuszeniu, moje włosy wyglądają zdrowo, nawilżone i bardziej elastyczne.
Dodatkowo, zastosowanie odżywki w tym samym produkcie to świetne rozwiązanie dla osób poszukujących wygody i oszczędności czasu podczas codziennej pielęgnacji włosów. Odżywka doskonale rozplątuje włosy i zapewnia im dodatkowe odżywienie, co sprawia, że są one łatwiejsze do rozczesania.
Jestem również zachwycona delikatnym, ale przyjemnym zapachem szamponu, który pozostaje na włosach przez dłuższy czas, dodając im uczucia świeżości.
Podsumowując, szampon Timotei 2in1 Intense z odżywką to doskonały produkt. Zapewnia głębokie oczyszczenie, intensywne nawilżenie i ułatwia rozczesywanie. Jestem zadowolona z rezultatów i chętnie będę kontynuować jego stosowanie w mojej codziennej rutynie pielęgnacji włosów.

Fajny i pachnie kokosem

Szampon 2 w 1 z odżywką o zapachu i olejkiem kokosowym u mnie sprawdza się super.
Włosy są oczyszczone i nawilżone, łatwo się rozczesują , nie puszą się. Próbuję, ale nie mogę doszukać się wad tego produktu, być może skład mógłby być lepszy.
Obecnie ten szampon jest w przezroczystej butelce co jest jak najbardziej na plus, dzięki temu mamy wgląd w ilość szamponu .
Można go używać samodzielnie bez odżywki, ja przy moich farbowanych i rozjaśnianych włosach na końcach używam dodatkowo jeszcze maski.
Nie jest on zbyt wydajny , ale zwykle jego cena nie przekracza 10 zł , więc coś za coś.

Pozytywne zaskoczenie

Kupiłam go w promocji i dlatego, że kocham kokos. Szampon z odżywką źle mi się kojarzy. Umyłam nim raz naturalne włosy, hym.. bez rewelacji. Za to po wizycie u fryzjera mocno rozjaśniłam włosy, więc stały się suche i wymagające. Sięgnęłam po ten szampon bo był pod ręką i BINGO. Świetnie sprawdza się do włosów rozjaśnianych. Włosy są miękkie, delikatne, nawilżone i przede wszystkim nie obciążone a to moja częsta bolączka.

Kokosowa przyjemność mycia włosów

plusy:
+ przyjemny kokosowy zapach
+ dobrze się pieni
+ gęsta kremowa konsystencja
+ dobrze oczyszcza włosy
+ nie obciąża
+ nawilża

minusy:
?

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- niska dostępność
+ wygodne opakowanie

Lubię tą markę

Szampon marki Timotei regenerujący z odżywką. Kosmetyk przeznaczony do włosów suchych czyli takich jak moje. Kupiony w Biedronce na promocji - żal było nie skorzystać. Dla mnie to produkt do codziennej pielęgnacji. Podoba mi się zapach. Szampon jest średnio gęsty i ładnie się pieni. Używamy go do spółki z mężem i jesteśmy zadowoleni. Butelka jest duża z wygodnym dziubkiem. Produkt ma skład taki sobie, co mi osobiście jakoś nie przeszkadza bo nie mam problemów z włosami ani skórą głowy. Włosomaniaczkom odradzam, całej reszcie polecam!

Sprawdził się w warunkach pandemii

Zaczęłam używać tego szamponu zupełnie przypadkowo i w dość nieoczekiwanych okolicznościach. Uczelnia początkowo zawiesiła nam zajęcia praktycznie z dnia na dzień i szybko znalazłam się w domu rodziców, a mój arsenał produktów do włosów został w akademiku.
Szampon kupiła moja Mama, kierowała się ceną, dużą pojemnością butelki, sympatią do marki Timotei oraz opisem na opakowaniu. Sama nie jestem raczej zwolenniczką produktów typu 2 w 1, ale ten oceniam całkiem dobrze.
Produkt znajduje się w dużej butelce zamykanej na klik, a końcówkę szamponu wydobędziemy odkręcając zakrętkę. Butelka nie jest przezroczysta, więc niestety nie widzimy na bieżąco, ile produktu nam zostało. Ma miły, raczej mydlany zapach, ale gdyby nie ilustracja na opakowaniu, nie skojarzyłabym go z kokosem. Ot zwykły, kosmetyczny aromat. Produkt ma fajną, raczej gęstą konsystencję i dobrze się pieni.
Szampon skutecznie oczyszcza włosy i nadaje im blask, ale czy można mówić o jakim szczególnym odżywieniu? Na pewno nawilża włosy, ale stosowanie takiego produktu 2 w 1 nie zwalnia nas z używania innych odżywek, ja sama zdecydowałam się na uzupełnianie pielęgnacji maską. Choć podobał mi się ten produkt i sprawdził się w warunkach ograniczonego dostępu do kosmetyków, to zostanę przy stosowaniu oddzielnego szamponu i oddzielnej odżywki.