AA, Baby Soft, Nawilżający krem do twarzy

AA, Baby Soft, Nawilżający krem do twarzy

Średnia ocena: 3.64/5

Zadbaj o delikatną skórę Twojego maluszka już od pierwszych dni życia. AA BABY soft to program pielęgnacyjny oparty na sprawdzonych formułach z emolientami, które pomagają zachować odpowiednie nawilżenie i natłuszczenie wrażliwej skóry dziecka każdego dnia. Krem nawilżający do twarzy i ciała z olejkami roślinnymi nawilża i wygładza delikatną skórę, a także: doskonale i szybko się wchłania, dzięki lekkiej konsystencji, przywraca odpowiednie natłuszczenie, poprawia elastyczność skóry, sprawia, że skóra jest mięciutka w dotyku. Sprawdzony skład: olejki roślinne, witamina E, emolienty, składniki o działaniu nawilżającym i łagodzącym.

nawilżające, ochronne, natłuszczające, pielęgnujące
hipoalergiczna, zapachowa
w tubie
normalna, wrażliwa, sucha
kremy do twarzy

Świetny krem

Do kupna zachęcił mnie dobry skład z dużą ilością emolientów, oraz to, że jest to kosmetyk dla dzieci, a takie lubię. Bardzo przyjemny kremik, dobrze się wchłania zostawiając delikatną satynową warstwę która wcale nie przeszkadza. Ładnie nawilża i koi skórę. Używałam do twarzy wieczorem, jako krem do rąk, po goleniu i na wszystko dobrze działał, myślę, że to bardzo wszechstronny produkt. Jest bezzapachowy co u mnie na plus. Wydajność nie jakaś kosmiczna, ale wystarczająca. Cena niewygórowana. Jedynie co, to stacjonarnie jest chyba tylko w Hebe, w dodatku często wykupiony. Nie jest to dla mnie produkt idealny bo szukam czegoś co bardziej uregulowałoby mi przetłuszczanie się strefy T, ale pomijając tę drobnostkę to jest to naprawdę godny polecenia krem. No i ma przeurocze opakowanie.