KWC LogobyWIZAŻ logo

• 25 grudnia 2023 o 17:04
    Bardzo fajny kosmetyk :)
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Przy nakładaniu tego mleczka jego zapach jest dla mnie korzenny. Nie jest mocny, ale wyraźny i całkiem ładny. Po jakimś czasie jak już „poleży” na skórze, to wtedy zaczyna pchnięć migdałowo. W działaniu jest bardzo fajny, bo działa odżywczo i nawilżająco. Skóra po nim w dotyku jest gładka i miękka. Bardzo go lubię. Jest trochę gesty, ale dobrze rozprowadza się go po ciele. Butelkę trzymam do góry nogami, żeby spływał ku wylotowi. Na szczęście nakrętka jest szeroka i jest to możliwe, by turecka stabilnie na niej stała.
    16 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 1 lipca 2024 o 21:31
    Mam mieszane uczucia
    Kupi ponownie:Nie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Mleczko migdałowe Bielenda zakupiłam w drogerii internetowej jako dodatek do zamówienia skuszona niską ceną. Co zauważyłam jako pierwsze po otrzymaniu tego mleczka był krótki termin jego ważności, tylko 3 miesiące po otwarciu opakowania. Dla mnie to zdecydowanie za krótko. Mleczko nie należy więc do tych, ktore można używać zamiennie z innymi produktami tego typu, bo po prostu nie zużyjemy całego do końca przed terminem ważności. Po jego aplikacji moja skóra była nawilżona i gładka, więc pielęgnacyjnie spisuje się dobrze. Jest również delikatne, nie podrazniło mojej skóry. Jednak jego zapach, choć akurat dla mnie niedrażniący, całkiem ciekawy, podejrzewam, że dla bliskiej mi osoby leżącej obok mnie w łóżku już mógłby być niezbyt przyjemny, nie czułabym się komfortowo. Zapach jest bardzo nietypowy, nie dla wszystkich. Utrzymuje się długo na ciele i czuć go na ubraniach, choć oczywiście w typowych sytuacjach nie jest wyczuwalny, to nie perfumy. Mleczko jest łatwe w aplikacji. Ma ładne opakowanie.
    Zalety:
    • dobrze nawilża i pielęgnuje skórę
    • delikatne, nie podrażnia
    • ciekawy zapach (dla mnie akurat fajny)
    • ładne opakowanie
    • cena
    Wady:
    • zapach zdecydowanie nie dla wszystkich, może drażnić niektóre osoby, kojarzyć się niekobieco
    • krótki termin ważności
    W drogerii internetowej
    16 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 29 marca 2021 o 15:44
    Polubiliśmy się :)
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Ten kosmetyk to ukojenie i wybawienie dla tych, którzy aktualnie, po zimie, zmagają się z przesuszoną "na wiór" skórą, szczególnie na nogach. Mleczko, w tydzień, do "normalności" przywróciło właśnie taką skórę. Już po pierwszym użyciu zniknęło uczucie ściągnięcia. Po kilku dniach skóra zmieniła się nie do poznania tzn. stała się gładka i miękka w dotyku. Biorąc pod uwagę jej stan "wyjściowy", to aż trudno uwierzyć, że udało się to tak szybko. Dodatkowo stało się to przy udziale cudownych doznań zapachowych, gdyż ten gagatek obłędnie pachnie i jest to bardzo naturalny zapach. Aż ma się ochotę go zjeść ;)
    Zalety:
    • wszystko
    Wady:
    • brak
    8 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 10 czerwca 2024 o 18:37
    mleczko do ciała
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Zaczęłam stosować ten produkt gdy moja skóra była bardzo sucha i sprawdził mi się on świetnie!! Ma on bardzo delikatny i migdałowy zapach a także przyjemną formułę. Pozostawia on skórę miękką i dobrze nawilżoną. Już po 2 tyg pozbyłam się suchych nóg szczególnie i jestem bardzo zadowolona. Produkt także szybko się wchłania co jest tutaj plusem.
    Inna drogeria
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
    ewciaax
    2 / 5
    4 maja 2024 o 9:05
    Nie mój typ
    Kupi ponownie:Nie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Mleczko do pielęgnacji ciała z prebiotykiem od Bielendy miałem nadzieję, że będzie ciekawym produktem do codziennej pielęgnacji. Niestety, moje doświadczenie z tym kosmetykiem było raczej średnie. Po pierwsze, konsystencja mleczka jest dość lekka i łatwo się rozprowadza na skórze. To plus, bo nie lubię produktów, które są zbyt gęste lub tłuste. Mleczko szybko się wchłania, co pozwala na szybkie ubieranie się po aplikacji, bez obawy o plamy czy tłuste ślady na ubraniach. Zapach produktu jest delikatny i subtelny, ale może być tak subtelny, że niemal niezauważalny. Dla niektórych osób to zaleta, ale ja oczekiwałem czegoś bardziej wyrazistego, co dodałoby przyjemnego akcentu podczas pielęgnacji. Niestety, co do działania, mam mieszane uczucia. Owszem, mleczko delikatnie nawilża, ale efekt jest raczej krótkotrwały. Po kilku godzinach moja skóra znowu wydawała się sucha, a w miejscach, które potrzebują więcej uwagi, takich jak łokcie czy kolana, produkt w ogóle się nie sprawdził. Oczekiwałem bardziej długotrwałego efektu nawilżenia, który pozwoliłby mi używać mleczka bez konieczności częstego ponawiania aplikacji. Podsumowując, mleczko do ciała z prebiotykiem od Bielendy jest produktem raczej średniej jakości. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy, ale nawilżenie, jakie zapewnia, jest krótkotrwałe i niezbyt intensywne. Zapach jest delikatny do tego stopnia, że prawie go nie czuć. Jeśli szukasz czegoś bardziej skutecznego, radziłbym poszukać innego produktu. To mleczko jest dobre, ale na pewno nie wyjątkowe.
    7 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne