Neutrogena, Clear & Soothe, Micellar Jelly Make-up Remover (Micelarny żel do demakijażu z kurkumą)

Zobacz oferty

Natura
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Lekki, beztłuszczowy żel micelarny z kurkumą rewelacyjnie radzi sobie z usuwaniem wodoodpornego makijażu bez spłukiwania! Dodatkowo chroni skórę przed zanieczyszczeniami, jednocześnie zachowując jej nawilżenie, pozostawia ją miękką i nadaje jej zdrowy wygląd. Równocześnie koi zmęczoną, podatną na wypryski skórę. Żel nie barwi i nie zatyka porów.

Żel był tylko dodatkiem do mojego oczyszczania ale dopiero jako ostatni krok, kiedy to twarz była w zupełności oczyszczona

Micelarny żel otrzymałam w prezencie za udział w konkursie już jakiś czas temu. Konkurs nie zobowiązywał do wyrażenia opinii.

Demakijaż wykonuje olejkiem lub balsamem. Lubię posiadać płyn micelarny w ramach testu i w razie gdyby olejek nie rozprawił się trwałą szminka czy tuszem do rzęs. Nie jestem zwolenniczką płynów micelarnych m, jednak żel to było zaskoczenie.

Żel zamknięty w przezroczystej butelce z pompką. Opakowanie pozwala na kontrolowanie ilości produktu.

Zapach? Mi osobiście się podobał. Nie był to mój wymarzony ale w żaden sposób nie przeszkadzał w trakcie korzystania.

Konsystencja żelowa nic nadzwyczajnego.

Działanie! Sama nie wiem jak to napisać ale js jego traktowałam jako kosmetyk, który szkoda mi wyrzucić to go użyje jako końcowy etap oczyszczania. Tzn. w pierwszej kolejności użyłam olejku następnie zel do mycia twarzy. Twarz myłam dwukrotnie a i się zdarzy, że trzykrotnie. W zależności od trwałości makijażu. Muszę mieć pewność, że został w całości usunięty. Na koniec lądował dopiero żel micelarny z kurkumą.

Mając delikatny makijaż i chcąc zmyć go tym żelem to totalne nieporozumienie. Na usunięcie nie ma szans o tuszu do rzęs nie wspomnę.

Żel był tylko dodatkiem do mojego oczyszczania ale dopiero jako ostatni krok. Gdyby nie on nie używałabym innego produktu w zamian.

Olejek + 2/3 razy nałożony żel do mycia twarzy w zupełności wystarczy abym usunęła cały makijaż, a żelu używałam gdyż właściwie niczego złego nie powodował a nie chciałam żeby się zmarnował.

Słabiutki.

Kupiłam go bo lubię produkty z pompką, ale czuję się zawiedziona. Nie domywa makijażu, nie mówiąc już nawet o jego usunięciu. Po użyciu tego żelu muszę jeszcze chwycić za piankę oczyszczającą i inny żel bo nie czuję odświeżenia cery tylko mam przeświadczenie, że ciągle coś na niej 'siedzi'. Absolutnie nie zmywa mascary, nie zmywa cieni do powiek, nie usunie Wam żadnej pomadki tylko ją rozmaże. Nie polecam tego żelu micelarnego, jest to kolejny kosmetyk z firmy Neutrogena, który mnie zawiódł i postanowiłam, że już niczego z tej firmy nie kupię.
Żel chyba wyrzucę bo nie ma co się męczyć, tym bardziej, że potrafią mi po nim wyskoczyć takie drobne niedoskonałości, tzw. kaszka.

Nie jestem fanem żeli micelarnych

Kosmetyk otrzymałam od producenta. Nigdy nie byłam fanką żeli micelarnych, jakoś konsystencja płynu bardziej do mnie przemawia i po stosowaniu tego produktu, nic się nie zmieniło w tej kwestii. Konsystencja sprawia, że żel się rozmazuje po twarzy, wprawdzie coś tam przy okazji usuwa, ale nie jest tak skuteczny jak płyn. Żel nie nadaje się do usuwania makijażu oczu, nie radzi sobie z tuszem, poza tym piecze gdy dostanie się do oczu. Buteleczka z pompką jest wygodna i higieniczna. Zapach jest delikatny i mi odpowiada.

Średniak

Żel zakupiłam w promocji, bo właśnie wtedy kupuję nowości do testowania. Nie zwrócił mojej szczególnej uwagi wcześniej.
Skład przeciętny w sumie nie robi krzywdy,choć nie używam go codziennie. Na codzien maluje się kosmetykami mineralnymi więc z takimi radzi sobie,choć nie ukrywam,że myje nim buzię dwa razy. Przekłada się to na słabsza wydajność.
Przyjemny zapach,aplikacja czasem lekko piecze,ale wygląd skóry po umyciu rekompensuje cierpienie.
Choć moja skóra bywa sucha sprawdza się doskonale przy moich niedoskonałościach. Znacznie poprawił się stan mojej cery. Stosuje ten żel średnio 3razy w tygodniu wieczorem.
Warty wypróbowania, ale szału bez;)

No nie jednak nie

Lubię kuchenne zapachy. I tu właśnie jako pierwszy zwrócił na siebie moją uwagę zapach...kuchenny, przyprawowy, slodko-korzenny, mocny. Potem butelka i wygląd, apetyczny. Wzięłam więc...
Żel jednak u mnie się nie sprawdził, przede wszystkim nie domywa skóry twarzy, pozostawia ją jakby nadal brudną od makijażu, trochę lepką, dziwną, nieodśnieżona. Po drugie ma dziwną konsystencję, nie pieni się. Po trzecie zapach jednak po kilku użyciach okazał się zbyt intensywny.
Niestety, ale to go dyskwalifikuje. Owszem, skończę już ta jedną butelkę, ale drugiej nie kupię, a gdybym mogla cofnąć czas to i tej bym już nie kupił.

Dramat

Uwielbiam kremy neutrogena, uważam że nic tak nie poprawia stanu moich rąk. Idąc tym tropem, że kremy są super, zakupiłam ten żel micelarny no i spotkało mnie okropne rozczarowanie. Żel szczypie w twarz i jedyne co robi to rozciera ten makijaż na twarzy, nie zmywając go. Żelu używałam na wiele sposobów dając mu kilka szans i za każdym razem efekt taki sam, nie zmywa makijażu ani na sucho, ani na mokro. Pieniądze wydane na marne.

Bubel

Żel zakupiłam jakiś czas temu na promocji. Zachęciły mnie obietnice producenta. Niezwłocznie jeszcze tego samego dnia zaczęłam testy. Niestety bardzo mocno się rozczarowałam. Żel absolutnie nie ruszył tuszu, a jedynie lekko go rozmazał, to samo z eyelinerem. Ponadto koszmarnie piecze w oczy i wysusza skórę. Do niczego się nie nadaje, próbowałam go pod prysznicem jako dodatkowe oczyszczanie, ale pieczenie i wysuszenie są nie do zniesienia. Jedyny plus to zapach.

Oj nie...

Żel otrzymałam w prezencie od siostry. Tego typu kosmetyki są u mnie bardzo pożądane, ponieważ maluję się praktycznie codziennie. Ochoczo zabrałam się do testów.
Używałam go tak jak zaleca producent (na wacik), jak również bezpośrednio na twarz i dłuższą chwilę masując, żeby rozpuścić na twarzy wszystko co trzeba (przede wszystkim podkład i tusz). Z przykrością stwierdzam, że żel nie radzi sobie z usunięciem nawet lekkiego podkładu. Tuszu często wcale nie rusza, a nie używam ostatnio żadnego wodoodpornego. Wszystko muszę poprawiać innym, sprawdzonym płynem micelarnym. Jestem ogromnie zawiedziona, bo polubiłam się niedawno z marką Neutrogena, a i pierwsze wrażenia po otwarciu produktu były pozytywne. Konsystencja, forma podania w pompce i te cudowny pomarańczowy (?) zapach. To jedyne plusy. Szkoda.

Bardzo dobry kosmetyk!

Żel można używać na dwa sposoby jako środek myjący z wodą lub bez konieczności spłukiwania oczyszczając skórę przy użyciu wacika. Niestety rozwiązanie z wacikiem nie jest oszczędne, gdyż potrzeba dużo produktu aby skutecznie oczyścić twarz. Osobiście polecam jednak używać razem z wodą i spłukiwać, wtedy wydajność produktu jest znacznie większa. Żel skutecznie zmywa makijaż, nie wysusza skóry i nie podrażnia oczu.