Instalash, Lash & Face, 3 in 1 Lash & Face Cleanser (Pianka do mycia twarzy i rzęs z odżywką)

INSTALASH Lash & Face to pianka do mycia twarzy i rzęs łącząca cechy łagodnego żelu do mycia twarzy, szamponu do rzęs oraz odżywczego serum. Dzięki niej zadbasz też o mocne i gęste rzęsy podczas codziennej pielęgnacji. Pianka ta idealnie nadaje się do pielęgnacji skóry twarzy oraz mycia rzęs przedłużanych i naturalnych. Wykorzystywana zarówno w użytku domowym, jak również w najlepszych salonach kosmetycznych.

ZALETY pianki INSTALASH Lash & Face
- Perfekcyjne oczyszczenie rzęs przedłużanych
- Wzmocnione rzęsy
- Odżywiona skóra
- Zawiera Betainę, która wpływa na zwiększenie grubości rzęs
- Nie powoduje podrażnień

INSTALASH łączy kosmetyki kolorowe ze składnikami odżywczymi i produktami do codziennej pielęgnacji. Uważamy, że można osiągnąć perfekcyjny wygląd mając na uwadze zdrowie, zgodnie z naszym motto:
Zdrowy Blask!

Wybierając kosmetyki funkcjonalne INSTALASH możesz mieć pewność, że osiągniesz zniewalający efekt jednocześnie zapewniając rzęsom odpowiednie odżywienie.

~~~~
Działanie na cerę:

Francuska Woda Termalna - Earth Marine Water - dostarcza cerze minerałów (minerały to podstawowe składniki budulcowe skóry) sprawiając, że cera jest bardziej promienna i odświeżona. Cera, której te składniki nie są stale dostarczane, staje się szara i zmęczona.

Actibiome - przywraca równowagę skórze twarzy, zachwianą przez wiele czynników środowiskowych oraz intensywny tryb życia. Stres czy ekspozycja na promieniowanie UV powoduje zachwianie poziomu pH skóry, a w konsekwencji zaburzenia skórne czy zaczerwienienie. Actribione odwraca te negatywne skutki zmniejszając zaczerwienia, niedoskonałości oraz nadboduwując mikrobiotę skóry, której zachwianie jest częstą przyczyną w procesach zapalnych skóry.

Betaina – doskonała do suchej cery, silnie nawilża. Pozostawia uczucie jedwabistości i miękkości skóry porównywalne z najlepszymi silikonami. Zwiększa elastyczność skóry poprzez stabilizację nawilżenia. Poprawia reakcję skóry na drażniące działanie detergentów, buforuje substancje o niskim pH, łagodzi wrażliwą skórę. Stosuje się ją między innymi do łagodzenia podrażnień na skórze, np. po peelingach chemicznych.

Phytofoam - bogaty w saponiny – delikatnie myje, wygładza, działa antybakteryjnie, nawilża, odżywia, uelastycznia.

Już po 1 tygodniu stosowania, probanci zaobserwowali ogólną poprawę zdrowia i piękna swojej cery.

~~~~
Działanie na rzęsy oraz brwi:

Betaina – ma silne działanie nawilżające. Nawilżone rzęsy są zdrowsze i bardziej podatne na wzrost. Zmniejsza się ich naturalna skłonność do wypadania, dzięki czemu rzęs jest więcej i wyglądają na gęstsze. Doskonała po zabiegach kosmetycznych wysuszających włoski.

Dobrze oczyszcza rzęsy

Dobrze czyści rzęsy, wspomaga działanie tuszu do rzęs z czynnikiem stymulującym wzrost rzęs. Duża, delikatna piana i obłędny zapach. Zawsze wieczorem chłopak przytula się do mnie i zachwyca się zapachem mojej cery :D

super do demakijażu

super do demakijażu na klientkach, współgra z tuszem tej firmy, także daje pięć gwiazdek. Według mnie mógłby mieć mocniejszy zapach, ale ogólnie jestem zadowolony, klientki też.

ciekawe

Pianka do twarzy instalasz jest strzałem w dziesiątkę. Do cery mieszanej jest idealna. Dodatkowo pozytywną zaletą jest to, że jest pielęgnująca. polecam.

nowość dla mnie.

Hej, jest to dla mnie nowa formuła korzystania z produktów dbających od rzęsy.
Zacznijmy od tego, że mega interesują mnie składy kosmetyków, dlatego też zainteresowały mnie obietnice składane przez producenta.
Nie zauważyłam w składzie bimatoprostu, co mnie ucieszyło, dlatego testuję jakiś czas i zauważyłam pierwsze zmiany w wyglądzie skóry oraz rzęs.
W ogólnym rozrachunku - polecam osobom, które chcą mieć kilka kosmetyków skupionych w jeden.