Slovianca, Energetyzujące serum dodające blasku

Slovianca, Energetyzujące serum dodające blasku

Energetyzujące serum o wodnistej konsystencji do każdego rodzaju skóry. Łączy w sobie siłę organicznych surowców roślinnych i aktywnych składników pozyskanych dzięki odkryciom nowoczesnej biotechnologii. Woda z brzozy to bogactwo substancji aktywnych silnie odżywiających skórę. Zawarta w niej betulina łagodzi podrażnienia, pobudza syntezę kolagenu i elastyny, pomaga walczyć z przebarwieniami. W połączeniu z ekstraktami z nawłoci, cytryny i ruszczyka kolczastego dotlenia skórę i działa silnie detoksykująco. Olejowa pochodna witaminy C nowej generacji 7x skuteczniej przenika przez barierę skóry do głębszych warstw. Działa rozjaśniająco, przeciwstarzeniowo i antyoksydacyjnie. Hydrolat z róży damasceńskiej łagodzi zaczerwienienia, tonizuje, nawilża i lekko oczyszcza skórę. Betaina silnie nawilża skórę i zapobiega utracie wilgoci. Łagodzi podrażnienia oraz chroni komórki przed stresem osmotycznym. Niacynamid reguluje wydzielanie sebum, przyspiesza regenerację naskórka. Poprawia nawodnienie, zapobiega powstawaniu przebarwień oraz zmniejsza zaczerwienienia. Działa przeciwstarzeniowo poprzez stymulację syntezy kolagenu i ceramidów.

SKŁAD

Woda z liści brzozy, Niacynamid, Betaina, Hydrolat z róży damasceńskiej, Olejowa witamina C, Kompleks ekstraktów z ruszczyka, cytryny, nawłoci

REZULTAT

Podaruj sobie zastrzyk czystej naturalnej energii ukrytej w każdej kropli. Serum to absolutne minimum w skutecznej pielęgnacji każdego rodzaju cery. Wysokiej jakości olejowa witamina C zapewnia silne działanie antyoksydacyjne, odmładzające i zapobiegające przebarwieniom. Jednocześnie jest niezwykle delikatna dla skóry w porównaniu z innymi formami witaminy C. Serum dzięki wyjątkowemu połączeniu składników aktywnych jest kosmetykiem do zadań specjalnych. Silnie nawilża, pobudza mikrocyrkulację i dotlenia skórę. W rezultacie szara, zmęczona cera odzyskuje młodzieńczą energię.

Nowa marka na rynku

Bardzo fajne lekkie serum. Cudowny świeży, różany zapach. Przekonuje mnie skład: naturalny i z konkretnymi substancjami. Woda z liści brzozy- jeszcze nie spotkałam się z tym składnikiem. Niacynamid- uwielbiam. Betaina- nowość, podobno lepsza od gliceryny. Hydrolat z róży damasceńskiej- znam i uwielbiam. Olejowa witamina C- używałam już kilka kosmetyków z nią i jestem na tak. Kompleks ekstraktów z ruszczyka, cytryny, nawłoci- coś na moje naczynka. Stosuję dopiero 2 tygodnie i już widzę działanie: skóra jest nawilżona i rozświetlona. Taki efekt glow :-D Jestem ciekawa co będzie dalej.