KWC LogobyWIZAŻ logo

• 18 marca 2021 o 13:44
    Prawdziwa bomba pielęgnacyjna
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Produkty z tej serii Next Level Nacomi są obecnie nowością na rynku. Stąd też ze względu na małą ilość opinii ciężko było mi zdecydować się na konkretny produkt. Jednak jako posiadaczką cery suchej i wrażliwej dałam szansę serum z kwasem hialuronowym. Produkt zakupiłam na allegro za cenę 30zł. Jego regularna cena to 38zl za 30ml. Produkt to białe opakowanie z pompką. Ciężko z tego względu kontrolować ilość pozostałego produktu. Serum jest bezbarwne o żelowej konsystencji, która dobrze rozprowadza się na wilgotnej skórze. Potrzebujemy paru minut do wchłonięcia się całkowitego. Produkt należy stosować pod krem albo olej w celu domknięcia pielęgnacji. Serum zawiera cztery formy kwasu hialuronowego różniące się wielkością cząsteczek. Z tego względu oczekujemy od tego produktu dogłębnego nawilżenia skóry. I właśnie ten fakt przekonał mnie do zakupu. Przyznam, że wcześniej stosowałam kwas hialuronowy od TO i nie był jednak mój ulubiony produkt, nie widziałam wyraźnych zmian. Serum używam od 3 tygodni codziennie rano. Co mogę powiedzieć to na pewno zdecydowanie moja skóra zrobiła się gładsza i bardziej miękka. Nie miałam większych problemów skórnych, potrzebowałam dodatkowej dawki nawilżenia dla mojej skóry i sprawdza się świetnie. Jedna pompka z pewnością wystarczy na całą twarz, stąd wydajność też jest na wysokim poziomie. Trzeba pamiętać, że jest to produkt ekstra, który ma za zadanie podbicie naszej obecnej pielęgnacji, sam nie da spektakularnych efektów. U mnie w połączeniu z pianką do mycia twarzy, z kremami i olejami sprawdza się świetnie. Z pewnością polecam wszystkim z suchą i wrażliwą skórą, ale nie tylko.
    16 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 30 maja 2022 o 18:09
    Dobry
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    To serum było trzecim produktem tej marki kupionym przeze mnie i akurat tego nie żałuję. Serum zamknięte jest w opakowaniu z pompką, co ułatwia wydobycie produktu. Ma żelową, lekką konsystencje, która szybko się wchłania. Stosuje go pod spf jako dodatkowe nawilżenie, by nie musieć stosować dwóch kremów. Uważam że ten produkt dobrze nawilża twarz i fajnie współgra z innymi kosmetykami. Warto go mieć w swojej kosmetyczce.
    Drogeria Hebe
    10 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 12 maja 2022 o 15:39
    Jest w porządku
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Serum z kwasem hialuronowym 10% od Nacomi to pierwszy ich produkt, który kupiłam. Zachęcił mnie do tego opis producenta informujący, że serum oparte jest na bazie kompleksu złożonego z 4 form kwasu hialuronowego o różnych rozmiarach i właściwościach. Serum ma delikatną, żelową konsystencję. Bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy. Po nałożeniu kremu na serum nie zauważyłam żadnych niepożądanych skutków ubocznych takich jak wałkowanie się kremu, warzenie itp. Efekty stosowania serum nie są jakieś spektakularne ale są zauważalne. Wiadomo dużo też zależy od pozostałych składników użytych w pielęgnacji. Serum często służy mi przy wykonywaniu zabiegu domowej kawitacji a dokładniej jonoforezy. Bardzo często nakładam je też pod wszelkie maski w płachcie dla zwiększenia efektu nawilżenia. Nie jest to kosmetyk , który możemy stosować sam więc trudno dokładnie określić jego działanie. Moim zdaniem serum dobrze spełnia swoją rolę. Nawilża skórę i jest świetnym podkładem pod bardziej odżywcze kosmetyki. Jest bardzo wydajny. Na plus jest także to, że nie ma zapachu. Opakowanie jest wygodne i estetyczne. No chyba, że jestem w trakcie jonoforezy i jedna rękę mam zajętą a drugą usiłuję wydobyć serum... nooo wtedy to już różnie to bywa z tą wygodą, często buteleczka ląduje mi na podłodze i mimo wszystko muszę użyć drugiej ręki ;)
    Zalety:
    • Konsystencja,
    • bez zapachu,
    • nawilżenie,
    • delikatne spłycenie zmarszczek,
    • wszechstronne zastosowanie,
    • wydajność.
    Drogeria Hebe
    8 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 2 października 2024 o 15:32
    Nawilżenie na Najwyższym Poziomie
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Jeśli szukasz produktu, który błyskawicznie nawilży Twoją skórę i nada jej zdrowy, promienny wygląd, to serum z kwasem hialuronowym od Nacomi będzie strzałem w dziesiątkę! Już po pierwszych kilku aplikacjach zauważyłam, jak skóra staje się bardziej miękka i elastyczna. Dzięki lekkiej formule serum szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy, co sprawia, że idealnie sprawdza się pod makijaż. To, co wyróżnia to serum, to wysokie stężenie kwasu hialuronowego (aż 10%), które intensywnie nawilża nawet najbardziej przesuszoną skórę. Po regularnym stosowaniu widzę wyraźną poprawę jędrności skóry, a drobne linie i zmarszczki są mniej widoczne. Dodatkowo, skóra jest bardziej wygładzona i wygląda młodziej. Uwielbiam fakt, że serum jest odpowiednie dla każdego typu cery, a jego naturalny skład jest bezpieczny nawet dla wrażliwej skóry. Nacomi po raz kolejny udowadnia, że wysoka jakość produktów może iść w parze z przystępną ceną. Podsumowując, to serum to must-have w codziennej pielęgnacji. Jeśli Twoja skóra potrzebuje nawilżenia i rewitalizacji, ten produkt z pewnością spełni Twoje oczekiwania!
    Zalety:
    • cudownie nawilża
    • nie klei się
    • szybko się wchłania
    • wydajne
    • naturalny skład
    W drogerii tradycyjnej
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 17 września 2024 o 3:53
    Beznadziejne
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    To chyba najsłabsze serum jakie miałam okazję używać. Najlepsze jest to ,że nie spełnia swojej podstawowej funkcji .nie nawilża. Uczucie po 2 min od nałożenia zerowe i nic dziwnego bo serum jest bardzo rozwodnione , 10% to na pewno jego tam nie ma. Po kilku razach nakładania czułam ściągnięcie cery , zero ukojenia. Cera mieszana z trądzikiem , wrażliwa
    Zalety:
    • Forma aplikacji
    • Bezzapachowy
    Wady:
    • Podejrzanie rozwodnione serum
    • Czy na pewno 10%? Ja nie wierzę
    • Nie spełnia swojej podstawowej funkcji ( nie nawilża cery)
    • Przy zanurzonym BHL ściąga skórę
    • Potrafi zapchać cerę (klei się przy dłuższym stosowaniu)
    W drogerii tradycyjnej
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne

Zobacz także inne Serum do twarzy