Nivea, Hydra Skin Effect, 7-dniowa kuracja nawadniająca w ampułkach

Nivea, Hydra Skin Effect, 7-dniowa kuracja nawadniająca w ampułkach

NIVEA HYDRA SKIN EFFECT Kuracja Nawadniająca w Ampułkach z czystym kwasem hialuronowym [HA] natychmiastowo i intensywnie nawadnia przez 72h oraz wychładza cerę, zapewniając jej długotrwałe uczucie komfortu i odprężenia. Wyjątkowo lekka formuła delikatnie wtapia się w skórę, zwiększając jej poziom nawilżenia i nadając jej uczucie pięknej skóry bez uczucia lepkości. Odpowiedni dla każdego typu cery. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie.

BY TWOJA SKÓRA BYŁA PEŁNA ŻYCIA!
Nasza innowacyjna formuła ampułek zawiera 2.5x wyższe stężenie CZYSTEGO KWASU HIALURONOWEGO [HA], który aktywuje komórki skóry do produkcji własnego kwasu hialuronowego. Dzięki cennemu połączeniu 6 różnych typów kwasu hialuronowego, działa jak upiększająca kuracja dla Twojej skóry.

Miłość od pierwszej ampułki

Moja twarz byłą odwodniona i zmęczona po ciągłym siedzeniu w domu, już po pierwszej ampułce stała się nawilżona i sprężysta. W połączeniu z serum z tej samej linii rano skóra była świeża, nawilżona i co najważniejsze bez świecenia. Po 7 dniowej kuracji jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze wrócę do tego nawilżającego ratunku