OnlyBio, Kombucha, Wygładzająca maska przeciw niedoskonałościom `Zielona glinka + olejek cytrynowy`

All about kombucha - Kombucha, uzyskiwana w procesie fermentacji herbaty, przywraca skórze prawidłowe pH, detoksykuje, wspomaga walkę ze zmianami trądzikowymi.W naszej serii znajdziecie oryginalną kom- buchę stworzoną samodzielnie przez laboratorium Onlybio.

Glinkowa wygładzająca maska przeciw niedoskonałościom z kombuchą, zieloną glinką, olejkiem cytrynowym i aloesem działa regulująco, pochłania nadmiar sebum i detoksykuje.

Oczyszcza pory, doskonale wygładza i redukuje niedoskonałości.

50 – 100ml
klasyczne
w tubie

Oporny wygładzacz

Jeju co za udręka, spa błodne heh

KONSYSTENCJA I ZAPACH
Okrutnie gęsta, toporna, cierpka zielona maź. Buzia wygląda jak usmarowana betonem.
Zmywa się 30 razy gorzej niż jakakolwiek normalna maseczka.
Nie pachnie za ciekawie, typowo glinkowo.

DZIAŁANIE I SKŁAD
Nie wiem co powiedzieć po za tym że tylko wygładza. Po za tym nic. Jest to dla mnie jakiś taki troche bez sens stosowania.
Smaruje się dobrze, potem zastyga jak wspomniany wyżej beton, a przy ruchach mięśni twarzy pęka jak zaskorupiała kałuża heh kompletnie mi się to nie kojarzy z odprężającym zabiegiem oczyszczającym. Nie zaprzyjaźnimy się na dłuższą metę.

OPAKOWANIE I WYDAJNOŚĆ
Taka sama tubka jak peeling, lecz mniej wydajna.

DOSTĘPNOŚĆ I CENA
Kupiony w Rossmannie, na szczęście na promocji bo strata kasy

Mój hit!

Najlepsza maska jaką miałam okazję testować! Świetnie oczyszcza cerę, wygładza ,zmniejsza wydzielanie sebum. Aplikacja produktu jest dość trudna, ponieważ ciężko wydobyć maskę z opakowania, ale dla mnie i tak jest the best :-) Maska dość szybko zastyga i dobrze się zmywa. Na pewno do niego powrócę.

Nie jestem zadowolona

Mam wrażenie, że po tej maseczce mam więcej niedoskonałości, niż zanim zaczęłam jej używać. Jest na prawdę przeciętna. Dodatkowo opakowanie jest tragiczne. Ciężko wydobyć z niego maseczkę, jest tak niepraktyczne i nieprzemyślane zrobione w stosunku do konsystencji maseczki.

Ogólnie nie zauważyłam, żeby cera stała się ładniejsza przez używanie tej maseczki, a używam co 2-3 dni. Ma ładny zapach, ale według mnie nie jest to produkt w 100% przemyślanie zrobiony,

Więcej niedoskonałości po aplikacji, niż przed

Wygładzająca maska przeciw niedoskonałościom OnlyBio znajduje się w wygodnym opakowaniu w formie tubki o pojemności 50 ml. Konsystencja maski jest dosyć "zbita" dlatego przed nałożeniem można po ugniatać tubkę, co znacząco ułatwi jej aplikacje. Po nałożeniu na twarz produkt bardzo dobrze się rozprowadza. Ja nakładałam maskę przy użyciu pędzla, do pokrycia całej twarzy zużyłam około 1/5 opakowania. Maska posiada przyjemną świeżą nutę zapachową, być może to zasługa olejku cytrynowego. W jej składzie znajdziemy również obecnie popularną kombuchę, zieloną glinkę czy aloes. Maseczkę trzymamy na twarzy około 10 minut, przyznam, że w moim przypadku produkt nie tylko zastygł, ale w niektórych miejscach prawie całkowicie się wchłonął. Nie miałam jeszcze takiej sytuacji przy produktach opartych na glince. Po zmyciu maski skóra była wygładzona, zmatowiona. Natomiast mam wrażenie, że mojej niedoskonałości zostały zaognione. Pojawiło się ich więcej, skóra w tym miejscu była podrażniona i uwrażliwiona. Dodatkowymi atutami produktu jest wegańska formuła, certyfikat Ecocert, naturalny skład oraz opakowanie wykonane z plastiku uzyskanego z trzciny cukrowej. Podsumowując, ze względu na podrażnienie naskórka zdecydowałam się używać maskę tylko w strefie T. Produkt doskonale sprawdził się u mojego Męża, który posiada cerę bardzo tłustą. U niego nie powodowała żadnych podrażnień.

Liczyłam na więcej

Nowa seria OnlyBio z kombuchą od razu mnie zainteresowała i postanowiłam na pierwszy ogień przetestować maską przeciw niedoskonałościom. Bardzo lubię tego typu produkty, bazujące na zielonej glince, bo przy cerze mieszanej oczyszczanie to podstawa. Maska ma przyjemny zapach, gęstą i kremową konsystencję. Maseczka działa według mnie za delikatnie pod względem oczyszczenia i nie zauważyłam też działania przeciw niedoskonałościom. Skóra po aplikacji nie jest ściągnięta, ani podrażniona (co przy tego typu maskach czasem może się zdarzyć). Efekt jaki zauważyłam po jej zastosowaniu to przede wszystkim wygładzona, nawilżona cera i lekko zmniejszona widoczność rozszerzonych porów. Na minus proces zmywania maseczki - nie jest łatwo z jej szybkim usunięciem. Przy mojej cerze maseczka okazała się po prostu przeciętna.

ZALETY
Wygładza i nawilża skórę
Zmniejsza widoczność rozszerzonych porów
Naturalny skład
Nie powoduje efektu ściągniętej skóry
Przyjemny, odświeżający zapach

WADY
Z słabo oczyszcza
Nie działa na niedoskonałości
Problematyczne zmywanie

W porządku

Maskę kupiłam z ciekawości, bo jeszcze niczego do twarzy z tej marki nie miałam. Maskę ciężko było wycisnąć z tubki i za pierwszym razem ta tubka mi całkowicie pękła od góry i musiałam ją skleić. Pierwszy raz coś takiego stało mi się w kosmetyku, ale czytałam że w produktach z OnlyBio często się to zdarza.

Maska jest dosyć gęsta, ale kremowa. Po kilku minutach zasycha na twarzy, ale nie ściąga skóry tak jak zwykła glinka.

Skóra po jej użyciu jest trochę bardziej oczyszczona, ale nie ma efektu wow (czysta glinka daje lepszy efekt). Dodatkowo wygładza skórę i po użyciu tej maseczki jest ona bardziej gładka i przyjemna w dotyku, jakby lekko nawilżona.

Maseczka sprawia, że skóra jest lekko rozjaśniona i wygląda promiennej.

Nie jest jakoś super wydajna, no trochę jej t zęba nałożyć i bardzo ciężko się wyciska. Wystarczyła mi na jakieś 5/7 użyć.

Ogólnie do cery mieszanej naprawde w porządku. I nawilża i oczyszcza.

wow !!

Zakochałam się w produktach od OnlyBio! Ta maska to must have dla osób z takimi problemami skóry jak moimi. Działanie jest już po pierwszym użyciu! Bardzo fajnie oczyszcza skórę z sebum, oraz z niedoskonałości, wygładza skórę i wycisza. Pory zmniejszone, oczyszczone, skóra wygładzona. Jedyny minus tej maski to to że jest strasznie gęsta, pod koniec bardzo ciężko ją się wyciska.

Całkiem ciekawa propozycja maski z dobrym składem i przyzwoitą ceną. Maseczka długo zastyga, ale dzięki czemu nie ściąga cery pozwalając na miłą pielęgnację. Dodatkowo zmniejsza wydzielanie sebum i ma przyjemny zapach. Polecam!

Bomba !

Maska jest w tubce, wielkrotnego użytku co dla mnie już jest wielkim plusem, bo mogę dowolną ilość nakładać na twarz.
Ma ona konsystencję szarej pasty ,dość zbitej ale dobrze rozprowadza się ją na twarzy - zarówno palcami jak i pędzlem.
Dość szybko zastyga na twarzy.
Stosuję ją od dobrego miesiąca około dwa razy w tygodniu i nadal ją mam także jest wydajna.
Moja skóra twarzy jest po niej widocznie w lepszej kondycji, jest wygładzona a niedoskonałości są naprawdę rzadkością i raczej spowodowane innymi czynnikami.
Znana już chyba wszystkim Kombucha, która jest głównym składnikiem tej maseczki, wspomaga proces detoksykacji oraz utrzymania odpowiedniego pH skóry. Jej właściwości idealnie wpisują się w walkę z niedoskonałościami.
Zielona glinka, aloes i olejek cytrynowy to reszta dobrotliwych składników tej maseczki, które także wpływają w dużym stopniu na proces detoksykacji oraz pochłaniania nadmiar sebum.
Zauważyłam także, że pory są dobrze oczyszczone, mniej zaskórników widocznych na moim nosie.

Jestem z niej bardzo zadowolona, moja twarz jest bardzo dobrze oczyszczona i ładnie wygładzona. Nie podrażnia skóry twarzy, jest delikatna ale dobrze oczyszcza.
Dla mnie połączenie idealne! Super efekt! Dodatkowo uwielbiam maseczki glinkowe więc ona zostaje w mojej łazience na dłużej.

Delikatnie oczyszcza

Posiadam większość produktów z serii only bio kombucha (krem, tonik, peeling, maseczka) i na wstępnie muszę zaznaczyć, że najlepsze rezultaty osiągam stosując wszystkie kosmetyki regularnie. Używana w pojedynkę może okazać się za słaba.

Maseczka jest gęsta zbita, ale łatwo ją wydobyć z opakowania przy końcu należy je rozciąć aby opróżnić z resztek produktu. Pachnie jak typowa glinka, zastyga dość wolno. Opakowanie wystarcza na około 6 użyć w stosunku jakości do ceny wpada średnio.

Maseczka faktycznie oczyszcza jest idealnym dopełnieniem serii. Stosowana minimum raz w tygodniu do dwóch sprawia, że skóra jest oczyszczona, jednolita, posiada mniej niedoskonałości i zaskórników. Wygląda zdrowo, a jednocześnie matuje i działa serboregulująco. Skóra staje się promienista i znika efekt ziemistej cery, a co więcej pojawia się naturalne glow. Jestem bardzo zadowolona, będę do niej wracać regularnie.

Porządna maseczka

Dobra maseczka do cery problematycznej. Wygładza i koi skórę, zmniejsza zaczerwienienia. Ma przyjemny zapach i jest zamknięta w wygodnym opakowaniu o sporej pojemności, dzięki czemu jest także ekonomiczna. Polubiłam ją, moja cera po użyciu wygląda naprawdę ładnie, a sam skład kosmetyku jest bez zarzutu.

Kremowa maska z glinką

Krótko o bardzo przyjemnej maseczce z serii Kombucha

Konsystencja: kremowa, dosyć gęsta
Zapach: jest dodana kompozycja, ale ja czułam tylko typowy glinkowy zapach
Działanie:
przyjemnie i delikatnie oczyszczanie zasycha na wiór, nie trzeba jej spryskiwać
redukuje niedoskonałości (podczas jej używania nie było żadnych niespodzianek, a to co było zostało zmniejszone)
pochłania nadmiar sebum, ale nie ma wrażenia ściągniętej skóry (jak czasami mam po zielonych glinkach)
starczyła na 10 użyć (czasami stosowałam ją na osobne partie twarzy jako część multimasking)
w promocji jak najbardziej polecam spróbować

Co ciekawego ma w sobie?
Kombucha – Wykazuje właściwości antybakteryjne, detoksykuje i tonizuje, wspomaga również walkę ze zmianami trądzikowymi. Uzyskuje się go w procesie fermentacji herbaty. Kolejny powód, żeby uwielbiać herbatę ❤
Zielona glinka
Aloes
Olejek cytrynowy
Olej ze słodkich midgałów

Dla kogo?
Dla wszystkich skór potrzebujących delikatnego oczyszczenia glinką, który nie wysuszy na wiór
Dla skór problematycznych

Zdecydowanie warto ją przetestować, szczególnie w promocji!