Eveline Cosmetics, Beauty & Glow, Nawilżający krem odżywczy `Water Bomb!`

Eveline Cosmetics, Beauty & Glow, Nawilżający krem odżywczy `Water Bomb!`

Nawilżający krem odżywczy Beauty&Glow to wyjątkowa formuła, bogata w upiększające składniki aktywne, szybko się wchłania i nie zostawia lepkiej warstwy. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż. Bez wysiłku, bez zbędnego tracenia czasu!

POTRÓJNY KWAS HIALURONOWY dzięki zastosowaniu technologii Hydra Sensation® zapewnia długotrwałe nawilżenie aż do 24h!
ALOES natychmiastowo łagodzi podrażniony naskórek oraz przyspiesza jego odnowę.
WODA KOKOSOWA głęboko nawadnia i chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.
PROBIOTYKI dbają o unikalny mikrobiom Twojej skóry.
6 NATURALNYCH OLEJKÓW (arganowy, tsubaki, kokosowy, moringa, winogronowy, tapioka) mają właściwości silnie regeneracyjne. Odżywiają, działają antyoksydacyjnie oraz przywracają zdrowy koloryt i blask.
MASŁO MANGO oraz MASŁO SHEA aktywnie wspierają odbudowę struktur skóry oraz zatrzymuję nawilżenie w naskórku.

Nawilżający krem odżywczy Beauty&Glow:
- nie zapycha porów
- ma potwierdzoną skuteczność
- jest wegański
- jest testowany dermatologicznie

Beauty&Glow to kosmetyki, które działają jak Ty – szybko i zdecydowanie. Wiemy, że nie lubisz czekać, dlatego gwarantujemy natychmiastowe efekty.

regenerujące, nawilżające, łagodzące
w tubce
uniwersalne
sucha, normalna

Super krem nawilżający

Przy cerze trądzikowej ciężko znaleźć produkt, który nie zapycha ale bardzo dobrze nawilża. To jest mój mus have w pielęgnacji. Kocham jego delikatną formułę i doskonałe nawilżenie. Kończę pierwsze opakowanie i na pewno kupię więcej. Nie lubię intensywnych zapachów kosmetyków do pielęgnacji, a ten posiada delikatny orzeźwiający zapach. Wystarczy odrobina kremu. Produkt bardzo wydajny, ładne opakowanie.

Gdyby nie to pieczenie i (subtelne) lepienie to dałabym 5

Krem to kluczowy element w pielęgnacji, a ostatnio poszukuję takich uniwersalnych na dzień i noc i tak do moich rąk wpadł Eveline Beauty & Glow 'Water Bomb'. Moja cera: mieszana z podatnością do trądziku i odwodnienia

Opakowanie tego kremu, błękitna, miękka tubka, emanowała subtelnym urokiem. Zdecydowałam się na nią, rozczulona jej prostotą i elegancją. Pojemność 75 ml obiecywała mi długotrwałą pielęgnację.

Samo doznanie konsystencji kremu było zaskakujące. Niebieski odcień, niepozorny na skórze, wtapiał się w nią z łatwością. Można było odczuć jego treściwość, choć szybko się wchłaniał, pozostawiając jedynie delikatne uczucie lepkości.

Cena: regularna ok. 35 zł, a ja zdobyłam krem za 17 zł

Skład, jak z bajki o naturalnej pielęgnacji, obiecywał nawilżenie i odżywienie. masło shea, olej tsubaki, kwas hialuronowy czy trehaloza - to były magiczne składniki, które miały uczynić moją skórę miękką jak jedwab.

Dostępność: Hebe, eZebra, Notino

Niestety, pomimo tych obietnic, pierwsze trzy tygodnie z tym kremem nie były takie perfekcyjne . Szczypało mnie w okolicach policzków, wywołując dyskomfort. Nic skórze się nie stało (ani nie było nic widać). Także nie wiem co to mogło być

Mimo tych problemów, trwałość nawilżenia i efektów wygładzających były zauważalne. Nie zauważyłam żadnych wysypek czy zaczerwienień, co dawało nadzieję na dalsze korzystanie z tego kremu.

Podsumowując:
Eveline Beauty & Glow 'Water Bomb' to krem, który może przynieść ulgę suchej skórze, ale dla niektórych może okazać się on problematyczny. Jego bogaty skład i obietnice pielęgnacyjne kontrastują z nieprzyjemnym uczuciem pieczenia, co sprawia, że jest to produkt z dwiema stronami medalu.

Basicowy krem nawilżający

Fajny, budżetowy krem nawilżający. Ma lekką konsystencję, dzięki czemu nadaje się zarówno na dzień, jak i na noc. Przyjemnie się nakłada, szybko się wchłania. Nie robi efektu „wow”, ale jako bazowy krem, składnik wieloetapowej pielęgnacji, dobrze się sprawdza.

Jedynym minusem jest opakowanie, z którego trudno wydobyć końcówkę kremu. Lubię wykorzystywać kosmetyki do końca, a tubka i szeroka nakrętka mocno to utrudniają.

Nawilżający krem do twarzy

Niedrogi krem który stosowany codziennie działa na skórę nawilżająco nadaje się również jako pielęgnacja pod makijaż
Nie wywołał reakcji alergicznych przyjemny zapach który nie jest zbyt intensywny
Za taką cenę jak najbardziej warto

Używam tego kremu od ponad roku i to petarda. Jest idealny do mojej suchej skóry, która wygląda teraz zdrowo i promiennie. Nie mam problemu z noszeniem go pod makijażem, świetnie u mnie się sprawdza. Jest to najlepsze krem jaki używałam w przystępnej cenie.

Świetny krem

Super krem. Rewelacyjne nawilżenie w przystępnej cenie.
Bardzo szybko się wchłania, pozostawia na skórze uczucie mega nawilżenia bez tłustej warstwy. Choć konsystencja na to nie wskazuje bo wydaje się gesty i treściwy. Niezależnie od nałożonej warstwy wchłanianie w mig.
Super współpracuje z moimi spfami i makijażem. Nic się nie roluje mimo kilku etapów wcześniej.
Bardzo polecam i napewno sięgnę po niego ponownie

Krem nawilżający

Krem już jakiś czas temu wzbudził moje zainteresowanie. Kupiłam go jakiś czas temu na stronie producenta. Mam skórę trądzikową i przetłuszczającą się.
Krem jest dość mocno odżywczy i nawilżający, idealnie nadaje się na noc.
Na dzień, pod makijaż moim zdaniem jednak zbyt treściwy, ale może być to kwestia mojej cery.
Pomimo swojej formuły nie zapchał mnie i czuje, że moja cera jest dużo bardziej gładsza i miękka.
Krem jest dość wydajny, pojemność ma większą niż standardowe kremy bo aż 75ml.

Fajny kremik od czasu do czasu

Kremik w sam raz na raz. Przynajmniej w przypadku cery mieszanej z przetłuszczającą się strefą T potrafi nieźle zapchać. Jednak jak ktoś siedzi w temacie, będzie wiedział, że kremy odżywcze czy cerze przetłuszczającej już tak mają.
Jednak stosując małe ilości np. na jakieś serum lub tonik, aby domknąć całość sprawdza się świetnie. Dodatkowo lekko słodki zapach i duża pojemność bardzo na plus. Również muszę dodać że krem bardzo się wyświeca, więc tylko na noc, przy cerze mieszanej lub tłustej.

Hm, dla mnie jest po prostu ok, ale nie robi super szału. Nie pomoże bardzo suchej skórze, dla mniej problematycznej powinien być bardzo dobry.

Może dlatego tak go oceniam, że mam AZS i moja skóra potrzebuje naprawdę porządnego nawilżenia? Zachęcona pozytywnymi opiniami i poleceniem kosmetolożki, którą śledzę, postanowiłam spróbować.

Po ponad miesiącu używania - dla mnie to jest budżetowy zamiennik kremu okluzyjnego, na dzień i na noc, ale na pewno nie jest to krem do zadań specjalnych. Jak na tego typu okluzję, to krem ma podejrzanie lekką konsystencję! Dla wielu osób to będzie plus, on się śmiało nada pod makijaż.

Zapach jest bardzo miły, świeży, dla mnie ogórkowo-cytrusowy, ale też jest według mnie zbyt intensywny, to typowo drogeryjny zapach.

Myślę, że będzie świetny dla mniej wymagających cer, nie przesuszonych i naczynkowych jak moja, które potrzebują naprawdę mocnego kalibru nawilżenia i natłuszczenia (choć nie stosowałam go solo, ale i tak nawilżenie skóry było mniejsze niż zwykle). Jest bardzo, bardzo uniwersalny :)

Eveline, to jest świetny kosmetyk, ale nie dla wszystkich. Próbujcie dalej :)

Eveline, to się wam udało

Krem Water Bomb od Eveline to bardzo fajna i uniwersalna propozycja nawilżająca w zasadzie do każdej cery. Sprawdzi się zarówno na dzień, jak i na noc. Formuła jest na tyle bogata, by odpowiednio nawilżyć, a konsystencja lekka i szybko się wchłania.
Ten krem był dla mnie jednym z plusów kosmetycznych ubiegłego roku. Naprawdę przyjemnie nawilża, niedługo się wchłania i jest dobrą bazą pod makijaż. Nie klei się i nie zostawia na skórze tłustej powłoki. Po użyciu tego kremu cera jest gładka i miękka w dotyku.
Dużo skutecznych składników, jakich jak np. kwas hialuronowy, pozytywnie współgrało z moją skórą. Odczuwalne nawilżenie i nawodnienie skóry było bardzo miłym odczuciem, a łagodzące właściwości kremu tylko potęgowały dobre nastawienie.
Krem spełnił moje oczekiwania i był skuteczny, dlatego też kupię go ponownie. Tym bardziej że nie zapycha on porów i nie podrażnia skóry. Jest też wydajny, a opakowanie z większą niż standardowe 50 ml pojemnością, wystarcza na długi czas intensywnego używania. Można go też kupić w dobrej cenie, a co więcej, często zdarzają się na niego promocje i wtedy jest totalnie świetną okazją do obłowienia się w naprawdę bardzo dobry krem.

nawilżające cudo

jest to krem świetny bo nawilżający, wydajny, całkiem ładnie pachnie i do tego jeszcze muszę przyznać, że nie zauwazyłam dziwnych zmian jeżeli chodzi o obciążenie cery czy zapchanych porów. jest bardzo delikatny, ma fajne składniki aktywne. do tego cena po promocji jest bardzo zachęcająca. przynajmniej dla mnie na tyle, że zdecydowałam się go przetestować. nawet w metodzie kanapkowej nie widzę problemów. nie waży się, nie roluje pod spf, pod makijażem nie robi tłustych plam itp.

Lekki i przyjemny

Już po pierwszej aplikacji poczułam, jakbym napoiła moją suchą, zmęczona skórę. Natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, lekki i przyjemny