Schwarzkopf 3 Weather Taft, Shine, Lakier do włosów

Formuła Taft Shine zapewnia efekt jak po laminowaniu włosów. Dla 24h utrwalenia bez sklejania i bez śladów na włosach. Pomaga chronić włosy przed wysuszeniem i nie obciąża ich. Specjalna WZMACNIAJĄCA FORMUŁA wzmacnia włosy i pomaga chronić je przed promieniowaniem UV.

Lakier od marki Schwarzkopf jest bardzo trafionym wyborem. Mimo, iż nie stosuję go na co dzień, to bardzo się cieszę, że go mam.

Mimo, iż na co dzień nie układam swoich włosów jakoś specjalnie, to znaczy ani nie prostuję ich, ani nie kręcę, to zawsze staram się mieć w swoich łazienkowych zbiorach lakier do włosów. Jest to moim zdaniem bardzo przydatny produkt, jeden z tych, który tak naprawdę nie wiemy, kiedy może się przydać. Swoją czuprynkę stylizuję jedynie przed większymi, naprawdę ważnymi wydarzeniami, najczęściej również tymi, które wymagają ode mnie bardziej eleganckiego stroju, więc i fryzurę warto wtedy dopasować. Kupując propozycję od marki Schwarzkopf tak naprawdę nie miałam żadnych oczekiwać, bo tak szczerze to nie znam się za mocno na kosmetykach z tej kategorii. Liczyłam jedynie na godne utrwalenie, bez efektu sklejenia czy sztuczności.

Wybrałam dla siebie wersję z serii Shine, ponieważ jestem tego zdania, że odrobina blasku włosom nie zaszkodzi. Kosmetyk ten bardzo łatwo dostępny jest w wielu drogeriach i oraz supermarketach, zarówno stacjonarnie, jak i internetowo. Nie jest drogi, w cenie promocyjnej kosztuje około jedenastu złotych, a pamiętajmy, że nawet przy codziennym użytkowaniu płacimy w tym wypadku za sporą wydajność. Opakowanie tego lakieru zostało wykonane z aluminium i ma intensywny, czerwony kolor. W mojej wersji, chyba nie tej najnowszej, na opakowaniu znajdziemy jeszcze mieniącą się grafikę jakiejś kobiety. Oprócz tego jest tutaj logo producenta, nazwa produktu i jego moc, czyli w tym wypadku Ultra Strong 4 na 5 możliwych, także nie będzie to najlepsza w utrwalających opcji, ale też powinna coś niecoś bez problemu utrzymać.

Kosmetyk ten, jak już wspomniałam, jest przeze mnie stosowany naprawdę od święta. Ma go już ponad dwa lata i najprawdopodobniej nie zużyłam nawet jednej trzeciej jego zawartości. Mimo to naprawdę lubię go stosować i ostatecznie cieszę się, że stale gości w mojej łazience. Przede wszystkim bardzo fajnie utrwala, zarówno loki, jak i upięcia czy wyprostowane włosy. Nie skleja ich, chyba, że naprawdę przesadzimy z ilością. Sprawia, że stają się odrobinę bardziej sztywne, ale mnie to ostatecznie nie przeszkadza. Dodatkowo faktycznie otrzymują delikatny, pięknie prezentujący się efekt blasku, który trudno pomylić jest z np. z nadmiarem sebum.

Moim zdaniem lakier od marki Schwarzkopf jest bardzo trafionym wyborem. Mimo, iż nie stosuję go na co dzień, to bardzo się cieszę, że go mam. Fajna, łatwa w użyciu, nie sprawiająca problemów opcja. Zdecydowanie polecam.

Dobry lakier

Fajny produkt, pozwala zachować idealne loki przez cały dzień. Lakier naprawdę mocny, ale trzeba uważać z ilością, żeby nie skleił włosów i nie stworzył na głowie efektu kasku. Nadaje piękny połysk włosom. Zapach ma mocny, ale nie jest duszący.

Dobry lakier do włosów

Lakier do włosów jest w wygodnym opakowaniu z atomizerem który dobrze pryska produkt. Zapach nie jest duszący więc duży plus. Lakier nie skleja włosów oraz nie przesusza ich. Produkt dobrze utrwala fryzurę, nie tworząc kasku na głowie. Dobrze się wyczesuje oraz zmywa. Cena przystępna.

Lakier do włosów super mocny utrwalenie i połysk, Shine, Taft., Schwarzkopf

Lakier do włosów kupiłam na jednej z aukcji internetowych.
Opakowanie zawiera 250 ml kosmetyku, zapłaciłam około 10 zł
Mam cienkie niezbyt gęste włosy i ogólnie lakierów do włosów używam okazyjnie, kilka razy w miesiącu.
Lakier Shine jak na kosmetyk tego rodzaju ma przyjemny zapach, nie przesusza, nie skleja włosów, nadaje połysk, nie tworzy skorupy.
Podsumowując lakier całkiem dobry, nie skleja nie obciąża cienkich włosów, no chyba że przesadzimy z ilością, dobrze utrwala choć na pewno nie jest to utrwalenie do 24 h jak obiecuje producent. Polecam !

Całkiem ok

Lakier do włosów w wygodnym opakowaniu. Lakier po rozpyleniu ma ładny zapach - nie duszący. Całkiem dobrze utrwala fryzury, nie skleja włosów. Bardzo dobrze się wyczesuje, a pozostałość dobrze zmywa. Nie zauważyłam żeby wysuszała włosy więc tu plusik plus super wydajność do tego często w promocji.

Bardzo fajny lakier

Najbardziej w tym lakierze podoba mi się zapach, jest przepiękny jak perfumy. Co do samego lakieru to nie skleja on włosów, dobrze trzyma fryzurę, ma ładne opakowanie i praktyczny dozownik

Trzeba uważać z aplikacją!

Lakierów do włosów używam dość sporadycznie (głównie na jakieś większe wyjścia, od czasu do czasu by nie odstawały włosy gdy je rozpuszczę) więc jak już kupię to mija dłuższa chwila zanim je wyzeruję. Wielką znawczynią w tej kwestii zatem też nie jestem, ale podstawowe parametry potrafię ocenić. I tak ostatnio właśnie wykończyłam Taft Shine, ale wielką fanką tego produktu nie zostanę.

Swój lakier zakupiłam w Biedronce - była akurat promocja, a i opakowanie ciut większe bo o pojemności 300 ml. W zasadzie te lakiery są tak popularne, że można dostać je wszędzie i często w niższej cenie. Butelka oczywiście metalowa w przyciągającym wzrok, czerwonym kolorze. Na opakowaniu pani z długimi włosami, a na nich iskrzące gwiazdki mające podkreślić efekt nabłyszczenia jaki ma dać włosom lakier. Całość wygląda ok i prezentuje się dość ładnie na półce. Atomizer działa bez zarzutu, nie zacina się, dobrze rozpyla produkt, nie "pluje". Zapach jest przyjemny jak na lakier i co ważne nie dusi, aczkolwiek i tak lepiej używać go w otwartej przestrzeni lub przy oknie.

Lakier ma za zadanie utrwalić fryzurę na poziomie " Ultra strong", nabłyszczać i nie sklejać. Podczas aplikacji trzeba uważać i pamiętać o zachowaniu odpowiedniej odległości. Raz zrobiłam to z dość bliska i w efekcie zamiast nabłyszczenia zafundowałam sobie mega przetłuszczenie grzywki. Także 30 cm, które producent zaleca jest wskazane. Wówczas lakier rzeczywiście nie skleja włosów, nabłyszczenia specjalnie nie zauważyłam, a utrwalenie jak dla mnie wcale nie jest takie ultra strong, chyba że damy go naprawdę sporą ilość wtedy fryzura trzyma się dość długo, ale z drugiej strony wtedy hełm na głowie już nam grozi. Przy wilgotnej, mokrej pogodzie nie sprawdza się tak dobrze jak niegdyś głosiła reklama. Niestety u mnie powoduje łupież i swędzenie także kolejnej przygodny z nim nie będzie bo więcej go nie kupię.

Nie jest zły

Lakier fajnie utrwala fryzurę i potrafi utrzymać ją w nienagannym stanie przez nawet kilka godzin. Nie obciąża włosów, nie skleja ich. Jest mocny, ale włosy wyglądają naturalne. Użycie lakieru nie tworzy twardej skorupy z włosów. Ladnie pachnie i nie jest duszący. Ogólnie nie jest zły jednak wole inny.

Super

Lakier do włosów który utrzymuje fryzurę przez kilkanaście godzin.. nabłyszcza i idealnie się wyczesuje. Jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po użyciu tego lakieru. Nie skleja włosów.nie obciąża ich. Delkatny zapach nie drażni.n

Niezły

Całkiem niezły lakier. Utrwala fryzurę i potrafi utrzymać ją w nienagannym stanie przez nawet kilka godzin. Nie obciąża włosów, nie skleja ich. Jest mocny, ale włosy wyglądają naturalne. Użycie lakieru nie tworzy twardego hełmu z włosów. Pachnie ładnie, nie jest duszący.

Lubię go

Lakier dobrze utrwala fryzurę,ale nie jest to wielogodzinne utrwalenie( mam długie włosy). Nie obciąża włosów i ich nie skleja. Jak na lakier ma przyjemny zapach, który nie drażni mnie jakoś szczególnie. Włosy po nim nie są przesuszone.Lakier ten jest łatwo dostępny czy to w marketach czy w drogeriach i często jest w promocji. Produk może nie nadaje się na wielkie wyjście, ale z moimi długimi włosami na codzień radzi sobie całkiem dobrze, a co najważniejsze zauważyłam ,że nie wyrządza moim włosom krzywdy.

Schwarzkopf 3 Weather Taft, Shine, Lakier do włosów

Nie skleja włosów, ma przyjemny zapach a przy tym bardzo dobrze uwala fryzurę. Próbowałam już rożnych lakierów do włosów, nawet z serii Taft ale Taft Shine nie ma sobie równych. Fryzura jest dobrze utrwalona na długi czas.