Bourjois, Always Fabulous, Extreme Resist, Full Coverage Sculptor Concealer (Wielofunkcyjny kryjący korektor)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 0.00/5

cocolita.pl
Średnia ocena: 0.00/5

REKLAMA

Ukryj niedoskonałości, konturuj i rozjaśnij swoją cerę jak prawdziwy paryski artysta z nowym wielofunkcyjnym korektorem Always Fabulous. Ta w pełni kryjąca, kremowa formuła zapewnia długotrwały efekt przez 24 godziny. Korektor kryje cienie, niedoskonałości i modeluje kształt twarzy, zapewniając jednocześnie nawilżenie przez cały dzień i uczucie lekkości. Dodatkowo nawilżająca formuła zawiera kwas hialuronowy i witaminę E.

Ten wielofunkcyjny korektor możesz dostosować do swoich potrzeb i używać go:
- do punktowego zakrywania niedoskonałości lub cieni pod oczami
- do wyrównania kolorytu cery (zastosuj na całą twarz)
- do rozświetlania wybranych sfer (okolica pod okiem, grzbiet nosa, łuk kupidyna)
- do konturowania twarzy

Always Fabulous Wielofunkcyjny kryjący korektor:
- Korektor 3 w 1 do maskowania niedoskonałości, rozjaśniania i wyrównywania kolorytu
- Formuła pełnego krycia zapewnia matowe wykończenie i noszenie do 24 godzin
- Nawilżająca formuła z kwasem hialuronowym i witaminą E
- Wygodny duży aplikator

Korektor na mocne "4"

Jestem dość wymagająca jeśli chodzi o korektory. Skuszona masą pozytywnych komentarzy nt tego z Bourjois, kupiłam na przecenie w Hebe.

Jak dotąd, jest to mój najlepszy korektor. Fajnie wtapia się w skórę, kryje dość dobrze, duży plus za bardzo wygodne opakowanie i pędzelek. Mam cienie pod oczami i to tam najczęściej nakładam korektor.

Nie oznaczam produktu jako "mój hit", bo - jak wspomniałam, jestem wymagająca i nadal będę szukać swojego number one.

Straszny

Korektor kupiłam, bo mój poprzedni się zgubił i potrzebowałam na szybko coś. Używam pod oczy, skórę mam zadbaną, koło 40. Spore cienie pod oczami, zmarszczek nie tak wiele.
Korektor jest FA-TAL-NY. Już dawno nie kupiłam takiego bubla. Jest bardzo wydajny, trzeba mocno uważać, żeby nie nałożyć zbyt dużo. Ten śmieszny pędzelek nakłada jakieś 20 razy za dużo kosmetyku.
Korektor ekstremalnie szybko wysycha, naprawdę trzeba się spieszyć z aplikacją, żeby nie zaschnął w trakcie, bo wtedy koniec, trzeba zmywać nierozsmarowane placki i zaczynać od początku.
Dodatkowo jest bardzo, bardzo matowy, więc efekt jest skrajnie nienaturalny, zwłaszcza, jeśli człowiek nie matowi całej twarzy (guess who's not).
No i najgorsze - zbiera się w linii łez i załamaniu powieki. Nie ma opcji, cokolwiek zrobisz, na krem, pod krem, na serum, pod cień - mija godzina i masz na twarzy wałki z korektora, i to na obu powiekach.
Kosmetyk nadaje się tylko do śmieci. Nie mam pojęcia, skąd takie dobre recenzje.
Z dodatkowych minusów - testowany na zwierzętach i wcale nie tani.

Ulubieniec wśród korektorów

Jestem wymagająca w kwestii korektorów. Mam skórę suchą, z przebarwieniami i zasinieniami. Potrzebuje krycia, ale i lekkości i nawilżenia. Bourjois jest idealny. Kryje, ma kremową konsystencję, zastyga o nie wysusza. Co prawda 4 odcienie to dość mało, ale i tak nie zmienia to faktu, że trzyma się cały dzień,nie zbiera w zmarszczkach i nosi się bardzo komfortowo

Mój idealny korektor

Matka natura była dla mnie wyjątkowo łaskawa, gdy obdarowała mnie cieniami, które prawie dorówują pandzie. Nieważne ile śpię i jak się czuję to wyglądam jakbym zerwała nockę. Po zastosowaniu wielu kremów i kuracji w końcu się poddałam. Oczywiście nie przestałam dbać o skórę pod oczami, ale zaczęłam poszukiwać dobrego korektora, który choć trochę zasłoni mój problem. Kombinowałam z różnymi markami i różnymi kolorami. Ale jeśli już znalazłam coś kryjącego to zaraz wyszuszał skórę. Raz na jakiś czas można się poświęcić, ale w moim przypadku codziennego użycia nie ma wyjścia. Więc przechodziłam do kolejnego i kolejnego. Aż w końcu trafiłam Always Fabulous i to w kolorze 300. Naprawdę, nigdy nie siegałam po trzeci w kolejności kolor. Większość mam w kolorze najjaśniejszym, czasem schodek ciemniej. Tutaj jednak główną rolę gra lekko różowa (chłodna) barwa. Mam wrażenie że większość korekorów jest żółta. Tutaj jednak troszkę zaufałam producentowi i się nie zawiodłam.
Cienie pod oczami zakryte. Skóra nawilżona. Zastyga, ale nie ciągnie skóry. Nie wchodzi mocno w zmarszki. Chodź jeśli macie syndrom niespokojnych oczu i skóry wokół nich to i tak polecam pudrowanie. Spokojnie można go używać codziennie. Sprawdza mi się pod oczami,trochę gorzej jest z resztą twarzy, ale tutaj możliwe że kwestia jest koloru.
Aplikator jest spory, dzięki temu dwa ruchy i gotowe. Zapach jest bardzo delikatny. Najlepiej go rozcierać palcami, jest dość gesty i treściwy, a ciepło lepiej wpływa na jego rozprowadzanie. A wiadomo że lepiej zbyt mocno nie gmerać przy oczach.
Sprawdza się również jako baza pod cienie na powieki. Tutaj jednak należy pamiętać o umiarze. Im cieńsza warstwa tym lepiej.
To kosmetyk naprawdę wydajny i wart swojej ceny.

Fajny produkt

Na początku bałam się, że zamówiłam go w zbyt ciemnym odcieniu, jednak na całe szczęście pasuje mi idealnie. Formuła tego produktu bardzo mi się spodobała, jest kryjący, łatwo się rozkłada i nie wchodzi w zmarszczki. Nie wygląda też sucho pod okiem. Mi osobiście bardziej przypadł do gustu niż np. multitasker z rimmela, którym tak wiele osób się zachwycało. Bardziej opłaca się zamówić go z internetu, ponieważ wychodzi praktycznie dwa razy taniej niż w drogeriach stacjonarnych. Ogólnie to bardzo polecam, myślę, że nikt się na nim nie zawiedzie.

Mocno kryjący, zastygający korektor, który zdobył moje uznanie

Jest to nowa wersja bliźniaczego produktu Always Fabolous, który wcześniej można było spotkać w prostokątnym opakowaniu.
Z poprzednikiem niekoniecznie się polubiłam, ale z racji, że szybko wybaczam i mam sentyment do marki postanowiłam go przetestować.

Ten mocno kryjący i w dodatku zastygający korektor zdobył moje serducho. Kryje zasinienia całej doliny łez, nic nie jest w stanie się spod niego przebić.
Już jedna warstwa wystarczy, żeby przykryć zasinienia,, opuchnięcia, możemy go tez dobudowywać. Jest to gęsty, kremowy korektor, który momentalnie stapia się ze skórą.
Pomimo, że jest to korektor zastygający, gdy nałożymy go na dobrze odżywioną skórę pod oczami, a mowa tu o wcześniejszym nałożeniu produktu nawilżająco wygładzającego unikniemy tego, że kosmetyk powchodzi nam w załamania i bruzdy.
Noszony przez cały dzień nie zbiera się w załamaniach, nie migruje, jest mega trwały. Co ważne, nie wygląda on sucho, a to jest dla mnie bardzo ważną zaletą jeśli chodzi o korektory.

jest bardzo dobry

mam bzika na pukncie korektorow i troche juz mam ich w swojej kolekcji a ten skradl rowniez moje serce bo pieknie wyglada pod okiem zakrwya moje since dlugo trzyma nie roluje sie wtawia sie w skore mimo ze jest kryjacy dobrze sie nim pracuje i ladnie na nim wyglada puder

Polubiliśmy się :)

Kupiłam wielofunkcyjny kryjący korektor marki Bourjois (Always Fabulous), po tym jak okazało się, że podkład z tej serii jest super. Szczerze powiedziawszy i w tym przypadku się nie zawiodłam. Korektor dosyć dobrze kryje, łatwo się go rozprowadza, przy czym nie roluje się pod oczami. Bez większego problemu utrzymuje się na mojej skórze przez cały dzień. Uważam, że jest warty swojej ceny.

Mocne, ale nie pełne krycie

Rzadka konsystencja bezpośrednio po nałożeniu, ale końcowo jest zastygający, jednak jest czas na popracowanie z nim.
Efekt: nie jest to pełne, ale dość mocne krycie. Wygląda bardzo naturalnie, ale można budować krycie np sińców pod oczami

Moje odkrycie

Korektor jest dla mnie rewelacyjny !
Mocno kryje jednocześnie zachowując lekką konsystencje która pozwala na łatwe rozprowadzenie produktu. Ja używam go głównie pod oczy i bałam się czy nie będzie zbyt ciężki i zamiast dodać lekkości stworzy maskę lecz myślałam się ! Jest cudowny! Kryje i nadaje świeżości całemu makijażowi :) na duży plus jest dla mnie kompaktowe opakowanie i przyjemny aplikator

Zdecydowanie nie dla mnie.

Bardzo dziękuję wizaż za możliwość przetestowania produktów Bourjois, Always Fabulous. Korektor wyglądem, konsystencją oraz działaniem przypomina mi sławny loreal infaillble. Korektor z dużym, wygodnym aplikatorem. Konsystencja jest dość gęsta. Bardzo dobrze kryje, wystarczy naprawdę niewielka ilość aby zakryć wszystkie niedoskonałości ( przyznam szczerze że za pierwszym razem nałożyłam go zdecydowanie za dużo) dlatego trzeba uważać z ilością jaką się nakłada na skórę. To są plusy tego produktu. Wielkim minusem jak dla mnie jest to że bardzo wchodzi w moje zmarszczki i wszelakie załamania pod okiem. Niestety nie wygląda to dobrze. W moim przypadku muszę nałożyć naprawdę minimalna ilość korektora żeby nie weszła w załamania. Niestety po pewnym czasie włazi i nie wygląda to dobrze. Jeśli jesteś posiadaczką delikatnej skóry pod oczami ten korektor nie jest dla ciebie. Poza tym Bardzo dobrze kryje i sie długo utrzymuje na skórze.

Kryjący

Jedną z najgorszych zmor każdego dnia są nieustanne cienie pod oczami. Ja zawsze stosuje mocno kryjące korektory aby ukryć cienie I inne niedoskonałości.
Korektor posiada duży aplikator który według mnie jest bardzo wygodny.
Kolor który miałam przyjemność testować to 200 jest to zoltawy odcień.
Korektor dobrze przykryl moje niesworne Cienie I wystarczyło go naprawdę nie wiele. Ładnie krył także krostki, wtapiał się w skórę. Minusem zdecydowanie jest cena, Mimo że jest to dobry produkt. Produkt znajduje się w wygodnej plastikowej buteleczce z pompeczką