Ziaja, Naturalnie pielęgnujemy, Oczyszczający peeling do twarzy

Ziaja, Naturalnie pielęgnujemy, Oczyszczający peeling do twarzy

produkt wegański
99% składników pochodzenia naturalnego

bioaktywność wyciśnięta z oliwki

Opracowaliśmy kremowy peeling do twarzy złożony ze składników pochodzących z natury. Jego roślinna receptura oparta jest na oliwkowej aktywności fitosteroli, tokoferoli i lipidów oraz roślinnych sterolach z oleju canola. Zawiera łagodzącą tapiokę. Funkcję peelingu pełnią drobno zmielone pestki oliwek.

Szczegółowo zadbaliśmy o najwyższą jakość produktu i odpowiedzialne wytwarzanie zaangażowane w ekologiczną działalność. Produkt jest skuteczny, bezpieczny dla skóry i przyjazny dla środowiska.

Peeling posiada krótki skład, wolny od SPC oraz łagodne, biodegradowalne składniki pochodzące z odnawialnych źródeł. Pachnie starannie skomponowanym zapachem o nazwie zielony sekret, złożonym z olejków wytwarzanych wyłącznie z roślin, którym nie grozi ryzyko wyginięcia.

Szanując środowisko naturalne wybraliśmy opakowanie nadające się do ponownego przetworzenia.

DZIAŁANIE
- Pielęgnuje skórę w trakcie oczyszczania.
- Delikatnie złuszcza naskórek.
- Dba o właściwą kondycję skóry, wyraźnie wygładza.
- Przygotowuje do aktywnej pielęgnacji.
- Nadaje się nawet do codziennego stosowania.

Cud, miód, orzeszki!

Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej skłonną do wyprysków. Zdecydowałam się kupić ten peeling skuszona minimalistyczną szatą graficzną i naturalnym składem.
Muszę zaznaczyć, że przy mojej tendencji do wysypu zawsze unikałam peelingów mechanicznych, wierna byłam enzymatycznym. Ale stało się!
I nie żałuję!
Ten peeling jest dla mnie odkryciem tego roku. Pięknie oczyszcza, na mojej twarzy od momentu dodania tego peelingu do pielęgnacji pojawia się zdecydowanie mniej wyprysków. Zapach nie jest nachalny. Pięknie prezentuje się w łazience. Bezproblemowo rozprowadza się w po twarzy i równie łatwo można go z niej zmyć. Polecam!

Delikatny ale skuteczny

Rzadko używam peelingów mechanicznych, jednak ten poleciła mi kosmetyczka i zdecydowanie przypadł mi do gustu. Ma bardzo dobry skład, delikatny, ledwie wyczuwalny zapach i niewielkie drobinki, które sprawiają, że cera jest oczyszczona, wygładzona i przyjemna w dotyku. Użycie tego peelingu jest bardzo przyjemne, nie sprawia żadnego dyskomfortu. To moje pierwsze opakowanie, ale już się polubiliśmy :)

Dobry, delikatny peeling

Oczyszczający peeling do twarzy z serii Naturalnie Pielęgnujemy od marki Ziaja to kosmetyk zamknięty w poręczną, przezroczystą tubkę, dzięki której możemy śledzić zużycie produktu. Jest to kosmetyk z zamknięciem na klik, o pojemności 70 ml. Peeling ma kremową, białą konsystencję z delikatnymi drobinkami złuszczającymi, piękny i delikatny zapach.
Wśród składników aktywnych peelingu znajdziemy olej canola, olej z oliwek, naturalną tapiokę a także naturalne pestki oliwki.
Oczyszczający peeling nie tylko pielęgnuje cerę podczas oczyszczania jej, ale delikatnie złuszcza naskórek, dzięki zawartym w sobie drobinkom. Skóra jest wyraźnie wygładzona i miła w dotyku.
Kosmetyk łatwo zmywa się z cery, nie powoduje podrażnień ani uczulenia, dodatkowo też jej nie wysusza. Już po pierwszym użyciu widać efekty. Dodatkowo zmniejsza wydzielanie sebum, co przekłada się na to, że cera w strefie T mniej się błyszczy.
Oczyszczający peeling ma bardzo dobrą wydajność, a używanie go to czysta przyjemność, choć marka opisuje, że można go stosować codziennie ja stawiam na 2-3 razy w tygodniu. Produkt ma bardzo dobrą cenę, na stronie marki kupimy go za 10 zł z groszami.

Peeling Ziaja

Ten produkt skradł moje serce, ponieważ delikatne drobinki nie podrażniają mojej skory i zapach jest bardzo przyjemny. Stosowałam wiele peelingów ale ta formuła jest bardzo miła już w dłoniach a na skórze twarzy jest dość kojąca w stosowaniu.

miękka skóra

Super peeling z małymi drobinkami, które mam wrażenie dobrze ścierają i oczyszczają skórę. Fajna konsystencja, która się dobrze rozprowadza, nie trzeba dużo wylewać aby zastosować na jedno czyszczenie. Dodatkowy plus, że większość składników jest naturalnych.
Po zabiegu twarz jest gładka i przyjemna w dotyku, nie podrażnia nawet przy mocnym tarciu:)
Peeling (ogólnie cała seria) ma piękny zapach, takiej gumy do żucia :D
Design też mi się mega podoba

kosmetyk godny polecenia

Bardzo fajnie produkty, schludne i przyjazne dla oka opakowania, konsystencja i zapach 9na 10. Jestem zadowolona z pilingu, moja cera jest tłusta z zatkanymi porami pilig ja oczyszcza i nie podrażnia, uważam że konsystencja pilingu jest idealna

Coś dla mnie!

Często kupuje kosmetyki tej marki, ponieważ są niedrogie i dobrze działaja na moją skórę.
Testując peeling ziaja z nowej serii Naturalnie Pielęgnujemy zauważyłam że mimo sporej ilości drobinek złuszczających, ten kosmetyk nie podrażnia skóry. Pozostawia na skórze zdecydowanie wygładzenie i miękką oczyszczoną skórę.
Ja mam skórę mieszaną z tendencja do przetłuszczania w strefie T. i u mnie sprawdza się idealnie.
Opakowanie jest minimalistyczne, jak cała seria. Wygodne w użyciu, dobrze zabezpieczone przed dostawaniem się do środka zanieczyszczeń w trakcie używania.
Wydajność- testuje go od kilku tygodni , co 2-3 dzień i w opakowaniu jest ponad połowa.
Skalad - taki jak deklaruje producent , składniki są weganskie , nie doszukałam się zbędnej i niekorzystnej chemii.
Lekki świeży zapach, przyjemny dla nosa :)
Po zastosowaniu , skóra jest czysta co widać i czuć. Kremowa konsystencja bardzo przyjemnie i delikatnie peelinguje skórę, co sprawia mi sporo przyjemności. Nie jest zbyt tłusta, zbita czy wręcz odwrotnie - leista. Bardzo go lubię i stosuję wraz z kremami z tej samej serii. Ten kosmetyki wykonuje swoje zadanie i to jest najważniejsze. Polecam!

Delikatny peeling

Peeling do twarzy z ziaji bardzo mi podpasowal aczkolwiek niestety nie mogłam używać go codziennie jak jest napisane na opakowaniu, gdyż jest troszkę za ostry przez to że w ciąży mam bardzo delikatna cerę. Bardziej mi podpasowal kiedy mogłam stosować dwa lub trzy razy w tygodniu. Cera po nim była bardzo ładnie oczyszczona oraz wygładzona. Świetnie się komponował z nakładanym po nim tonikiem i serum z tej samej serii. Dzięki tej serii moja cera jest wyraźnie w lepszej kondycji gdyż jest bardzo wygładzona i nawilżona. Jest to jeden z lepszych peelingów jaki używałam. Zapach jest bardzo delikatny i przyjemny a tubka w której mieści się produkt jest bardzo wydajna, bo wystarczy już niewielka ilość by dokładnie oczyścić twarz.

Mój ulubiony

Do tej pory ostrożnie podchodziłam do peelingów mechanicznych, bałam się by za bardzo nie podrażniły mojej wrażliwej cery. Ten peeling odmienił moje zdanie, polubiłam go, skutecznie i delikatnie oczyszcza moją cerę, skóra po zastosowaniu staje się gładka i bardziej miękka. Stosuję go 2 razy w tygodniu. Peeling ma piękny zapach, praktyczne opakowanie dzięki temu łatwo się dozuje. Polecam

Rewelacyjny peeling

Produkt używam od kilku tygodni, mam suchą skórę z problematyczną strefą T. Peeling otrzymałam w ramach testów i jestem nim zachwycona. Drobniutkie ziarenka są wyczuwalne, lecz sprawiają bardzo przyjemne uczucie podczas masowania nim twarzy. Szybko się wchłania, niemal całkowicie, i z łatwością można się pozbyć martwego naskórka. do tego ładnie pachnie i nie uczula. Polecam :)

świetny ale w innym zastosowaniu

Peeling jest zbyt mocny, szczególnie nie będzie dobry dla pań posiadających wrażliwą skórę, bo może podrażniać. Natomiast znalazłam dla tego produktu zupełnie inne zastosowanie, mianowicie jest to świetny produkt dla osób borykających się z problemem tzw truskawkowych nóg. Po zastosowaniu peelingu widać rzeczywistą poprawę i zmniejszone wrastanie włosków. Myślę, że jest fantastyczny jeśli chodzi o takie jego zastosowanie. Co ważne, jest to naprawdę wydajny kosmetyk o przyjemnym zapachu.

Używa produktu od: próbka

Super peeling

Peeling jest świetny, działa, zdecydowanie wygładza, a w dodatku nie podrażnia, co było moją obawą. Również nie uczula. Daje bardzo dobry efekt jednolitej gładkiej cery. Polecam.