Yoskine, Jonodermabrazja odmładzająca, Szafirowy peeling do cery normalnej i mieszanej

Połączenie kompleksu In ’Detox z szafirowym eksfoliatorem dla efektu odmłodzenia skóry. Jego działanie porównuje się do profesjonalnych zabiegów eksfoliacyjnych i odmładzających. Dax Szafirowy peeling do cery normalnej i mieszanej Yoskine Jonodermabraza z kompleksem Anti Age Yo`Saphire ściera martwe komórki naskórka, odsłaniając nową skórę – odczuwalnie wygładzoną i świeżą. Stymuluje autoregenerację komórek, przywracając skórze zdrowy koloryt i młodzieńczy wygląd.

drobnoziarniste
mechaniczne
mieszana, normalna
oczyszczające, wygładzające
w tubce

OK

To chyba najlepszy peeeling mechaniczny jaki miałam okazję używać. Już jakiś czas temu zrezygnowałam z tego typu peelingów na rzecz enzymatycznych i kwasowych, jednak ten produkt darzę ogromnym sentymentem. Swego czasu naprawdę był dla mnie prawdziwym zimowym wybawieniem.
Zawiera dostateczną liczbę drobinek, dzięki czemu produktu nie trzeba nakładać zbyt wiele. Wpływa to na naprawdę świetną wydajność. Poza tym używało się go naprawdę przyjemnie. Był skuteczny, a dzięki temu, że dosyć silny nie trzeba było długo pocierać twarzy. Przede wszystkim jednak peeling nie wysuszał mojej skory.

lubię i wracam

Poleciła mi go pani w małej, lokalnej drogerii. Lubię peelingi, dające poczucie konkretnego złuszczenia, a jednocześnie niepodrażniające i delikatne dla skóry. Ten spełnia wszystkie moje potrzeby. Drobinki w kontakcie ze skórą są wyczuwalne, ale delikatne, jednak widać efekty ich działania.
Sam peeling zamknięty jest w plastikowej, miękkiej tubce i ma konsystencję gęstego kremu/pasty. Nie spływa między palcami, pozwala na dokładne roztarcie po twarzy, ale wymaga bardzo dokładnego spłukania. Nie wysusza skóry, jest dla niej bardzo łagodny. Wydajność naprawdę imponująca, bo z powodu gęstej konsystencji wystarczy naprawdę niewielka ilość.
Regularnie stosowany wygładza w widoczny sposób cerę, lekko wyrównuje jej koloryt i zmniejsza pory.

Cera jak po wizycie u kosmetyczki

Po ciąży miałam okropne problemy z cerą. Nie mogłam jej niczym „doczyścić”. Natknęłam się na opnie o tym peelingu i po przeczytaniu ich zdecydowałam się go kupić. Już w pierwszym użyciu zauważyłam efekt cudownego wygładzenia. Pod koniec opakowania moja twarz wyglądała jak po tuningu :) Nawet jak próbuje sobie inne produkty, to do tego zawsze wracam.

Idealnie nawilzajacy

wiekszosci peelingi powodowaly uczucie suchosci po ich uzyciu, ten jest inny. Skora nie jest naciagnieta, a w zamian za to mam uczucie jakby byla oczyszczona i nawilzona zarazem .
Uwielbiam kosmetyki tej marki

Mój must have!!!

Jedyny i niezastąpiony, gości w mojej łazience od roku i pozostanie tam na długo. Używam raz w tygodniu, skóra po nim jest dokładnie oczyszczona, gładka a nałożone później kosmetyki o wiele lepiej się wchłaniają. Doskonale odblokowuje pory, nie podrażniając przy tym skóry i nie wysuszając jej. Makijaż nałożony kolejnego dnia wygląda przepięknie i trzyma się znakomicie.

Świetny

Mam skórę wrażliwą skłonną do podrażnień, zaczerwienień i raczej powinnam unikać peelingów mechanicznych, a jak zobaczyłam hasło "dermabrazja" to już w ogóle nie wiedziałam, co zrobić. Nie ukrywam, że miałam cykora, kupić, nie kupić. Było tyle pozytywnych opinii, ale nie raz przekonałam się, że to, co u kogoś jest hitem, u mnie okazywało się być dramatem. Zaryzykowałam i powiem, że produkt jest super. Skóra jest gładka, lekko napięta, zniknęły przesuszenia (oczywiście to też zasługa m. in. kremów), kremy szybko się wchłaniają. Mam poczucie, że mój zrogowaciały naskórek jest dobrze usunięty, a skóra oddycha. Po zabiegu wychodzę czerwona i ten efekt utrzymuje się przez kilka godzin. Zwykle robię go wieczorem, a rano, jak wstaje jest już OK. Nie wiem, czy u innych osób też tak to wygląda. W sumie w tym peelingu jest cała masa mikro drobinek, które jednak trą skorę. Co mi się podoba, nie ma w dobie tłustości, śliskości, która bardzo mnie denerwowała w wielu peelingach. W innych peelingach te drobinki są i tak większe, jest ich mniej i wcale nie czuje, żeby coś te peelingi robiły. Yoskine jest pierwszym produktem, który daje mi uczucie faktycznego złuszczania naskórka, odświeżania cery. Nie używam go na szyje i dekolt, jak zaleca producent, ponieważ tam mam jeszcze bardziej wrażliwą skórę niż na twarzy i obawiam się, że mogłoby dojść do poważnego podrażnienia, ale to nie wina produktu. Jest bardzo wydajnym produktem, bo tubkę mam już ładnych parę miesięcy. Zapach jest taki sobie- ani ładny, ani brzydki. Widziałam też peeling enzymatyczny z Yoskine, który ma bardzo pozytywne opinie i być może kolejnym razem skuszę się właśnie na niego. Jednak na skórę wrażliwą może być lepszy niż peeling mechaniczny.

Najlepszy

Kupiłam go z polecenia ekspedientki z Douglasa za około 30 zł. Jestem posiadaczką skóry problematycznej z tendencją do powstawania niedoskonałości. Posiadałam także taką kaszkę na policzkach i czole, ale dzięki temu peelingowi wreszcie się ich pozbyłam. Stosuję ten peeling tak 2 razy w tygodniu, wystarczy tylko odrobina produktu aby czuć oczyszczenie. Ma on niebieski kolor z licznymi drobinkami dzięki czemu usuwa martwy naskórek z naszej twarzy i po umyciu buzia jest gładka i miękka w dotyku. Przy regularnym stosowaniu zauważyłam, że powstaje mniej zaskórników oraz nie mam już także kaszki ani żadnych grudek na policzkach ani czole. Jest to chyba najlepszy peeling jaki kiedykolwiek miałam i na pewno będzie stałym elementem w mojej kosmetyczce.

Działa

Mam cerę mieszaną i duża skłonnością do powstawania wyprysków w strefie T.
Peelingu używam kilka miesięcy, zazwyczaj co 3/4 dni w zależności od stanu mojej cery.
Peeling bardzo fajnie oczyszcza cerę, usuwa martwy naskórek, zostawia wygładzona i zdrowo wyglądająca cerę u mnie.

Intensywny zdzierak z świetnym działaniem, ale nie do końca spełnił moje oczekiwania.

Peelingi systematycznie stosuje od wielu lat, Yoskine zakupiłam po zapoznaniu się z wieloma pozytywnymi recenzjami na jego temat i co do działania to jestem nim zachwycona, ale nie jest to produkt który podbił moje serce.

Peeling zakupiłam po dużo niższej cenie w drogerii internetowej, otrzymałam go zapakowany w zafoliowany kartonik ochronny z dokładnym opisem, wewnątrz którego znajdowała się tubka zawierająca 75 ml produktu. Tubka jest bardzo mięciutka, można postawić ja na zakrętce, otwór dozujący jest odpowiedniej wielkości, a jej przeźroczystość sprawia że na bieżąco mamy wgląd w zużycie produktu.

Konsystencja peelingu jest kremowa w jasno niebieskim kolorze z wyczuwalnymi malusieńkimi drobinkami ścierającymi. Jest ich mnóstwo i mimo że są małe to bardzo ostre.
Zapach delikatny i przyjemny, przypomina zapach perfumowanego kremu.

Skład napakowany jest dodatkami które zupełnie mnie demotywują do stosowania jest to mikroplastik, parafina, silikon, disodium EDTA, BHT, Z aktywnych substancji znalazł się tutaj tytułowy puder szafirowy, kwas hialuronowy, dwa ekstrakty roślinne, kwas oleanolowy i dodatki w postaci zagęszczaczy i konserwantów. No szału nie ma.

Peeling stosuje raz lub dwa razy w tygodniu nakładając go na oczyszczoną , zwilżoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Następnie wykonuje krótki masaż i pozostawiam go na kilka minut, po czym spłukuje letnią wodą. Na prawdę czuć mocno jego działanie , drapie po skórze aż miło. Już po pierwszym zastosowaniu widać efekty , skóra jest rozjaśniona, bardzo gładziutka i aksamitna w dotyku z dużo mniejszą ilością widocznych zaskórników. Delikatnie zaczerwieniona co świadczy o lepszym jej ukrwieniu, ale nie jest podrażniona, nie piecze i nie posiada żadnych zmian alergicznych. Przy systematycznym stosowaniu znacznie zmniejsza się intensywność blizn, przebarwień, a cera jest dobrze oczyszczona.

Sama nie wiem czy zakupie ponownie bo działanie jest świetne, intensywne, widoczne już po jednym zastosowaniu, ale skład jest fatalny. Niby to tylko peeling i nie stosujemy go codziennie oraz zmywamy z twarzy ale jednak parę dodatków.jest tutaj zbędnych.

Super wygładza

Peeling daje super efekt. Cera po nim jest świeża, gładka, wygląda zdrowo. Mimo że opakowanie jest małe, to produkt jest bardzo wydajny. Mam go już od pół roku i jeszcze na trochę mi wystarczy, mimo że stosuję go regularnie. Ja mam po nim same pozytywne wrażenia, choć koleżanka, która ma wrażliwą cerę, dostała po peelingu lekkiego zaczerwienienia. Ja na pewno jeszcze do niego wrócę.

super

Produkt jest bardzo wydajny, super pachnie, wystarczy nałożyć niewielka ilość by móc rozprowadzić na całą twarz. Używam już kilka miesięcy a nadal w tubce mam ponad połowę peelingu.

POLECAM Z CZYSTYM SERCEM

Zakupiony w Superpharm na promocji -50%.
Wspomnę również, żę jestem posiadaczką cery mieszanej.

Opakowanie na zakrętkę. Zapach bardzo przyjemny i odświeżający. Konsystencja kremowa z drobinkami.

Bardzo przypadł mi do gustu ten peeling, jest on moim nr 1 wśród peelingów. Nie jest to typowy zdzieracz. Super konsystencja, fajnie się rozprowadza i śliska na twarzy. Nie podrażnia i nie wysusza. Bardzo dobrze oczyszcza skórę, ale z taką dozą delikatności. Buzia jest mięciutka i gładka.

Nie jest to też drogi wydatek, nawet w standardowej cenie.