Yoskine, Jonodermabrazja odmładzająca, Szafirowy peeling do cery normalnej i mieszanej

Połączenie kompleksu In ’Detox z szafirowym eksfoliatorem dla efektu odmłodzenia skóry. Jego działanie porównuje się do profesjonalnych zabiegów eksfoliacyjnych i odmładzających. Dax Szafirowy peeling do cery normalnej i mieszanej Yoskine Jonodermabraza z kompleksem Anti Age Yo`Saphire ściera martwe komórki naskórka, odsłaniając nową skórę – odczuwalnie wygładzoną i świeżą. Stymuluje autoregenerację komórek, przywracając skórze zdrowy koloryt i młodzieńczy wygląd.

Najlepszy

Kupiłam go z polecenia ekspedientki z Douglasa za około 30 zł. Jestem posiadaczką skóry problematycznej z tendencją do powstawania niedoskonałości. Posiadałam także taką kaszkę na policzkach i czole, ale dzięki temu peelingowi wreszcie się ich pozbyłam. Stosuję ten peeling tak 2 razy w tygodniu, wystarczy tylko odrobina produktu aby czuć oczyszczenie. Ma on niebieski kolor z licznymi drobinkami dzięki czemu usuwa martwy naskórek z naszej twarzy i po umyciu buzia jest gładka i miękka w dotyku. Przy regularnym stosowaniu zauważyłam, że powstaje mniej zaskórników oraz nie mam już także kaszki ani żadnych grudek na policzkach ani czole. Jest to chyba najlepszy peeling jaki kiedykolwiek miałam i na pewno będzie stałym elementem w mojej kosmetyczce.

Działa

Mam cerę mieszaną i duża skłonnością do powstawania wyprysków w strefie T.
Peelingu używam kilka miesięcy, zazwyczaj co 3/4 dni w zależności od stanu mojej cery.
Peeling bardzo fajnie oczyszcza cerę, usuwa martwy naskórek, zostawia wygładzona i zdrowo wyglądająca cerę u mnie.

Intensywny zdzierak z świetnym działaniem, ale nie do końca spełnił moje oczekiwania.

Peelingi systematycznie stosuje od wielu lat, Yoskine zakupiłam po zapoznaniu się z wieloma pozytywnymi recenzjami na jego temat i co do działania to jestem nim zachwycona, ale nie jest to produkt który podbił moje serce.

Peeling zakupiłam po dużo niższej cenie w drogerii internetowej, otrzymałam go zapakowany w zafoliowany kartonik ochronny z dokładnym opisem, wewnątrz którego znajdowała się tubka zawierająca 75 ml produktu. Tubka jest bardzo mięciutka, można postawić ja na zakrętce, otwór dozujący jest odpowiedniej wielkości, a jej przeźroczystość sprawia że na bieżąco mamy wgląd w zużycie produktu.

Konsystencja peelingu jest kremowa w jasno niebieskim kolorze z wyczuwalnymi malusieńkimi drobinkami ścierającymi. Jest ich mnóstwo i mimo że są małe to bardzo ostre.
Zapach delikatny i przyjemny, przypomina zapach perfumowanego kremu.

Skład napakowany jest dodatkami które zupełnie mnie demotywują do stosowania jest to mikroplastik, parafina, silikon, disodium EDTA, BHT, Z aktywnych substancji znalazł się tutaj tytułowy puder szafirowy, kwas hialuronowy, dwa ekstrakty roślinne, kwas oleanolowy i dodatki w postaci zagęszczaczy i konserwantów. No szału nie ma.

Peeling stosuje raz lub dwa razy w tygodniu nakładając go na oczyszczoną , zwilżoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Następnie wykonuje krótki masaż i pozostawiam go na kilka minut, po czym spłukuje letnią wodą. Na prawdę czuć mocno jego działanie , drapie po skórze aż miło. Już po pierwszym zastosowaniu widać efekty , skóra jest rozjaśniona, bardzo gładziutka i aksamitna w dotyku z dużo mniejszą ilością widocznych zaskórników. Delikatnie zaczerwieniona co świadczy o lepszym jej ukrwieniu, ale nie jest podrażniona, nie piecze i nie posiada żadnych zmian alergicznych. Przy systematycznym stosowaniu znacznie zmniejsza się intensywność blizn, przebarwień, a cera jest dobrze oczyszczona.

Sama nie wiem czy zakupie ponownie bo działanie jest świetne, intensywne, widoczne już po jednym zastosowaniu, ale skład jest fatalny. Niby to tylko peeling i nie stosujemy go codziennie oraz zmywamy z twarzy ale jednak parę dodatków.jest tutaj zbędnych.

Super wygładza

Peeling daje super efekt. Cera po nim jest świeża, gładka, wygląda zdrowo. Mimo że opakowanie jest małe, to produkt jest bardzo wydajny. Mam go już od pół roku i jeszcze na trochę mi wystarczy, mimo że stosuję go regularnie. Ja mam po nim same pozytywne wrażenia, choć koleżanka, która ma wrażliwą cerę, dostała po peelingu lekkiego zaczerwienienia. Ja na pewno jeszcze do niego wrócę.

super

Produkt jest bardzo wydajny, super pachnie, wystarczy nałożyć niewielka ilość by móc rozprowadzić na całą twarz. Używam już kilka miesięcy a nadal w tubce mam ponad połowę peelingu.

POLECAM Z CZYSTYM SERCEM

Zakupiony w Superpharm na promocji -50%.
Wspomnę również, żę jestem posiadaczką cery mieszanej.

Opakowanie na zakrętkę. Zapach bardzo przyjemny i odświeżający. Konsystencja kremowa z drobinkami.

Bardzo przypadł mi do gustu ten peeling, jest on moim nr 1 wśród peelingów. Nie jest to typowy zdzieracz. Super konsystencja, fajnie się rozprowadza i śliska na twarzy. Nie podrażnia i nie wysusza. Bardzo dobrze oczyszcza skórę, ale z taką dozą delikatności. Buzia jest mięciutka i gładka.

Nie jest to też drogi wydatek, nawet w standardowej cenie.

Świetnie oczyszcza i odświeża cerę.

szafirowy peeling otrzymałam jeszcze w prezencie gwiazdkowym.
Opakowanie to klasyczna tubka o oszczędnej, ale estetycznej szacie graficznej, bez feerii barw, spokojnej i stonowanej. Ścianki są twarde, ale jednocześnie elastyczne więc nie ma problemów z aplikacją produktu.
Peeling jest bezzapachowy lub zapach jest na tyle nikły, że mój nos go nie wyczuwa.
Zawiera drobne ziarenka peelingu w kremowej zawiesinie. Ziarenka dobrze oczyszczają skórę, nie podrażniają jej ani nie wysuszają (nawet w przypadku dojrzałej skóry, skłonnej już do wszelakich przesuszeń).
Po jego użyciu skóra jest przyjemnie gładka, wyraźnie odświeżona, pory dobrze oczyszczone.
Moim zdaniem bardzo dobry i wydajny produkt, mimo regularnego stosowania zużyłam go do "pełnego" końca dopiero po dwóch miesiącach z niewielkim hakiem.
Podsumowując: dobry produkt, także dla dojrzałej skóry. Polecam.

Super produkt

Mój ulubiony ze wszystkich peelingów mechanicznych. Jego drobne cząsteczki radzą sobie doskonale z suchymi skórkami oraz zaskórnikami.
Nie jest agresywny ale masaż dobrze jest wykonywać delikatnymi ruchami by nie podrażnić skóry.
Jeżeli chodzi o zapach, to praktycznie go nie ma. Jak dla mnie nie jest to ani wadą ani zaletą.
Produkt jest bardzo wydajny, wystarczy nałożyć niewielka ilość by móc rozprowadzić na całą twarz. Używam już kilka miesięcy a nadal w tubce mam ponad połowę peelingu.
Jak dla mnie sztos. Skóra stała się gładka (nie tylko od razu po zabiegu). Pory oczyszczone, znikają przebarwienia oraz kaszka na czole.

Idealny peeling <3

Miła, dobra, kremowa konsystencja z mnóstwem drobinek ,które migiem radzą sobie z naskórkiem, zanieczyszczonymi porami i zaskórnikami. Dwie minuty i nowa, gładka cera o zdrowym kolorycie. Nie podrażnia ,nie uczula.

Skuteczny, ale trochę agresywny

Kosmetyk jest umieszczony w minimalistycznej zakręcanej tubce, wygląda to estetycznie. Konsystencja gęstej pasty - wygodna w użyciu, bo nie spływa z palców ani twarzy. Jest wydajny, wystarczy niewielka ilość do rozprowadzenia na twardy. Lubię kosmetyki pachnące, więc tu trochę przeszkadza mi nijaki zapach, a właściwie jego brak. Ale najważniejsze jest jego działanie. Rzeczywiście - jest skuteczny. Zawiera mnóstwo drobnych, bardzo ściernych cząstek, przez co jest trochę agresywny dla skóry. Odradzam używanie go przy skórze skłonnej do podrażnień. Ale natychmiast po użyciu zauważyłam zdecydowaną poprawę jeśli chodzi o zmniejszenie ilości zaskorników. Po użyciu peelingu lepiej użyć delikatnego kremu, ja popełniłam błąd i zastosowałam kosmetyk z kwasami - szczypało.

Mocny i dobry

Kupiłam go ze względu na dobre opinie dziewczyn, które tak jak ja zmagają się z zatkanymi porami przez zaskórniki. Po długim stosowaniu go raz w tygodniu mogę stwierdzić że faktycznie jest lepiej. Peeling sam w sobie jest gruboziarnisty i mocny. Po użyciu go buzia jest czerwona ale nie piecze jednak skóra jest gładka dlatego tak bardzo lubię z niego korzystać

Yoskine - peeling

Produkt dla mnie. Cera mieszana , wiek 55+. Opakowanie to tubka z której wyciskam odpowiednia ilość peelingu i na zwilżonej twarzy masuję :). Drobineczki w peelingu dają poczucie ścieralności martwego naskóraka a skóra po jest promienna i gładka.