Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

111SKIN, Rose Quartz Exfoliating Mask (Maseczka złuszczająca)

111SKIN, Rose Quartz Exfoliating Mask (Maseczka złuszczająca)

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 75 ml
Cena 629,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Podwójnie złuszczająca maseczka rozświetlająca (chemicznie i fizycznie) usuwa martwe komórki skóry za pomocą wielu kwasów owocowych. Zmniejsza pory, pigmentację, matowość i niedoskonałości, dzięki czemu cera staje się czystsza.

Kluczowe składniki: Kwarc różany, Kompleks kwasów owocowych, Tripeptyd, Bakuchiol, Naturalne czynniki nawilżające. Doskonały dla przywrócenia blasku i poprawy struktury skóry. Tripeptyd Peptyd pochodzący z trzech aminokwasów, poprawiający ogólny koloryt skóry. Bakuchiol Delikatna alternatywa dla retinolu, ten ekstrakt roślinny pomaga poprawić elastyczność skóry i zmniejszyć widoczność drobnych zmarszczek. Kompleks kwasów owocowych Skoncentrowana mieszanka ekstraktów roślinnych, które wspomagają odnowę komórek. Naturalne czynniki nawilżające składające się z wolnych aminokwasów, pomagają wzmocnić naskórek i zoptymalizować poziom nawilżenia skóry.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 4 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Dobra maseczka

Maseczka jest po prostu dobra, niezależnie od tego jak bardzo dziwi mnie jej cena.
Skóra po jej nałożeniu jest ukojona, pryjemnna w dotyku, i efekt przy regularnym stosowaniu jest efektem widocznym. Maseczka jest dość gęsta. Nie spływa,nie zastyga, nie spowodowała u mnie podrażnień.
Jako dodatkowy kop pielęgnacyjny jest świetna.... Ale w pielęgnacji wiadomo, po pierwsze regularność. Nie potrafię stwierdzić nigdy czy dobra kondycja skóry to zasługa dyscypliny, czy konkretnego produktu. Maska ma na pewno dobry i certyfikowany skład, a my mamy oczyszczoną i wyraźnie pozbawioną wszelkich niechcianych skórek twarz.

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  0
  produktów

  12
  recenzji

  923
  pochwał

  10,00

 2. 2

  4
  produktów

  63
  recenzji

  725
  pochwał

  9,55

 3. 3

  53
  produktów

  29
  recenzji

  726
  pochwał

  8,75

Zobacz cały ranking