GLISS, Aqua Revive, Moisturizing Shampoo (Nawilżający szampon do włosów suchych i normalnych)

Szampon nawilżający do włosów Aqua Revive w swoim składzie zawiera kompleks kwasu hialuronowego, który odbudowuje i głęboko nawilża. Posiada właściwości higroskopijne czyli ma zdolność wiązania wody. Szybko wzmacnia włosy i zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Dodatkowo uzupełni ubytki w ich strukturze i nada pasmom blasku. Zawarte w składzie szamponu algi morskie zapobiegają łamliwości włosów, dbają o ich kondycję sprawiają, że kosmyki stają się oczyszczone, pełne blasku i naturalnej świeżości. Ponadto szampon zapewnia uczucie nawilżonych włosów aż do 48 godzin.

Szampon Aqua Revive to wyjątkowy kosmetyk, który zadba o odpowiedni poziom nawilżenia włosów oraz sprawi, że będą zdrowe i pełne blasku. Jego skład w 90% opiera się ze składników pochodzenia naturalnego.

Przyjemniaczek

???? Gliss Kur. Aqua Revive. Moisturizing shampoo. Nawilżający szampon do włosów suchych i normalnych.

Szampon zamknięty jest w estetycznej i wygodnej w użyciu butelce. Kolor opakowania od razu zakrzyczał do mnie z półki i nie mogłam przejść obok niego obojętnie. Konsystencja szamponu jest kremowa, dzięki czemu produkt fajnie się pieni. Zapach produktu jest przyjemny i długo utrzymuje się na włosach. Szampon bardzo dobrze radzi sobie z oczyszczaniem włosów i skóry głowy. Po jego użyciu moje włosy są bardziej miękkie, sypkie i błyszczące. Po umyciu zauważyłam, że szampon nie obciąża moich włosów, a włosy po jego użyciu dobrze się rozczesują. Szampon świetnie sprawdza się do codziennego użytku, podsumowując jest okej tak samo jak pozostałe szampony tej linii.

Sypie się z głowy !

Kupiona jako nowość i za wiele opinii znaleźć nie mogłam . Z każdym kolejnym myciem coraz gorzej swędzenie sucha skóra nawet rąk po myciu głowy ! Po 4 myciu płaty suchej skóry. Nie mam jakoś wrażliwego skalpu a tu takie rozczarowanie ....

Cudów nie ma,ale spełnia swoją rolę

Zakupiłam szampon wraz z odżywką z tej samej serii. Szampon zamknięty jest w estetycznej i wygodnej w użyciu buteleczce, jego konsystencja jest kremowa, dzięki czemu produkt fajnie się pieni, a do tego ma bardzo przyjemny zapach, który długo utrzymuje się na włosach. Co więcej, ku mojemu zaskoczeniu szampon bardzo dobrze radzi sobie z oczyszczaniem włosów. Po użyciu włosy są bardziej miękkie. Nie są tępe w dotyku, można je przeczesać palcami bez problemu. Duży plus również za to, że nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów. A wiele szamponów, które używałam niestety zwiększały ten problem. Szampon jest ok tak jak większość szamponów Gliss Kur. Ważne, że oczyszcza skórę głowy i całkiem nieźle zmiękcza włosy.

Gliss kur Aqua Review! Najlepszy!

Od bardzo dawna szukam szamponu po którym moje włosy nie będą szorstkie i będą się układały. Szampon w wersji aqua review jest rewelacyjny, włosy dobrze się rozczesuje bez nakładania odżywki, a po wyschnięciu są miłe w dotyku, lśniące i delikatne. Cieszę się, że trafiłam na ten szampon! Polecam go wszystkim, którzy szukają odżywienia dla włosów suchych spragnionych wody ????