Collistar, Magnifica Redensifying Repairing Eye Contour (Zagęszczająco naprawczy krem pod oczy)

Cena PLN 271.00

Bogatykrem przeciwstarzeniowy, który nadaje młodość konturowi oczu. Formuła zawiera kwas gamma-aminomasłowy, który redukuje zmarszczki w okolicy oczu. Ekskluzywny wyciąg z grzyba Chaga poprawia mikrokrążenie, co prowadzi do ograniczenia cieni oraz minimalizacji zmarszczek i oznak zmęczenia. Spojrzenie staje się bardziej rozświetlone, a zmarszczki, worki i cienie zostają zredukowane.

przeciwzmarszczkowe, rozświetlające, regenerujące, nawilżające
hipoalergiczna
w słoiczku
kremy pod oczy

super

Mam 36 lat i regularnie stosuję kremy pod oczy. Myślałam, że żaden produkt mnie już nie zaskoczy swym działaniem, a jednak Collistar zdołał to zrobić :)
Przy regularnym stosowaniu naprawdę widać różnicę, jeśli chodzi o gładkość, nawilżenie i wygładzenie linii zmarszczek pod oczami.
Formuła konkretna, gęsta, ale szybko wchłaniająca się, otulająca okolice oczu miłą, nawilżającą kołderką.
Spojrzenie wygląda zdrowiej, a ja cieszę się gładką skórą mimo dojrzałego wieku.
Zdecydowanie kupię nowe opakowanie, zastanawiam się tylko czy już teraz od razu, czy zrobić krótką przerwę i wrócić za jakiś czas ( 2-4 miesiące).