Garnier, Skin Naturals, Vitamin C, Serum na przebarwienia

Garnier, Skin Naturals, Vitamin C, Serum na przebarwienia

Cena PLN 39.99

-43% przebarwień po 8 tygodniach stosowania!* Garnier Vitamin C Serum na przebarwienia z formułą opartą na jednej z najbardziej stabilnych form witaminy C skutecznie redukuje przebarwienia. To klinicznie potwierdzone!

Zawarty w składzie 3-O etylowy kwas askorbinowy sprawia, że:
- pierwsze efekty widoczne są już po 6 dniach!
- serum jest tak samo skuteczne przez cały okres stosowania
- produkt nie zmienia koloru!

Zawarty w składzie niacynamid i kwas salicylowy dodatkowo ujednolicają koloryt skóry, a ekstrakt z cytryny działa rozświetlająco.

Marka Garnier została oficjalnie zatwierdzona przez Cruelty Free International w ramach programu Leaping Bunny.

*Test kliniczny, 74 ochotników, średni wynik dla przebarwień potrądzikowych, wyniki mogą się różnić.

normalna, mieszana, z przebarwieniami / defektami
na przebarwienia
z pipetą
lekkie
emulsja
serum

Bogaty skład, fajne efekty

Test serum trwał u mnie od 24 marca do 17 maja. W tym czasie stosowałam serum sumiennie dwa razy dziennie. Często występują u mnie zmiany potrądzikowe, dlatego serum bardzo mnie zaciekawiło. Przeważnie wypryski goją się u mnie długo i zostawiają po sobie przebarwienia potrądzikowe, które nie chcą się rozjaśnić. Akurat w dniu rozpoczęcia testu miałam już przebarwienia na linii żuchwy i szyi podczas pielęgnacji skupiłam się na tym obszarze. Serum zamknięte jest w szklanej buteleczce z pipetą, ma dosyć rzadką, żelową konsystencję. Pachnie delikatnie. Po nałożeniu na skórę widocznie ją nawilża, potrzebuje chwilkę żeby się wchłonąć, pięknie nadaje się pod krem i makijaż. W czasie testu zużyłam 3/4 opakowania produktu. W wyniku stosowania pielęgnacji wzbogaconej o użytkowanie tego serum moja cera jest widocznie rozświetlona, jędrna, nawilżona, blizny potrądzikowe fajnie się zagoiły i zostały rozjaśnione w jakichś 80%. Poza tym zauważyłam, że świeże krostki szybciej się goją (ja nie mam dużych pryszczy ze stanem zapalnym, tylko delikatne wypryski). W trakcie testowania zaczęłam używać serum nakładając go na mokro na tonik i tak lepiej mi się go nakłada i wówczas serum jest troszkę wydajniejsze. Naprawdę polubiłam to serum i myślę że sięgnę po niego ponownie.

gadżecik

Serum o bogatym w składniki aktywne składzie i lekkiej konsystencji. Bardzo wydajne. Nadaje się pod makijaż. Przy regularnym stosowaniu zauważalne lekkie rozświetlenie skóry i wygładzenie jej struktury.

Serum używałam zazwyczaj 2 razy w tygodniu w celu uniknięcia podrażnienia składnikami aktywnymi.

Dość długo się wchłania, więc przed nałożeniem makijażu warto odczekać kilka minut.

Bardzo wygodna pipeta, pozwalająca nałożyć optymalną ilość produktu.

Mimo braku efektu WOW - polecam :)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Przyjemnie odświeżające i kondycjonujące serum

Jestem posiadaczką bardzo jasnej, mieszanej, wrażliwej na słońce cery, więc chronię ją przez cały rok wysokim filtrem. W związku z tym raczej nie mam problemów z przebarwieniami posłonecznymi, ale zdarza się, że niedoskonałości pojawiające się na mojej skórze pozostawiają na niej ciemne plamki, które trudno zniwelować. Dzięki uczestnictwu w Klubie Recenzentki miałam okazję przetestować serum Garnier Skin Naturals Vitamin C, które zdawało się odpowiadać na potrzeby mojej skóry. Dziś z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że to bardzo dobry kosmetyk, który wspomaga moją cerę w walce z niedoskonałościami i przebarwieniami.

Serum znajduje się w typowej dla tego typu kosmetyków buteleczce z wygodną pipetą - dozuje ona odpowiednią ilość produktu, dzięki czemu aplikacja przebiega bezproblemowo. Ma mlecznobiałą barwę, jest lekko lepkie - w związku z tym nie jestem pewna czy sprawdzi się pod makijaż. Ja używam go wtedy, gdy nie noszę makijażu, a więc każdego dnia po powrocie do domu z pracy. Już na samym początku stosowania produktu zauważyłam bardzo przyjemny efekt odświeżenia skóry. W dłuższej perspektywie zauważyłam również, że serum minimalizuje skłonności do powstawania niedoskonałości. Nie niweluje przebarwień w 100% i na wyraźny efekt trzeba tu poczekać, natomiast jestem pewna, że działa w tym przypadku bardzo wspomagająca, bo ciemne plamki jaśnieją szybciej.

To bardzo skuteczne serum, które zdecydowanie dodatnio wpływa na kondycję skóry. Dodaje jej energii, odświeża, minimalizuje niedoskonałości, wspomaga redukcję przebarwień. Polecam!

Petarda ????????

To serum to najlepszy kosmetyk jaki miałam, który był z witaminą C. Super rozjaśnia skórę oraz wygładza drobne zmarszczki. Stosowałam na noc jak i również pod makijaż. Skóra po serum jak najbardziej się poprawiła. Polecam każdemu kto szuka tego typu kosmetyku.
Jedyna wada moim zdaniem że ma lepką konsystencję i mam wrażenie że ściąga, ale położyć po serum krem i rewelacja.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bardzo fajny produkt. Pomógł mi się pozbyć drobnych przebarwień potrądzikowych oraz wyrównać koloryt skóry. Serum ma bardzo ładny, przyjemny zapach o mlecznym kolorze. Opakowanie poręczne. Szybko się zużywa, ale to pewnie dlatego, że produkt jest bardzo gęsty. Myślę, że skuszę się ponownie.

Serum na ładną buzię :)

Stosowałam serum do twarzy Garnier z witaminą C przez 3 tygodnie, robiąc kilka dni przerwy po każdym tygodniu. W trzecim dniu mojej pielęgnacji zauważyłam, że cera zaczęła się oczyszczać. Na twarzy pojawiły się drobne krostki, które kolejnego dnia zniknęły, a cera z każdym dniem stawała się coraz ładniejsza i czystsza. Przebarwienia posloneczne i hormonalne również zaczęły się minimalizować . W moim przypadku zamierzony efekt pięknej buźki osiągnęłam w trzecim tygodniu codziennej, systematycznej aplikacji. Skóra jest naprawdę ładna. Taka jaśniejsza, gładsza, bez wyprysków i bardzo mięciutka . Muszę też dodać, że serum jest delikatne w swoim działaniu. Nie szczypie i nie powoduje podrażnień. Szkoda jedynie, że opakowanie wystarcza na 3 -4 tygodnie kuracji dermatologicznej.

Działające pachnidło

Serum z witaminą C od Garnier to eksplozja przepieknego zapachu. Jestem zachwycona użytkowaniem bo robie to z największą przyjemnością. Osoby, które zwracają duża uwagę na zapach będą zadowolone.
Bardzo wygodne użytkowanie (przez pipetke) daje nam komfort, że dozujemy produkt higienicznie i w jakiej ilości tylko chcemy.
Serum ma przyjemna konsystencje, nie pozostawia lepkości na twarzy, szybko się wchłania i nie podrażnia.
Zauważyłam u siebie wygładzenie skóry twarzy.
Siostra się mnie nawet spytała co się stało, że jestem tak rozpromieniona na twarzy?
To chyba najlepszy dowod na to, ze Serum to spełnia swoje zadania. Polecam

Skuteczność witaminy C

Jak dla mnie rewelacja.Dobrze się wchłaniająca substancja.Nie pozostawia tłustych śladów.Nawilza moją sucha skórę twarzy.Zapach jak dla mnie neutralny.Nie podrażnienia,nie mam zaczerwienienia.Opakowanie szklane z piętką takie właśnie lubię.

Cudo wręcz idealny

Pierwszy raz stosowałam takie serum nigdy nie byłam do takiego przekonana . Opakowanie idealne nie dotyka się serum palcami ,pipeta nakłada się na twarz. Konsystencja troszkę lejąca ale można to ogarnac. Zapach łagodny .Mam cerę suchą skłonna do podrażnień na lato pojawiają mi się piegi na twarzy oraz zaczerwienienia , zaczęłam stosować jeszcze zimą więc serum miało czas aby odpowiednio działac. Skóra znacznie poprawila swój koloryt , piegi pojawiały się ale dużo mniej . Mam wrażenie że twarz zrobiła się bardziej rozświetlona .

Najlepsze serum na przebarwienia

Najlepsze serum na przebarwienia jakie stosowałam. Podczas regularnego stosowania zauważyłam wyrównanie kolorytu skóry (zaczerwienienia są mniej widoczne) i zredukowanie przebarwień potrądzikowych. Produkt mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Dodatkowo nie wysusza mojej skóry co jest dla mnie ważne

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Cudowne serum u mnie sprawdziło się idealnie wręcz. Nie roluje się wchłania się ekspresowo współgra z moją pielęgnacja wieczorna i dzienna idealnie roznansnil przebarwienia uwielbiam je to mój hit!

Te serum to zdecydowanie mój hit! Nie dość że mnie nie uczuliło to w końcu mam bombę witamionowa dla mojej skóry! Idealnie daje się pod każdy krem czy ten przy porannej pielęgnacji czy wieczornej. Idealnie nadaje się sam jako baza pod makijaż. Nie roluje sie i co najważniejsze nie klei się!:) jest przezroczyste troszkę delikatnie białe czego na twarzy nie widać od razu się wtapia w skórę. Jest niesamowicie wydajne i pięknie delikatnie pachnie. Moja cera w końcu jest pełna blasku co wiecej moje zmiany trądzikowe znikły, moje przebarwienia pod oczami po słońcu z lata zniknęły tw serum zasługuje na 6+ kupiłam kolejne opakowanie bo testowe mi się skończyło tak zaszalałam;) polecam jest cudowne.

Serum na przebarwienia Garnier

Serum znajduje się w poręcznej buteleczce z pipetą. Po zastosowaniu serum moja cera się świeci, ale problem znika po kilku minutach. Ja stosuję serum tylko na noc. Najlepsze efekty widzę rano po spaniu. Cera jest ładna, roświetlona i wydaje się być rozjaśniona. Jasne przebarwienia rozjaśniały, ciemne raczej nie. Polecam wypróbować.