Bandi, Sebo Care, Pasta na niedoskonałości z kalaminą

Bandi, Sebo Care, Pasta na niedoskonałości z kalaminą

Seria Sebo Care została stworzona w celu regulowania ilości wydzielanego sebum, a przy tym - utrzymywaniu odpowiedniego poziomu nawilżenia.
Pasta na niedoskonałości z kalaminą może być stosowana podczas porannej oraz wieczornej pielęgnacji.
Kosmetyk redukuje ilość i wielkość niedoskonałości, zmniejsza objawy tradziku.
Koi i przeciwdziała punktowo. Łagodzi uczucie dyskomfortu i swędzenia.

krem
<50ml
w tubce
Struktura
bogate

Nie polecam

Dostałam ten krem punktowy od przyjaciółki, której sprawdza się świetnie, ale ja nie dołączyłam do grona jego fanów. Moim największym zastrzeżeniem jest to, że produkt ten nie zastyga, a jest białą pastą, więc po chwili się wyciera. Czasem przyklejają mi się do niego włosy, czasem przetrę brodą o koszulkę.. Przy stosowaniu na noc brudzi poduszkę, więc też odpada. A ja generalnie się kontroluję, więc te wszystkie dotknięcia są naprawdę nie do uniknięcia. Zostanę przy moim ulubionym produkcie tego typu, czyli eveline insta, bo tamten jest przezroczysty (więc mogę nawet wyjść do ludzi) i zastyga, więc nie ścieram go.
Ciężko mi się nawet wypowiedzieć co do działania tego produktu, z tego co widzę to jest ok, ale pewnie byłabym bardziej zadowolona, gdybym była w stanie utrzymać go na niedoskonałości dłużej niż pięć minut.

Pomaga na niedoskonałości

Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam kupić ponieważ lubię tą markę, i kupiłam tą pastę. Pasta jest kremowa, wystarczy odrobina żeby nałożyć na niedoskonałość najlepiej na noc, a rano widać że jest mniejsze zaczerwienienie, ukojenie w tym miejscu. Pasta jest wydajna, ma ładne opakowanie ( tubka ) przez co można wydozować odpowiednią ilość produktu. Można nabyć w promocyjnej cenie. Polecam.

Hit

Pastę zakupiłam dla nastoletniej córki. Nie przyszło mi do głowy, że sięgnę po nią ja... w zależności od fazy cyklu bywa, że borykam się z trądzikiem wieku dojrzałego (najczęściej są to pojedyńczy "nieprzyjaciele" np na szyi, niezbyt efektowne, wystające- przepraszam za dosadny opis). To co robi ta pasta to są same cuda: zmniejsza niedoskonałość, redukuje zaczerwienienie, sprawia, że jest mniej wystająca, bardziej się wchłania, finalnie przyśpiesza gojenie. Wystarczy odrobina. Jest więc bardzo wydajna. Nie polecam używać rano przed wyjściem, ponieważ bieli, nie wchłania się. Stosuje na noc lub wczesnym wieczorem. Ma konsystencję pasty glinkowej, w zasadzie chyba bezzapachowej. Tubka 15ml za cenę 35 zł to zakup wart w każdym aspekcie.

Must have na niedoskonałości

Nigdy nie lubiłam punktowych preparatów na niedoskonałości, powód był jeden: zupełnie nie działały lub drastycznie przesuszały skórę co tylko zaogniało zmiany. Działanie tego produktu bardzo mnie zaskoczyło, faktycznie redukuje niedoskonałości, nawet te najgorsze bolące i podskórne. Wpływa na przyspieszenie gojenia.
Pasta zupełnie się nie wchłania i jest widoczna na skórze, trzeba uważać by nie zetrzeć. Ale rezultaty rekompensują tę drobną niedogodność.