L'Oreal Paris, Bright Reveal, Redukujący przebarwienia UV Fluid z SPF 50+

L'Oreal Paris, Bright Reveal, Redukujący przebarwienia UV Fluid z SPF 50+

Redukujący przebarwienia UV Fluid z SPF 50+ Bright Reveal od L’Oréal Paris chroni przed, zapobiega oraz widocznie zmniejsza przebarwienia.

Formuła UV Fluidu zawiera:
• Niacynamid - składnik, który pomaga redukować widoczność przebarwień i ma działanie łagodzące;
• Kwas LHA - delikatny składnik złuszczający.

Skuteczność potwierdzona klinicznie:
• Natychmiast: skóra jest odczuwalnie nawilżona i wygląda na bardziej rozświetloną;
• Po 1 miesiącu: przebarwienia są widocznie zredukowane. Koloryt skóry jest bardziej wyrównany, a skóra wygląda młodziej;
• Po 12 tygodniach: -53% przebarwień, -38% drobnych linii oraz +43% rozświetlenia*.

UV Fluid ma niewidoczne wykończenie i idealnie nadaje się pod makijaż.

*Test kliniczny, 12 tygodni, 76 osób.

tłusta, mieszana, z przebarwieniami, trądzikowa
nawilżające, przeciwtrądzikowe, ochronne, na przebarwienia, rozświetlające
w tubce
na dzień
Filtry
SPF >30
oil – free / nietłusta
lekkie

Świetny pod makijaż. Ma niewidoczne wykończenie.

UV Fluid z SPF 50+ nakładam codziennie rano na skórę. Używam go pod makijaż. Wstrząsam opakowanie, a następnie przy pomocy aplikatora wydobywam odpowiednią ilość produktu. Krem ma lekką, szybko wchłaniającą się formułę, która pozostawia niewidoczne wykończenie na skórze. Nakładam go równomiernie na skórę, aplikując również w okolicy oczu. Nic nie podrażnia. Nie uczula. Świetny krem z wysoką fotoprotekcją. przezroczysty aplikator. Najlepsze rezultaty uzyskuję stosując kilka kosmetyków do pielęgnacji przeciw przebarwieniom L'Oreal Paris z linii Bright Reveal.

SPF idealny

Ten SPF to sztos, jego konsystencja jest niesamowicie przyjemna - lejąca się i wchłania się w sekundę. Nie piecze ani nie pozostawia efektu ściągnięcia skóry twarzy. Mimo przetestowania wielu produktów tego typu ten będzie moim nr jeden.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Nie wyobrażam sobie pielęgnacji skóry bez SPF 50+ , ten fluid zapewnia taką ochronę i spisuje się na medal

Redukujący przebarwienia UV Fluid SPF 50+ z serii Bright Reveal od L'Oreal bardzo sprawdza się w mojej codziennej pielęgnacji. Zdaję sobie sprawę jak ważna dla skóry jest codzienna ochrona SPF nie tylko latem i nie wyobrażam sobie zrezygnować z tego typu produktów.
Ten fluid nie dośc że chroni skórę, to jeszcze przyczynia się do zmniejszenia widoczności istniejących już przebarwień, znacznie ja wygładza i rozświetla. Mam cerę mieszaną skłonną do zapychania i świecenia i ten produkt się u mnie sprawdza. Nadaje się pod makijaż.
Nie zapycha, nawilża , nie zostawia widocznej, tłustej wartwy. Jest bardzo delikatny. Działa tak jak obiecuje to producent.
Lubie po niego sięgać , bo dzieki niemu moja skóra wyglada pieknnie, a ja czuj e się komfortowo.
Cieszę się, że miałam okazje poznać całą serię Bright Reveal od L'Oreal, bo to produkty z górnej półki które zasługują na uwagę.
Kuracja jest efektowna, a kosmetyki bardzo wydajne i juz wiem, ze zainwestuje w kolejny zestaw.

Fluid spf

Czy ten produkt jest dobry , nie wiem moja skóra się z nim nie polubiła, konsystencja jest lepiącą, strasznie się roluje na twarz nie nadaje się pod makijaż, zapach jest taki ciężki bardzo alkoholowy nie kupię go ponownie

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Chronni i pielęgnuje przed nowymi przebarwieniami

Fajny spf 50+. Mam cerę mieszana. Jeśli chodzi o ten produkt nie polibil się z moimi niektórymi podkładami. Niestety przez niego szybciej się ścierały.
Produkt dobrze zabezpieczał twarz przed promieniami słonecznymi. Zabezpieczał twarz przed następnymi przebarwieniami. Zapach jak to w spf specyficzny, ale po chwili nie wyczuwalny.

Cera bez przebarwień

Doskonale redukuje przebarwienia,wyrównuje koloryt skóry,rozświetla ją i dodaje blasku.Fajne opakowanie wystarcza na długo.Ma świetną konsystencję dzięki czemu doskonale się rozprowadza na skórze.Ma piękny zapach i długo utrzymuje się na skórze.Naprawdę świetnie tuszuje wszelkie niedoskonałości.Polecam każdej pani mającej problemy z przebarwieniami,suchą skórą i rozszerzonymi porami.U mnie to jest strzał w dziesiątkę.

Polecam naprawdę warto

Opakowanie idealne.Jest w formie lejacej . Fluid idealnie nadaje się pod makijaż. Doskonale nawilża i chroni przed promieniami słońca. Jestem pod wrażeniem. Zauważyłam mniejsze przebarwienia na cerze.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Produkt zrobił bardzo dobre wrażenie

Produkt znacząco zredukował moje przebarwienia. Moja cera była przesuszona, cera zdecydowanie odżywiona i nawilżona. Produkt spełnił moje oczekiwania. Będę go polecała moim koleżankom.

Jak mnie może być

Otrzymałam fluid w ramach testu na wizaż pl. Generalnie fluid jest ok aczkolwiek zdecydowanie sięgam po produkty typowo kryjące a ten fluid jest raczej jak krem BB. Nie ulega jednak wątpliwości, że jeśli ktoś preferuje delikatny make up to ten fliud się sprawdzi. Ma lekką konsystencję, łatwo się nakłada, ma niewielkie krycie (przynajmniej ja tak to odbieram w porównaniu do kosmetyków kolorowych) ale jakieś drobne niedoskonałości kryje. Myślę że na codzień się sprawdzi.
Zalety:
- lekkie krycie,
- pozostawia skórę gładką,
- drobne niedoskonałości są zredukowane,
- jest wydajny,
- może być bazą dla cięższego podkładu
Wady:
- jak dla mnie za mało kryjący

L'Oreal Paris, Bright Reveal, Redukujący przebarwienia UV Fluid SPF 50+

Dla mnie krem z SPF jest nieodłącznym elementem mojej pielęgnacji. Jest to świetny produkt, który redukuje przebarwienia, przy czym pozostawia skórę odżywioną i rozświetloną. Przy regularnym stosowaniu skóra jest pełna blasku i zdrowego wyglądu. Uwielbiam stosować ten krem. Piękne opakowanie i szata graficzna.

Mój ulubiony

To mój numer 1 w tej serii.
Plusy:
* błyskawicznie się wchłania
* nadaje się pod makijaż, nie zmienia koloru podkładu.
* skóra prawie od razu jest gładsza i bardziej miękka, dodatkowo z upływem dni jest to coraz bardziej widoczne
* skóra wydaje się jaśniejsza
* przebarwienia bledną, a te mniejsze zniknęły, co mnie bardzo cieszy
* skóra jest bardziej jędrna
* wysoki filtr 50+, doskonale zabezpiecza skórę przed słońcem
* zapach delikatny, świeży, na skórze niewyczuwalny, ale przyjemnie się go nakłada
* konsystencja białego fluidu, dobrze się rozprowadza

Podoba mi się opakowanie: prosta, płaska butelka, która mieści się w każdej kosmetyczce, jasne napisy, przyjemne dla oka. Dozownik wygodny, aplikuje odpowiednią porcję nie pozwalając zabrudzić pozostałej zawartości.

Minusy:
Trudno wycisnąć końcówkę z buteleczki, szkoda.

Cudowny produkt

Uwielbiam ten fluid i stosuję codziennie jako ostatni punkt pielęgnacji.
Skóra po użyciu jest widocznie rozświetlona.
Świetnie sprawdza się pod makijaż nie roluje się i nie szczypie w oczy,dla mnie to bardzo ważne bo mam wrażliwe oczy.
Świetnie że posiada ochronę 50 bo bardzo zwracam na to uwagę.
Kosmetyk chroni przed promieniami UV I działa przeciwstarzeniowo!.