KWC LogobyWIZAŻ logo

Średnia ocena:
3,7 na 5
Kupi ponownie: 41% osób
  • 3 maja 2021 o 17:26
    Lubie w nim głęboką czerni i jak pogrubia moje rzęsy.
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    They`re Real tusz do rzęs w kolorze kruczoczarnym, obiecuje niesamowitą długość, rozdzielenie, podkręcenie, objętość i uniesienie - prawie cały mascang. Aby pomóc mu działać na wszystkich tych frontach, Benefit zbudował specjalną szczoteczkę z naprzemiennym włosiem (aby zwiększyć objętość) i kolczastą końcówką (dla podniesienia, podkreślenia i podkręcenia). Aby przetestować They're Real, zastosowałam go na kilka różnych sposobów - jedną warstwę nakładałam pędzlem trzymanym poziomo, jedną warstwę trzymałem pionowo, potem podwójną warstwę poziomo itd. Najlepszy efekt był, gdy nałożyłam dwie warstwy trzymając pędzelek poziomo, a następnie dodałem odrobinę produktu pędzelkiem trzymanym w górę iw dół. Czy jest skuteczny w każdym z obszarów, w których Benefit powiedział, że tak się stanie? Może nie, ale ale lubię jego wygląd. Podoba mi się że grubo i wyraziście wyglądają moje rzęsy, a czas noszenia wydaje się dobry. Jest to czy dzień bez żadnej smugi, wiec jak lamnie super. Co do demakijażu schodzi bez problemu, nie szczycie w oczy. Ale chociaż lubię kolor i objętość tuszu They’re Real, Benefit mógł by popracować bardziej nad działaniem długości, separacji i utrwalania skrętu. Myślę, że moje rzęsy wydają się dłuższe, ale nie tak długie, rozdzielone lub kręcone, jak wyglądają, gdy noszę kombinację Urban Decay Cannonball.
    35 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 4 czerwca 2021 o 14:10
    "R" jak Rozczarowanie
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Miałam to nieszczęście, że w chwili jego pojawienia się w Polsce otrzymałam w prezencie niepełnowymiarowy, ale sporych rozmiarów tusz BeneFit, They`re Real Mascara, który wystarczył mi na długo. Byłam tym tuszem zachwycona i zachwalałam go bez końca. Gdzie tu więc nieszczęście? Gdy nie tak dawno postanowiłam go sobie kupić i wydałam ponad sto złotych okazało się, że Benefit nie jest tak rewelacyjny, jak ten, który pamiętam. Choć w zasadzie powinnam napisać, że działa kompletnie inaczej niż tusz, który wspominam tak dobrze. Opakowanie produktu jest nowoczesne, graficznie spójne, podoba mi się. Silikonowa szczoteczka też zapowiadała się nieźle. Nie mówiąc już o moich oczekiwaniach, które były mega duże. Byłam bardzo podekscytowania, gdy przyszłam do domu z nowym zakupem. Zmyłam natychmiast makijaż i przystąpiłam do pracy świeżo zakupionym tuszem. I nie wierzyłam własnym oczom. Co poszło nie tak? Tusz był dziwnie luźny, bardziej rzadki niż inne i niż ten Benefit, którego pamiętałam. Miałam ogromny problem, by nim dobrze pomalować rzęsy. Jakby się w ogóle ich nie „czepiał”. Spróbowałam ponownie. Wówczas po prostu zaczął moje rzęsy sklejać. Zastanawiałam się co robię nie tak? Doszłam do wniosku, że trzeba trochę odczekać, aż tusz zgęstnieje, więc czekałam. Przy kolejnym użyciu dało się go już nałożyć na rzęsy, widocznie nieco „okrzepł” i zrobił się bardziej suchy. Ale co z tego skoro, gdy zwyczajowo nakładałam drugą warstwę, znów zaczął sklejać moje rzęsy. Tworzyły się do tego na nich grudki. Efekt malowania był chyba gorszy niż mascarą z Biedronki za 9,99. Nie mówiąc już o tym, że tusz odbijał się na powiece. Za każdym razem. Niezależnie od tego ile produktu na nie nałożyłam. Podejmowałam jeszcze kilka prób jego użycia. Zarówno sauté, jak i z bazą do rzęs. Nic z tego. Nigdy nie osiągnęłam nawet w 1/3 takiego efektu, jak tuszem tej marki sprzed lat. Moje rzęsy były wprawdzie nieco pogrubione lub oblepione, ale o podkręcaniu, trwałości i wydłużaniu nie mogło być mowy. Do tego wyglądałam jak umazana tuszem. Zarówno na powiekach górnych jak i dolnych, bo grudki z tuszu z czasem zaczęły się osypywać. Wyglądało to tak jakby tusz wcale nie zastygał na rzęsach. Być może trudno w to uwierzyć, ale byłam tak zła na ten tusz i fakt, że wydałam na niego ponad sto złotych, że go w końcu wyrzuciłam! Nie wiem czy trafiłam na felerny egzemplarz czy też tusz zmienił swoją formułę przez te kilka lat. Wiem jedno - tusz, który zakupiłam bardzo mnie rozczarował.
    Zalety:
    • Opakowanie
    • Silikonowa szczoteczka
    Wady:
    • Cena nieadekwatna do jakości i działania
    • Tusz początkowo jest bardzo rzadki, trudno nim umalować rzęsy
    • Skleja rzęsy
    • Nie podkręca ich i nie wydłuża
    • Osypuje się
    • Tworzy grudki
    • Brak efektu sztucznych rzęs, raczej efekt pajęczych nóżek
    Drogeria Rossmann
    28 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 7 maja 2021 o 18:42
    W porządku lecz bez rewelacji.
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Jestem posiadaczką gęstych lecz krótkich i bardzo prostych rzęs. Dodatkowo są bardzo jasne i preferuję efekt dobrze wyczesanych rzęs bez pajęczych nóżek. Zwykle sięgam po tusze z drogerii jednak tym razem miałam ochotę na coś droższego. Szczoteczka jest silikonowa i należy do tych większych. Włoski na końcówce szczoteczki są strzałem w dziesiątkę przez co można dotrzeć do wewnętrznego kącika rzęs bez zbędnego brudzenia powieki. Tusz ładnie wyczesuje rzęsy, nadaje im mocno czarnego koloru i wydłuża. Nie zauważyłam żeby pogrubiał, a jeśli już to raczej słabo. Produkt jest bardzo trwały, nie rozmazuje się w ciągu dnia ani nie kruszy. Jest na tyle trwały, że ciężko go zmyć po całodziennym noszeniu. Tusz nie daje efektu wartego wydania ponad 100zł jednak nie jest to zły produkt. Można znaleźć podobnej jakości tusze o wiele taniej, jednak gdy chcemy zakupić coś droższego to naj najbardziej polecam. Raczej nie wrócę do niego bo Loreal so coture jest moim ulubieńcem od lat i jest dużo tańszy.
    Zalety:
    • silikonowa szczoteczka
    • solidne opakowanie
    • trwałość
    • nie skleja rzęs
    • często wchodzi na promocje
    Wady:
    • cena
    • ciężko się zmywa
    12 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Yanka99
    3 / 5
    26 maja 2023 o 14:12
    Skleja Rzesy i pozostawia grudki
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Jestem posiadaczką dość długich rzęs, jaśniejszych na końcach. Zazwyczaj stawiam na dość naturalny look. Zakup produktu był przypadkowy. Wybrałam się do drogerii w poszukiwaniu tuszu do rzęs, który ma głęboki czarny kolor i formule która się nie okleja na rzęsach dzięki czemu będą pięknie porozdzielane, czarne i wydłużone. Jednocześnie postanowiłam przyoszczędzić i wybrać inny tusz niż stosuje zazwyczaj, który jest droższy. Jedyny produkt jaki posiadam od marki benefit to rozświetlacz i jestem z niego zadowolona. Wiedziałam jednak, ze marka słynie z produktów do rzęs i brwi. Zachęcona namowa konsultantki zakupiłam opakowanie promocyjne z miniaturka w zestawie. Tusz ma piękny głęboki czarny kolor wydłuża rzęsy i niestety je skleja oraz pozostawia grudki. Z czasem gdy produkt wysycha odrobine na skutek użytkowania, formuła kosmetyku się zagęszcza i efekt sklejania rzęs i grudek się nasila. Szczoteczka silikonowa z wypustkami na końcu szczoteczki co ułatwia dotarcie do każdych włosków. Produkt się osypuje. Napewno nie jest to naturalny look. Nie zakupie go ponownie.
    Zalety:
    • Kolor
    Wady:
    • Cena
    • Skleja rzęsy
    • Pozostawi grudki
    Inna drogeria
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 31 stycznia 2023 o 20:43
    No nie
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kiedyś myślałam że ten produkt jest dobry. Teraz porównując do dosłownie, z inną mascarą na drugim oku widzę że wcale taki nie jest. Jedyną zaletą tego produktu jest głęboka czerń tuszu i pogrubienie. Ale co z tego skoro po dwóch tygodniach zaczęła się osypywać. Ponadto wg mnie jednak zostawia efekt pajęczych nóżek. Szczoteczka jest bardzo twarda i sztywna przez co ciężko się nią pracuje, bardzo łatwo się ukłuć W tej cenie jestem na nie.
    Inna drogeria
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną