Pantene, Pro-V, Aqua Light, Lekki szampon (nowa wersja)

Pantene, Pro-V, Aqua Light, Lekki szampon (nowa wersja)

Usuwa z włosów osad i pozostałości po kosmetykach do stylizacji, przygotowując je na przyjęcie składników odżywczych znajdujących się w odżywkach.
W szamponie, podobnie jak w całej serii Aquq Light, zastosowano technologię Clean - Rinse, dzięki której produkty spłukują się znacznie szybciej niż tradycyjne kosmetyki - technologia ta minimalizuje ilość pozostawianych na włosach substancji, dzięki czemu kosmyki są świeże i lekkie, ale także wzmocnione przez cały dzień.

Szału nie ma.

Produkt jest okej i nic więcej. Włosy po nim są nijakie, brak rozświetlenia, połysku bardziej je matowi. Włosy przez pierwsze kilka użyć są sypkie, ale po jakiś czasie zaczynają się puszyć. Plusem jest to, że nie obciąża włosów. Myślę, że jest fajną alternatywą dla włosów bardzo cieniutkich i kręconych, bo raczej nie powinien rozprostowywać loków albo do stosowania raz na jakiś czas zamiennie z silniejszym szamponem.

Polecam ten szampon..

Szampon sprawdza się na moich włosach. Przeznaczony do włosów przetłuszczających się, faktycznie dłużej utrzymuje świeżość włosów po umyciu. Ma piękny zapach, dobrze się pieni i jest wydajny. Włosy po umyciu są lekkie i swobodnie się układają.. :)

Nie tego oczekiwałam

Kiedyś szamponu tej firmy, były moimi ulubionymi. Ten produkt akurat nie do końca spełnił moje oczekiwania. Nie taki lekki jak w opisie niestety, liczyłam na nawilżenie, bez obciążania i się przeliczyłam. Od kad go stosowałam włosy mi się strasznie przetłuszczały, gdzie nigdy nie miałam z tym problemu.

Raczej już nie polecam...

Nie wiem, co się stało... Kiedyś jeden z moich ulubionych, a dziś jakoś sobie nie radzi. Mam włosy cienkie, łatwo przetłuszczające się, z reguły (niestety) oklapnięte.

Kiedyś, gdy miałam jeszcze naturalny kolor włosów i nie były one aż tak cienkie, jak dziś, to szampon dawał sobie z nimi radę. Dobrze zmywał zanieczyszczenia i nie obciążał.
Natomiast ostatnimi czasy, gdy moje włosy są cienkie i przerzedzone, bo rozjaśnianiu, to niestety sobie nie radzi. Myślałam, że powinno być na odwrót.
Może to ta nowa formuła...

Ogólnie szampon sam w sobie jest lekki, ale włosy po nim nie za bardzo, bo ma wrażenie, że je słabo oczyszcza. Na plus jego żelowa konsystencja i łagodny zapach. Jeżeli ktoś nie ma większych problemów z włosami to polecam go na lato.

Jedyny plus to ładny, delikatny zapach, który długo utrzymuje się na włosach. Słaba jakość nie polecam!

Zdecydowanie uważam, że tym razem Pantene Pro-V obniżył trochę loty, bo wszystkie poprzednie produkty, których miałam okazję używać były naprawdę bardzo dobre. Szampon jest przezroczysty, fajnie wygląda, ładnie pachnie, ale nic poza tym. Oczyszcza włosy na bardzo niedługo, za chwilę znowu są tłuste. Mam długie i cienkie włosy, niestety po wyschnięciu były na nich kołtuny, a przecież tylko ciężkie produkty je powodują... Jak dla mnie ten "lekki" szampon to jedna wielka ściema. Włosy puszyły się i elektryzowały.Kupiłam ten szampon, ponieważ mam cienkie i przetłuszczające się włosy. Sądziłam, że pomoże mi pozbyć się tych problemów. Niestety, okazał się być przeciętny. Ogólnie ładnie pachnie, pieni się dobrze, jest wydajny, dość gęsty i dokładnie myje włosy. Niestety, gdy stosowałam go bez odżywki nie mogłam rozczesać włosów. Kupiłam więc taką z tej samej serii, jednak ten duet obciążał włosy i bardziej się przetłuszczały. Poza tym po kilku myciach stwierdziłam, że mam włosy bardziej zniszczone niż wcześniej. Nie zauważyłam, żeby miał działanie wzmacniające czy odżywcze. Zwyczajnie oczyszcza włosy. Nie polecam dla osób, które chcą poprawić kondycję swych włosów. Do zwykłego mycia jest ok.

Gdzie ta lekkość?

Szampon ma bardzo ciekawą, przezroczystą butelkę. To rzeczywiście mogłoby sugerować, że jego formuła będzie nowatorska, pomoże cięzkim włosom. Otóż nic bardziej mylnego. Jakim cudem szampon z silikonami ma byc lekki? Włosy po nim jeszcze bardziej mi się przetłuszczały i w żaden sposób nie poprawił się ich stan. Tylko zapach mi się podobał. Producent okłamał konsumentów.

Nie taki lekki

Kupiłam go, bo szukałam szamponu lekkiego, który nie obciąży mi włosy, trafiłam przez przypadek na niego w drogerii. Przeczytałam opis, myślę sobie, okej, może to będzie fajny szampon, do tego pięknie pachniał.
W domu otwierając go, troszkę wylałam go niechcący na rękę. Natychmiast poszłam ją umyć i... no właśnie i.. miałam wrażenie, że na ręce został mi tłusty film.
Mimo wszystko dałam mu szanse.
Po wysuszeniu odczuwa się lekkie uniesienie włosów, wręcz takie odświeżenie, ale tylko na chwilę. Po około połowie dnia tracimy na objętości i włosy są wręcz oklapnięte i przetłuszczone u nasady.
Miękkie są, to fakt, ale ewidentnie obciążone.

Opakowanie jest na duży plus. Bardzo lubie przeźroczyste opakowania, bo wtedy widzę ile produktu zuzyłam i ile go jeszcze mam.

Zapach jest przepiękny i długo się utrzymuje na włosach.

Konsystencja dość gęsta, ładnie się pieni i jest wydajny, niewielka ilość wystarczy, by umyć włosy

więcej szkody niż pożytku

Markę Pantene znam bardzo dobrze od wielu lat i przyznam, że niektóre produkty ma super, ale też zdarza im się wyprodukować niezłego bubla.
Dla mnie ten szampon to taki mały "bubelek".
Najgorszy mój zarzut dotyczy silnego przesuszenia zarówno skóry głowy jak i włosów.
Kupując go miałam nadzieje na lekki , oczyszczający szampon, który przygotuje włosy pod odżywki i nie będzie ich obciążał. Niestety dostałam agresywny wysuszacz, że czasem po jego użyciu wręcz zaczęła mnie swędzieć skóra głowy i niekiedy widać było początki suchego łupieżu !
Same włosy z każdym użyciem (mimo masek czy odżywek) stały się coraz bardziej wysuszone nawet od nasady - przez co zaczęły się wręcz rwać przy rozczesywaniu.
Miałam opakowanie 250 ml (na szczęście nie 400 ml ! uff) , więc zużyłam go stosując raz w tygodniu pod maskę profesjonalną, ale przyznam , że się z nim męczyłam, a skubaniec jest wydajny ....
....tak - wydajność to jego zaleta , bardzo dobrze się pieni.
Jeśli miałabym go komuś polecić to chyba tylko osobom z bardzo przetłuszczającymi się włosami, lub dla tych , którzy nie myją włosów codziennie .

Całkiem niezły

Szampon bardzo dobrze oczyszczał, włosy były po nim wyjątkowo ,,świeże", nie elektryzowały się, nie puszyły, ogólnie były ładne, nawet bez odżywki. Niestety, gdy zaczęłam się zbliżać do końca butelki włosy znowu były oklapnięte i sprawiały wrażenie przetłuszczonych tuż po myciu.

Świetny!

Bardzo lubię szampony przezroczyste, zwiększające objętość. Gdy tylko zobaczyłam ten produkt na półce od razu po niego sięgnęłam. Nie zawiodłam się i spełnił wszystkie moje oczekiwania. Przede wszystkim robił to, co obiecał nam producent, a mianowicie nadawał objętości, co jest w sumie najważniejsze. Nadawał włsom delikatny zapach, który utrzymywał się do kilku godzin po umyciu. Zwróciłam uwagę również na to, że nie powodował przesuszenia włosów, gdyż wiele produktów ma do tego tendencję. Produkt godny polecenia!

Taki sobie

Miał być lekki szampon do przetłuszczających się włosów, a mam wrażanie, że to właśnie on je przetłuszcza. Włosy są oklapnięte i ciężkie. Dla mnie zdecydowanie nie,

Kiepski

Jak w tytule kiepski , do rzeczy...
Zacznę od plusów :
- ładny zapach
- ciekawe opakowanie
- dobrze się pieni
- dobrze oczyszcza skórę głowy
Minus:
- powoduje swędzenie skóry głowy
- łupież
- wysusza skórę głowy
- powoduje ,że włosy robią się coraz bardziej suche ...