Pantene, Pro-V, Aqua Light, Lekki szampon (nowa wersja)

Pantene, Pro-V, Aqua Light, Lekki szampon (nowa wersja)

Usuwa z włosów osad i pozostałości po kosmetykach do stylizacji, przygotowując je na przyjęcie składników odżywczych znajdujących się w odżywkach.
W szamponie, podobnie jak w całej serii Aquq Light, zastosowano technologię Clean - Rinse, dzięki której produkty spłukują się znacznie szybciej niż tradycyjne kosmetyki - technologia ta minimalizuje ilość pozostawianych na włosach substancji, dzięki czemu kosmyki są świeże i lekkie, ale także wzmocnione przez cały dzień.

Nie zaskoczył.

Szampony od Pantene z reguły działają na moje włosy w sposób obojętny. Całkiem przyzwoicie myją, nie wysuszają, ale nic poza tym. Ten szampon nie był wyjątkiem. Pachnie całkiem przyzwoicie, lecz - a jakże inaczej - nic specjalnego. Największym plusem jest to, że nie przyczynił się do powstania łupieżu (jak czasami bywa przy zmianie szamponu). Poza tym - solidny średniak.

Mój ulubieniec!

Jestem totalną fanką tego szamponu. Świetna wydajność, produkt jest gęsty, wystarczy tylko trochę aby się spienił na całej głowie. Prześliczny zapach, który pozostaje na dłużej. Włosy są po nim świeże, lekkie
To nie jest moje pierwsze opakowanie i na pewno nie ostatnie :)

Dobry

Szampon dla mnie najlepszy z całej marki Pantene. Włosy ładnie pachną, są oczyszczone. Nadają im miękkości i gładkości. Dobrze się pieni, jest bardzo wydajny. Plusem jest opakowanie, które jest przezroczyste więc widać ile produktu pozostało. Nie zauważyłam żadnych negatywnych efektów jeśli chodzi o użytkowanie

Pantene

Fajnie się pieni i na tym tyle. Po dłuższym stosowaniu moje włosy wcale się nie poprawiły - w dalszym ciągu jest problem z przetłuszczaniem się. Spodziewałam się czegoś lepszego.

Włosy

Jeden z lepszych szamponów oczyszczających jakie używałam. Nie powoduje u mnie łupieżu, ładnie czyści skórę głowy. Włosy po umyciu pozostają lekkie i odżywione. Do tego ma bardzo fajne opakowanie, w którym widać ile produktu zostało zużyte i ma bardzo przystępną cenę.

Nawet do prysznica się nie sprawdził ;)

Kupiłam, zachęcona jego właściwościami chelatującymi (usuwającymi minerały nadbudowane na włosach z powodu twardej wody). Okej, chelatuje, włosy są dobrze oczyszczone, wręcz skrzypią. Jednak wzmaga przetłuszczanie skóry głowy, wywołał lekki łupież. W dodatku są szampony które mają więcej składników chelatujacych. Jedynym plusem jest ładne opakowanie i piękny zapach. Wyczytałam też, że można z powodzeniem zastosować go na kamień pod prysznicem, jednak zupełnie nie pomógł :D Także zużyje go do mycia pędzli. Ogólnie nic ciekawego.

Za tą cenę- bezcenny

Bardzo lubię ten szampon. Ma bardzo ładną przejrzystą etykietę oraz opakowanie przez które widać zużycie płynu. Dokładnie oczyszcza skórę głowy. Po użyciu tego szamponu mam zawsze wrażenie, że włosy są w lepszej kondycji. To mój taki must have! Przy czym cena jest niska, a często można dostać w promocji.

Mój ulubieniec- świetnie oczyszcza moje włosy i ich nie obciąża

Szampon używam już od paru lat ,stosujęteż oczywiście szampony innych producentów,ale ten jest moim ulubieńcem.
Dlaczego?
Moje włosy -dodam ,że długie do połowy pleców ,ze skłonnością do przetłuszczania przy skórze głowy,po użyciu tego szamponu są świetnie oczyszczone,odświeżone,miękkie,nawet gdy jeszcze są mokre dobrze się rozczesują,nie plączą,a po wysuszeniu są lśniące,uniesione u nasady,podatne na ukladanie ,a przedewszystkim wyglądają na gęste i zdrowe.
Szampon zupełnie ich nie obciąża i zwiększa ich objętość!Chociaż używam też innych szamponów różnych producentów,w moim przypadku ten sprawdza się najlepiej.Zawsze jego zapas jest w mojej łazience.
Co jeszcze mogę dodać?
Szampon jest bardzo wydajny,dobrze się pieni , w moim przypadku wystarczy tylko jedna aplikacja szamponu i włosy są dokładnie oczyszczone.Jest bezbarwny,pachnie ładnie ,jakby owocowo,a zapach dośc długo utrzymuje się na włosach.Butelka z szamponem jest przezroczysta,więc łatwo sprawdzić ile nam go jeszcze zostało.
Szampon jest łatwo dostępny,często też jest w promocyjnej cenie i kosztuje wtedy ok.12 zł.Naprawdę bardzo ,bardzo go lubię!

Porażka...

Kilka lat temu byłam zachwycona tym szamponem i jego zapachem, niedawno trafiłam na promocję i kupiłam go znów. Dalej zapach mnie zachwyca, ale działanie to jakaś porażka. Dopiero jak poczułam jak mocno się pieni i jak szczypie w oczy sprawdziłam skład. Sama chemia, SLS itp. Już przy spłukiwaniu czułam jakie mam suche, nieprzyjemne w dotyku włosy. Po ich wyschnięciu jeszcze gorzej... Dawno się tak nie zawiodłam, poleciałam na pozytywne wspomnienie o nim, ale moje wymagania urosły. Naprawdę można w tej cenie kupić dobre szampony i dużo lepszym składzie i przede wszystkim DZIAŁANIU.

Bardzo go lubię

Używam tego szamponu od kiedy tylko wyszedł na rynek (około 10 lat ?). I jest moim zdecydowanym ulubieńcem z drogerii. Po pierwsze oczywiście robi to co ma robić czyli bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy. Po drugie o wiele lepiej się spłukuje niż inne szampony. Nie pozostawia tępych włosów. I dla mnie najważniejsza zaleta- nie uczula. Po wielu szamponach drogeryjnych mam przesuszoną i czerwoną skórę a ten tego nie robi.

Nie, ale inne z serii Pantene są mega

Ku mojemu zdziwieniu recenzja będzie na nie, ale nie zrażajcie się, bo inne szampony z tej serii Pantene są bardzo dobre! Używałam chyba z 5 rodzajów z całej serii i tylko ten się nie sprawdził. Moje włosy po nim przetłuszczały się jeszcze szybciej niż zazwyczaj, także ten produkt nie jest dla mnie. Producent obiecuje włosy bez efektu obciążenia, niestety u mnie taki efekt jest. Cena, opakowanie, wydajność pozytywnie oceniam, działanie niestety negatywnie.

Odświeża włosy.

Lubię produkty Pantene, więc kiedy zobaczyłam szampon na półce postanowiłam go wypróbować. Szampon jest bezbarwny, ma piękny zapach i wygodną butelkę 250ml. Szampon dobrze myje włosy,bardzo dokładnie usuwa pozostałości lakieru i je odświeża. Nie obciąża włosów. Nadaje im lekkości. Po umyciu włosy się dobrze rozczesuje. Szampon dobrze się rozprowadza, fajnie się pieni i szybko spłukuje. Produkt uważam za dobry, nie widzę minusów, dobrze spełnia swoją rolę, oceniam na 4 gwiazdki ponieważ zabrakło mi efektu miękkich włosów który mam po używaniu szamponów pantene prov z serii hair super food.