Essence, I Love Extreme, Crazy Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Essence, I Love Extreme, Crazy Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Zawiera intensywnie czarne pigmenty pokrywające każdą rzęsę głębokim kolorem oraz dużą, silikonową szczoteczkę, aby uzyskać efekt pogrubienia rzęs. Testowany oftalmologicznie.

Efekt
pogrubiające
niewodoodporne
Szczoteczka
silikonowa

Może i daje efekt wow, ale minusów jest za dużo

Kupiony, bo widziałam jak inni go polecają. Iii zawiodłam się totalnie.
Po pierwsze efekt daje bardzo fajny wydłużenie i pogrubienie. Aleee ilość produktu na szczoteczce jest przegięciem więcej czasu poświęcam na oczyszczenie szczoteczki z nadmiaru produktu niż na samym tuszowaniu. Przez to, że produktu jest tyle na szczoteczce bez procesu, który opisałam powyżej efekt sklejonych rzęs jest pewniakiem. Za dużo produktu na rzęsach bardzo brzydko je skleja. Bardzo łatwo można przesadzić.
Dodatkowo tusz się odbija, kruszy po połowie dnia muszę się poprawiać, bo wszędzie jest ten tusz…
Dla mnie niestety odpada nie nie nie.

Bardzo dobry tusz

Kupiłam też tusz po obejrzeniu masy filmików, które były pochlebne. Faktycznie jest świetny jak za tą cenę. Wydłuża i pogrubia rzęsy, ale na szczoteczkę nabiera się zdecydowanie za dużo produktu i za każdym razem trzeba wytrzeć jej nadmiar żeby nie skleić rzęs. Maskara jest czarna i nie osypuje się w ciągu dnia. Mam dość długie rzęsy więc dosłownie dwie dobrze wyczesane warstwy dają mi efekt sztucznych rzęs.

Dramat

Tak złego tuszu już dawno nie miałam. W sumie nawet nie wiedziałam, że się takie nadal produkuje…
Jest strasznie gęsty. Oblepia szczoteczkę do granic możliwości. Skleja przez to rzęsy. Mało tego kruszy się niesamowicie. Dawałam mu szansę każdego dnia przez ostatnie kilka tygodni i nic. Próbowałam go trochę podsuszyć by nie oblepiał tak mocno rzęs - nic się nie zmieniło. Pudrowałam powiekę by się nie odbijał pod brwiami - również nic to nie dało. Koszmar. Nigdy więcej. Leci do kosza.

Hit tik toka? ????

Tusz do rzęs kupiłam po wielu filmikach na tik toku, zachwalających jego efekty. Z ciekawości pobiegłam po niego do drogerii. Tusz w swoim opakowaniu prezentuje się dosyć ładnie. Jednak pierwsze użycie nie było tym HITEM, jak na filmikach. Pomimo dużej, silikonowej szczoteczki, nabiera się go zbyt duża ilość, przez co ciężko jest idealnie rozczesać rzęsy. Pomimo ich mega wydłużenia, rzęsy robią się sklejone i mają efekt „nóg pająka”. Kocham pięknie rozczesane, wydłużone rzęsy, dlatego nie wiem czy sięgnę po jeszcze jedno opakowanie. Mojego serca nie skradł ????

Ależ on wydłuża moje rzęsy!

Tusz do rzęs Essence I Love Extreme kupiłam zachęcona tiktokowymi "polecajkami". Różowe opakowanie i bardzo wygodna silikonowa szczoteczka. Tak! Tego szukałam! Ależ on wydłuża moje rzęsy! Jest ekstremalnie czarny i pięknie prezentuje się na rzęsach. Nakładanie tej maskary jest nieco problematyczne - bowiem odbija się ona na powiekach (ale od czego mamy patyczki higieniczne i płyn micelarny). Zaaplikowana na rzęsy nadaje im mega wydłużenie i super pogrubienie - kto lubi efekt sztucznych rzęs - polecam! Jestem bardzo zadowolona z tego produktu i jego zakup nie był jednorazowy. Produkt może stawać w szranki z maskarami Maybelline - to podobny poziom jakości. Cena jest mega przystępna. Tusz nie osypuje się po kilku godzinach - nałożony wcześnie rano wytrzymuje aż do późnych godzin wieczornych. Świetna jakość kosmetyku idzie w parze z niską ceną. Nigdy nie miałam zaufania do marki Essence, ale od momentu odkrycia tego produktu, mam ochotę kupić więcej produktów wyżej wymienionej marki. Jestem bardzo zadowolona z tuszu Essence. Kupię ponownie. Uwielbiam go. Polecam!

NAJLEPSZYY

bardzo dlugo szukałam idealnego dla mnie tuszu... sprawdziłam bardzo dużo różnych ale ten to istne cudo! sprawdza sie najlepiej ze wszystkich. ma idealną sylikonową szczoteczke jest bardzo precyzyjna i wygodna w użyciu. bardzo wydłuża i pogrubia moje rzęsy nie skleja ich oraz nie jest drogi polecam każdemuu!!!!

Tusz jest dość wydajny, Ma dużą, silikonową szczoteczkę, która dobrze rozprowadza na rzęsach. Tusz jest wytrzymały, nie kruszy się w ciągu dnia, ale zmywa się go łatwo. Minusem jest to, że nie pogrubia jakoś spektakularnie.cena jest ok

Genialny kosmetyk

genialne. najlepszy tusz jaki miałam, pięknie wydłuża rzęsy, nadaje im koloru i podkręca. Nie zlepia rzęs, nie zostaje na powiece- za taką cenę arcydzieło. Jakością znacznie przewyższa mascary za 40-80 zł nawet. zdecydowanie polecam

Bez rewelacji

Tusz ma zbyt dużą szczoteczkę, która bardziej brudzi okolice oczu niż maluje rzęsy, za taką cenę nie jest najgorszy ale można znaleźć o wiele lepsze produkty

Jest spoko ale nie zawsze daje rady cały dzien

Tusz kupiłam w Hebe za jakiś 15 zł. Ma ładne różowe opakowanie i sporą silikonowa szczote. Szczoteczka nabiera akurat ilość tuszu ani za dużo ani za malo i ładnie rozkłada nawet na moich dość krótkich rzęsach. Formuła tuszu od razu od otwarcia jest dosyć gęsta sieć trzeba uważać z kolejnymi warstwami żeby sobie ich nie posklejać a już najlepiej mieć pod ręką czysta spiralkę aby ewentualnie zebrać nadmiar. Jeśli nie przyloze głowy do poduchy przez cały dzień to jest spoko ale generalnie do najtrwalszych nie należy. Za to efekt mi się bardzo podoba.

Tusz bardzo przypadł mi do gustu. Zgodnie z nazwą, faktycznie daje niesamowitą objętość i wydłużenie rzęs. Duża szczoteczka pozwala na szybką aplikację. Nie zauważyłam, by produkt w ciągu dnia się kruszył, a noszę na co dzień okulary i niestety niektóre tusze po kilku h od nałożenia bardzo się u mnie osypują.
Tusz łatwo się zmywa. Warto go wypróbować, tym bardziej że w drogeriach internetowych można go kupić już za ok. 8 zł.

MA SA KRA

Słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii na temat tego tuszu. Byłam bardzo podekscytowana, kupując ten tusz. Niestety bardzo się zawiodłam. Tusz bardzo skleja rzęsy, kruszy się i bardzo łatwo się nim ubrudzić. Dużym minusem jest także bardzo niewygodna szczoteczka, która nabiera zdecydowanie zbyt dużo produktu.