Facelle, Waschlotion Fresh (Płyn do higieny intymnej)

Facelle, Waschlotion Fresh (Płyn do higieny intymnej)

Wyjątkowo delikatny płyn do higieny intymnej. Nie zawiera mydła. Opracowany specjalnie do codziennego mycia i pielęgnacji strefy intymnej, optymalnie dostosowany do jej pH. Płyn nadaje się również do delikatnego mycia całego ciała.

płyny
w butelce
żel
>250ml
Skóra
sucha, wrażliwa

Świetny

Od lat byłam wierna płynom Ziai, jednak zaczęło mi przeszkadzać to, że mają w swoim składzie SLES. Postanowiłam więc wypróbować płyn facelle, który ma delikatniejszy odpowiednik.
Obawiałam się pojemności, 300 ml to nie to samo co 500, wiadomo. Jednak produkt wystarcza na naprawdę długo, około pół roku.
Dozownik się nie zacina, nie psuje (co w przypadku ziai miało czasem miejsce od samego początku użytkowania). Cena przystępna. Zapach ledwie wyczuwalny, nie chemiczny.
Jest bardzo delikatny, nie podrażnia, w przypadku jakichś zaczerwienień czy alergii na skórze stosuję na całe ciało i bardzo fajnie łagodzi. Świetny produkt. Zdecydowanie się z nim nie rozstanę.

Świetny

Produkty do higieny intymnej testuje z duża rezerwa gdyż często mnie uczulają powodują pieczenie. Przeważnie kupuje sprawdzony laktacyd bądź piankę z ziaji. Skusiłam się na ten przez pozytywne recenzje i bardzo dobra cenę. Płyn ma żelowa konsystencje pachnie bardzo delikatnie. Opakowanie jest proste lecz dość ładne. Pompka nie zacina się dobrze współpracuje. Płyn jest bardzo delikatny ale odświeża. Nie uczula nie powoduje szczypania. Cena z jakością jest rewelacyjna. Świetnie nawilża czego nie spodziewałam się po płynie za przysłowiowe grosze. Produkt jest bardzo wydajny. Polecam każdemu kto jeszcze nie miał okazji spróbować.

Uniwersalne Myjadło :)

Facelle dzięki swojemu super bezpiecznemu i delikatnemu składowi stało się żelem nr 1 w mojej łazience :)

+super skład bez silnych, anionowych detergentów, bez silikonu i śmieci typu pochodne formaldehydu

+przyjemne opakowanie z pompką

+konsystencja i zapach jak dla mnie neutralne

+nie podrażnia, nie uczula

+nadaje się do mycia twarzy, głowy, ciała i strefy intymnej rzecz jasna :)

+cena /dostępność

Polecam :)

W końcu z pompką

Żel Facelle kupiłam kilka razy w wersji bez pompki. W tym wydaniu sprawdza się bez zastrzeżeń. Jest tani i wydajny. Bez zapachu. Żel jest łagodny i nie podrażnia okolic intymnych. Pompka działa sprawnie i nie zacina się. Polecam z czystym sumieniem jako zamiennik Ziaji.

Jeden z lepszych jakie miałam

Żel kupiłam w ciemno nie czytając opini (zazwyczaj się nimi sugeruję).
Muszę przyznać że produkt bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Za tą cenę spodziewałam się przeciętnego żelu.
A tu niespodzianka! :) Już po pierwszym użyciu bardzo mi się spodobała konsystencja. Jest żelowa, bardzo delikatna i przyjemnie się ją rozsmarowuje na ciele. Produkt się nie pieni co bardzo mnie cieszy. Zapach też jest bardzo lekko wyczuwalny.
Duży plus za.opakowanie z pompką, które pozwala na hugieniczne dozowanie produktu.
Żel odpowiada mi w 100 %, właśnie takiego produktu szukałam. Po raz kolejny przekonałam się że tanio nie znaczy gorzej. Polecam :)

Fajny

Ten plyn go higieny intymnej kupilam dopiero niedawno. Zauwazylam go u swojej siosty na polce i bardzo dobrze sie o nim wypowiadala wiec stwierdzilam ze rowniez wypróbuje. I jestem naprawde zadowolona. Płyn pachnie bardzo delikatnie, swiezo i subtelnie. Nie powoduje zadnych podraznien. Po zastosowaniu jest fajne uczucie odswiezenia i dokladnej higieny. Samo opakowanie duzy plus. Uwielbiam preparaty z pompką bo dzieki temu mozna higienicznie nalozyc produkt na dlon, oraz dobrac odpowiednią ilosc. Naorawde jestem zadowolona no i cena jest przystepnazapach,

Ulubiony płyn do higieny

Bardzo podoba mi się jego zapach, delikatny, odświeżający, bardzo przyjemny. Opakowanie jest wydajne, dzięki pompce łatwo nałożyć odpowiednią ilość produktu na rękę. Skład w porządku i cena bardzo korzystna, kupuję regularnie ten płyn, bo też nie podrażnia.

bardzo dobry

Płyn do higieny intymnej Facelle kupiłam po przeczytaniu kilku opinii na jego temat. Muszę przyznać, że nie zawiodłam się ani trochę. Już samo opakowanie przyciąga wzrok bo jest bardzo ładne i estetyczne. Lubię takie płyny w wersji z pompką bo są zdecydowanie wygodniejsze w użyciu. Płyn charakteryzuje się bardzo delikatnym zapachem, lekko się pieni co przy tego rodzaju kosmetykach uważam, że jest akurat plusem. Dobrze myje, nie podrażnia, odświeża. Generalnie bardzo dobrze spełnia wszystkie swoje funkcje a przy tym jest łatwo dostępny i niewiele kosztuje.

Delikatny... do twarzy :)

Żel kupiłam z myślą o myciu nim twarzy z uwagi na dobry skład. Stosowany podczas wieczornego mycia pod prysznicem dobrze radzi sobie ze zmyciem resztek makijażu - nie podrażnia oczu i skóry, ma przyjemną konsystencję i dobrze się zmywa. Oczywiście używałam go też do celów dedykowanych i w tej roli również sprawdza się świetnie :)

Podchodziłam z rezerwą...

Nauczona doświadczeniem z innym płynem od Facelle, podeszłam z dużym dystansem do tego produktu. Zaciekawił mnie na półce w Rossmannie i stwierdziłam, że zaryzykuję. Na szczęście, nie zawiodłam się - był naprawdę dobry!
Płyn ma dość rzadką konsystencję, ale przy tym odpowiednio się pieni (delikatnie, lecz skutecznie i wystarczająco) i dobrze się rozprowadza. Szybciutko się zmywa, doskonale odświeża i co najważniejsze - nie podrażnia skóry. Po innym płynie z Facelle nabawiłam się dużego przesuszenia!
Ten płyn fajnie nadaje się również do mycia twarzy, ponieważ dobrze ją odświeża i nie powoduje wyprysków.

Bardzo dobry

Bardzo dobry płyn - bez zapachu, odświeża, nawilża i nie podrażnia. Świetny stosunek jakości do ceny. Na jedno użycie wystarczy mi jedna pompka, nie pieni się. Proste i schludne opakowanie.

Dobra jakość za małe pieniądze.

Płyn do higieny intymnej jest delikatny, chroni przed podrażnieniami czy infekcjami. Stosowany na świeżo depilowaną skórę jest dla niej łagodny, tak samo stosowany podczas okresu. Nadaje się również do mycia twarzy.

Konsystencja: jest gęsty, nie spływa ze skóry, dobrze się pieni, ale nie jest to intensywna piana. Wystarczały mi dwie pompki na jedno mycie.

Działanie: nie mam skłonności do podrażnień, infekcji, uważam, że moja skóra i okolice intymne są bezproblemowe. Żel Facelle spełnił wszystkie moje oczekiwania, mył, dawał poczucie świeżości, czystości. Stosowany na świeżo depilowaną skórę nie zaogniał jej i nie wywołał pieczenia, świądu. Stosowany podczas menstruacji dobrze odświeżał, dawał poczucie komfortu.
Jest to kosmetyk na tyle delikatny, że myłam nim twarz, która z kolei jest wrażliwa i skłonna do przesuszeń. Na plus jest brak mydła w składzie.
Warto wypróbować w tej cenie.

Zapach: jest wyczuwalny, ale delikatnie, trochę rumiankiem z kremową nutą.

Opakowanie: iście wakacyjne, morska grafika. Sama pompka działa do końca, jest solidna, plus za blokadę