Colyfine, Redox, Krem na dzień

Colyfine, Redox, Krem na dzień

Krem na dzień - oparty jest na najnowocześniejszej bazie kremo-żelu, czyli ultralekkiej dającej wspaniały efekt i przemiłe odczucie w dotyku. Bardzo szybko się wchłania i pozostawia komfortowy, nietłusty film. Jest bogaty w składniki aktywne o wysokich stężeniach. Posiada bardzo szerokie spektrum działania. Nawilża, odżywia i przywraca skórze idealny balans dzięki likwidacji stresu oksydacyjnego. Dzieje się to za sprawą Dysmutazy Ponadtlenkowej, która jest najsilniejszym antyoksydantem na świecie. Matrixyl 3000Ÿ (mikro - peptydy) i kwas hialuronowy zapewniają silną regenerację, nawilżenie, ujędrniają i wygładzają skórę.

Rewelacja!

Redox zakupiłam po poczytaniu pozytywnych komentarzy na Wizażu , i nie zawiodłam się , również dołączę do grona zadowolonych z jego działania .

Kremy do twarzy zazwyczaj kupuje w wersji na dzień i na noc , bo uważam że w takiej konfiguracji ich działanie jest najlepsze i najbardziej widoczne , i w tym przypadku również tak było.

Krem w leciutkim plastikowym słoiczku w kolorze przeźroczysto-niebieskim, z srebrną nakrętką ,pod którą dodatkowo mamy plastikową przykrywkę , całość zapakowana jest w tekturowe , zafoliowane pudełko , co daje nam pewność ze krem jest świeży i nieotwierany. Bardzo eleganckie i trwałe opakowanie , które nawet po długim czasie użytkowania nie niszczy się i nie traci na wyglądzie.

Zapach bardzo delikatny, kwiatowy ,prawie niewyczuwalny. Konsystencja lekka, bardziej przypomina żel niż krem .

Dobrze się rozprowadza na skórze i szybko wchłania pozostawiając matowe wykończenie ,nie pozostawia tłustego czy lepkiego filmu. Już po chwili można nakładać makijaż , bez obawy że coś się nam zwarzy czy zroluje.
Super pielęgnuje cerę , dobrze nawilża i nie jest to nawilżenie powierzchowne.
Odżywia skórę, sprawia że wygląda ona młodo, zdrowo i promiennie.
Odzyskuje sprężystość i jest ładnie napięta . Delikatna i przyjemna w dotyku, wyraźnie ujędrniona.

Wydajny , krem używam dwa miesiące , a w słoiczku mam jeszcze 1/3 zawartości.

Cieszę się ze zdecydowałam się na zakup , bo to jeden z lepszych kremów jakie miałam okazję stosować.

dobry nawilżacz cer

Krem wspaniale się wchłania i jest wydajny (ma delikatną, nie zbitą konsystencję). Mam cerę mieszaną z wyraźną strefą T i krem nie przetłuścił mi twarzy. Wręcz jestem zdania że lekko ją zmatowił.
Dobrze nawilża i zauważyłam poprawę kondycji mojej skóry. Ma mało wyczuwalny, nienaganny zapach.
Nie używałam go pod podkład. Minusów nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

bardzo dobry krem

Krem ma bogaty skład (matrykiny, kolagen, dysmutaza ponadtlenkowa, kwas hialuronowy, olej arganowy, alantoina, zielona herbata, wit. C, E ), szybko się wchłania i idealnie nawilża skórę. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do powiększonych porów głównie na nosie, a jednocześnie są rejony które szybko się wysuszają. Regularnie (rano i wieczorem) stosowłam krem Colyfine na dzień i na noc, co pomogło mi pozbyć się tych niedoskonałości. Skóra jest nawilżona i gładka. Krem ma lekką konsystencję, szybko się wchłania i nie zatyka porów. Wygląd mojej cery uległ znacznej poprawie. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z produktu.

Ok

Pojemność:50 ml
Data ważności:2 lata (produkowany w styczniu 14\',ważny do 16\')
Opakowanie:Jak widzicie na zdjęciu okrągłe biało-srebrne,u góry na zamknięciu jest coś takiego jak lustro,widze siebie w bardzo dobrej jakości.Mogę nałożyć krem nawet jeśli nie mam dostępu do lustra :D
Biała,gęsta,łatwo się rozprowadza i dobrze,szybko wchłania (tzn przed podkładem należy poczekać tak z 5-6 minut).Co do zapachu to nie umiem go opisać,ale może taki jakby hmm delikatnie kwiatowy,mało go czuć.
Moje odczucia po ponad miesięcznym stosowaniu:
Mam cerę tłustą i moja twarz łatwo się zapycha nie mówiąc już o wysypie krostek nawet po lekkich azjatyckich kremach(większość azjatyckich kosmetyków działa na mnie lepiej niż np europejskie podkłady)Na początku oczywiście po tym kremie wysypali mi się na twarzy mali przyjaciele,jednak postanowiłam dalej go używać w parze z nocną wersją.Uwaga!Krostki zniknęły po tygodniu.Mogę powiedzieć,że ten krem faktycznie bardzo intensywnie nawilża skórę,nie miałam po nim uczucia suchości,dodatkowo skożystała na tym moja szyja,którą również smarowałam.Niestety po ok 4 tygodniach znowu nastąpił wysyp krostek(cera tłusta tak ma)Odstawiłam kremy całkowicie na 3 dni i znów wróciłam.Podsumując krem jest dobry,ale tak co 3 tygodnie przy użytkowaniu i jego i tej wersji na noc musze robić 3 dniową przerwę.Cera jest fajnie nawilżona i odżywiona.Co do wydajności to jak widać jest dosyć dobra.Kremu zużyłam obecnie ok 15 %.Warto spróbować.Dla cery suchej będzie na pewno lekarstwem,a dla takiej jak moja,dobry z małymi przerwami.

Ilość zużytych opakowań: 15 % pierwszego

Mój ideał

To jest pierwszy krem który zakupię ponownie- obok brata na noc.
Mam 22 letnią cerę ale bardzo trudną w pielęgnacji, z jednej strony trądzik z drugiej odwodnienie, pojawiające się zmarszczki mimiczne na czole.
Ten krem kupiłam za namową koleżanki z hebe- mówiła że nigdy nie stosowała ale że w momencie gdy przychodzi im do sklepu ten kremik to za kilka dni nie ma ani sztuki- ma wiele zwolenników.
Zaryzykowałam- 59,90zł
Nie żałuje:)
-Cudownie się wchłania do matu
-ma ładny kobiecy zapach
-lekka konsystencja
-skład
-odpowiednie nawilżenie- zrównoważenie cery
-poprawa wyglądu skóry- wreszcie jakiś krem rzeczywiście działa
- ładnie delikatnie napina naskórek, skóra jest taka ładniejsza
- nie zapycha- wręcz odwrotnie- powoduje że moja skóra jest w bardzo dobrej kondycji, zmniejszone jest wydzielanie sebum

Wady:
- może troszkę mała wydajność- ale 3 miesiące codziennego stosowania to w sumie nie tak mało ;)
- mało znany, trudno dostępny( nie wiem czemu bo wystarczyłoby wypuścić serie w rossmanie i sprzedaż by horrendalnie wzrosła)

Wiem, że wiele kobiet stwierdzi- ona ma 22 lata co ona może powiedzieć w sprawie takiego kremu. Otóż może- nigdy nie znalazłam lepszego kremu o wyższej cenie od tego. Moja 28 letnia siostra mówi mi to samo. Sprzedające się sztuki w hebe też coś pokazują:)

Polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: 1, skończone