Bioderma, Sebium, Pore Refiner, Korygujący krem zwężający pory

notino.pl
Średnia ocena: 3.91/5

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Sébium Pore refiner zwęża pory, wygładza skórę i poprawia jej wygląd. Przeznaczony dla skóry tłustej, przywraca jej naturalny blask. Zawarty w produkcie unikalny patent FLUIDACTIV™ reguluje jakość sebum, zapobiegając blokowaniu porów, a przez to powstawaniu zaskórników i zmian trądzikowych. Doskonale tolerowany. Nie zatyka porów. Idealna baza pod makijaż.

emulsja
uniwersalne
tłusta, mieszana, trądzikowa
matujące, na rozszerzone pory, przeciwtrądzikowe
w tubce
lekkie

Stosuję codziennie

Opakowanie jest estetyczne i poręczne, a krem łatwo się z niego wydobywa. Produkt jest wydajny - jedno opakowanie o pojemności 30ml przy niemal codziennym stosowaniu wystarcza na kilka miesięcy.

Produkt nakładam pod makijaż po nałożeniu kremu z filtrem. Raczej nie stosuję samodzielnie (bez spf), ponieważ mam wrażenie że lekko wtedy wysusza moją skórę. Ma lekką, nieco płynną konsystencję i przyjemny, delikatny zapach.. Idealnie nadaje się pod makijaż, nie zapycha i szybko się wchłania. Po jego zastosowaniu skóra jest lekko zmatowiona i wygładzona, pory mniej widoczne, a makijaż lepiej się utrzymuje. Jeśli chodzi o zmatowienie – przy mojej tłustej skórze efekt ten jest dosyć krótkotrwały.

Moja skóra: Niezbyt wrażliwa, ze skłonnością do wyświecania się (czoło, nos i okolice, broda) w ciągu dnia. Raczej grubsza z tendencją do rozszerzonych porów w strefie T. Sporadycznie pojawiają się na niej wypryski w okolicach żuchwy i policzków.

Hot! Hit!

Na codzień borykam się z tłusta skóra i trądzikiem różowatym. Co za tym idzie pory niestety były bardzo widoczne a nałożenie makijażu czasem to nawet potęgowało.
Sięgnęłam po ten krem zachęcona opiniami i nie żałuje. Ten krem to cudo. Realnie zniwelował widoczność porów. Skóra mniej się przetłuszcza. Przez to ze zostawia takie jakby matowe wykończenie, makijaz trzyma się idealnie i zbiera się mniej sebum. Bardzo polecam.

Dobry nawilżacz

Krem kupiłam na próbę i się zakochałam. Mam skórę mieszaną, miejscami wrażliwą i suchą a w strefie T mocno przetłuszczającą z skłonnością do trądziku i ten krem okazał się strzałesm w dziesiątkę. Idealnie nadaje się pod makijaż w połączeniu z podkładem Best Skin od sephora. Polecam!

Idealny preparat matujący na dzień

Krem kupiłam ze względu na ogromną ilość pozytywnych recenzji na Wizażu. Nie zawiodłam się.
Krem rzeczywiście matuje skórę, co w moim przypadku myślałam, że jest niemożliwe. Nie nakładam na co dzień żadnego makijażu, tylko ten krem. Działa lepiej niż nie jeden puder matujący. Chociaż u mnie i tak po paru godzinach skóra się świeci, to najlepszy tego typu preparat, jaki znalazłam do tej pory.
Jeżeli chodzi o zaskórniki, to nie zauważyłam żadnych pozytywnych efektów, ale też na takie nie liczyłam.
Krem jest wydajny i jedno opakowanie wystarcza na kilka miesięcy.

Bardzo dobry kosmetyk do cery problematycznej. Niestety trzeba pod niego stosować coś nawilżającego, ponieważ uwidacznia suche skórki. Nie podrażnia. po długim stosowaniu pory są widocznie zwężone.

Napewno kupię kolejne opakowanie

Świetny krem! Delikatny, super się wchłania i nie przesusza twarzy. Świetnie się sprawdza pod makijażem. Moje pory zostały zwężone z czego jestem bardzo zadowolona bo walczyłam z nimi przez długo czas.

Mój numer jeden na dzień !

Produkt sprawdza się u mnie genialnie na codzień must have! Zwęża pory wygładza skórę oraz dodatkowo ładnie matuje i skóra nie wyświeca się w ciągu dnia. Bardzo polecam

Nie ma lepszego

Stosowałem już różne produkty, matujące, jednak tylko Bioderma Pore Refiner chroni skórę przed świeceniem na dłużej niż godzinę. Nie znam lepszego kosmetyku, który radziłby sobie lepiej.

Dobry na lato

Krem jak dla mnie fajny, działa faktycznie na zmniejszenie porów i nie powoduje alergii. Efekt nawilżenia jest stosunkowo słaby dlatego ja używam tego kremu tylko pod podkład i to w letnie dni, bo w zimie skórę mam mega zciągniętą i musze coś bardziej bogatego dać na skórę. Zapach i estetyka opakowania są ok, a sama wydajność też jest duża. Myślę że krem jest najlepszy dla osób które mają problem z trądzikiem.

Produkt idealnie matujący? Właśnie ten

Nie przepadam za matującymi produktami jednak z tym produktem bardzo się polubiłam. Dlaczego? Bo faktycznie matuje ale robi to w delikatny sposób jednocześnie nawilżając i pielęgnując skórę, pory są mniej widoczne a skóra zadbana, świetnie również nadaje się pod makijaż. Oczywiście chętnie sięgam po ten produkt tylko i wyłącznie latem. Skóra się świeci i pory są rozszerzone? Ten produkt jak najbardziej na te problemy pomoże ;)

Jak baza

Produkt jak dla mnie trochę dziwny, bo niby krem, a zachowuje się jak baza pod makijaż. Krem tworzy na twarzy powłokę, która wygładza tak jak baza silikonowa. Szybko się wchłania. Daje efekt ekstremalnego zmatowienia twarzy, ale nie wywołuje ściągnięcia czy pieczenia. Przedłuża trwałość makijażu. Jednocześnie jest bardzo wydajny, bo wystarczy go niewielka ilość. Sprawia, że twarz pozostaje bardzo długo zmatowiona. Jeśli ktoś lubi efekt matowego makijażu i szuka kremu to myślę, że to dobra opcja na codzienny makijaż żeby zadbać o cerę i przedłużyć trwałość makijażu. Jednak to nie jest produkt dla mnie.

Niezastąpiony

Kremu używam od ok. 8 lat. Jest genialny. Na razie nie spotkałam innego, o takim działaniu.
Ten krem jest idealny dla problematycznej, tłustej cery zarówno solo jak i pod makijaż.
Pod makijaż dodatkowo przedłuża jego trwałość.
Po nałożeniu wchłania się błyskawicznie, delikatnie matując. Zmniejsza widoczność porów. Cera wygląda niezwykle świeżo. Nie ma przy tym uczucia ściągnięcia, zaczerwienienia, czy przesuszenia.
Mam cerę naczynkową, wrażliwą, tłusto-mieszaną i ze skłonnościami do trądziku i polecam ten krem z czystym sumieniem.