Nacomi, Normalizing Cream 20+ (Krem normalizująco - nawilżający na dzień dla młodej cery)

Zobacz oferty

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

zobacz więcejzwiń

Krem o wysokiej skuteczności normalizującej, nawilżającej i regulującej wydzielanie sebum przez skórę. Pozostawia skórę zmatowioną i pełną blasku. Może również ograniczyć występowanie wyprysków skórnych oraz zaskórników. Nie zatyka porów skóry.
Zawiera:
- Kompleks oligoelementów w postaci soli kwasu pirolidonokarboksylowego (PCA) w kompleksie z glikozaminoglikanów roślinnych. Cynk jest uważany za minerał, który zmniejsza wydzielanie sebum skóry tłustej i kontroli trądziku. Działa przeciwbakteryjnie. Absorbuje wodę, dzięki temu jest głęboko nawilżający. Miedź ma działanie ściągające, reguluje ilość wydzielanego łoju przez skórę.
- D-Pantenol zmniejsza utratę wody przez naskórek i skutecznie nawilża skórę, nadając jej miękkość i elastyczność. Stymuluje podziały komórkowe, dzięki czemu działa gojąco i regenerująco; pomocny przy gojeniu ran i drobnych uszkodzeń skóry.
- Olejek jojoba hamuje wydzielanie sebum. Przyśpiesza regenerację komórek skóry i łagodzi stany zapalne. Swoją budową chemiczną zbliżony do sebum wydzielanego przez ludzką skórę.
- Olej sezamowy ma właściwości rozgrzewające, odtruwające, reguluje pracę gruczołów łojowych. Oczyszcza skórę z toksyn.
- Zimnotłoczony olej z konopi indyjskiej zawiera chlorofil, który łagodzi stany zapalne takie jak trądzik i nadmierny łojotok skóry.
Krem powstał na bazie ciekłokrystalicznej stworzonej na naturalnych składnikach. Baza ta pomaga utrzymać optymalne nawilżenie skóry. Krem stworzony jest również na bazie naturalnego oleju z pestek winogron oraz oleju kokosowego. Są to lekkie oleje, które nie zatykają porów.
Zawiera orientalne ekstrakty z trzęsaka oraz twardnika japońskiego, które stymulują odnowę komórkową oraz regenerują skórę.
Dodatkowo zawarty olejek z grejpfruta oraz ekstrakt z lukrecji, działają przeciwbakteryjnie oraz przeciwzapalnie.

Składniki aktywne: cynk, miedź, D-Penthanol, olejek jojoba, olej z konopi indyjskiej, oleju z pestek winogron, oleju kokosowego, ekstrakty z trzęsaka oraz twardnika japońskiego.

Produkt nie zawiera parabenów, alergenów i sztucznych barwników. Nie zatyka porów skóry.

matujące, nawilżające
na dzień
Wiek
20+

bardzo średnia półka

Kupiłam skuszona promocją... i na tym się skończyło. Spektakularnych efektów po nim nie widziałam, skóra nie była nawilżona ani odżywiona. W zasadzie z kremem czy bez wyglądała tak samo. Plus to konsystencja - bardzo lekka, szybko się wchłania. Myślę, ze sprawdziłby się jako baza pod makijaż bo nie zostawiał na mojej twarzy tłustego filmu,był wręcz niewidoczny.... zapach? jak dla mnie bardzo nieprzyjemny. Samo pakowanie ładne, estetyczne.

Dobry

Ogólnie rzecz biorąc krem jest dobry. Przeznaczony jest dla osób które szukają jakiegoś lekkiego kremu na bazie olejów i ekstraktów roślinnych, bez zagęstników, bez sztucznych tłuszczy mineralnych oraz bez barwników i aromatów. Mam cerę mieszaną z tendencją do niedoskonałości i zależy mi, aby krem nie był zbyt natłuszczający ani zbyt wysuszający, ten właśnie taki jest. Po stosowaniu tego kremu codziennie zauważyłam, że skóra jest mięciutka, matowa, nawilżona, krem na pewno nie zapycha porów, a także widać rezultaty w łagodzeniu stanów zapalnych. Co do samej aplikacji i jego konsystencji zdecydowałam się go używać bardziej na noc niż na dzień, gdyż na dzień jego formuła jest trochę zbyt tłusta oraz to że chwilę trzeba czekać aż się wchłonie i zostawia białe smugi, a przyzwyczaiłam się do kremów które wchłaniają się natychmiast. Oczywiście jest to kwestia indywidualna. Plusem jest także to, że jest przeznaczony dla osób młodych. Natomiast wielki minus na zapach, ciężko nawet określić jaki on jest.

ok

Krem kupiłam dość dawno, ale nie używam go często ze względu na to że lekko przetłuszcza skórę, plus za naturalny skład, przyjemny zapach. Raczej nie kupię ponownie ze względu na słabe wchłanianie.

Najlepszy na świecie!

Jest to najlepszy krem jaki kiedykolwiek miałam. Ma genialny skład - niech mi ktoś pokaże krem o bezpieczniejszym składzie niż ten! Zawiera oleje i ekstrakty roślinne. A skoro oleje, to wiadomo, że ten krem nie tylko nawilża buzię, ale ją natłuszcza. Ma niesamowitą konsystencję i bardzo szybko się wchłania. Ten krem uspokaja moją buzię, koi ją, odżywia, a co najważniejsze walczy z niedoskonałościami cery mieszanej. Ogromny plus za brak parafiny i innych tłuszczów mineralnych! Moja skóra się nie świeci, jest cudownie miękka i nie czuć efektu obciążenia czy maski. Używam od lat.
Krem nie zawiera sztuczności - nie znajdziemy w nim ani barwników, ani aromatów. Pachnie tym, co ma w składzie - czyli naturalnie, a to jest ogromny plus. Nie znoszę sztucznie aromatyzowanych kosmetyków.
Jeżeli szukasz kremu będącego miksem olejów i ekstraktów roślinnych, który delikatnie natłuści, odżywi i ukoi twoją wrażliwą, alergiczną i mieszaną cerę, to ten krem jest właśnie dla Ciebie.

Bez szału.

Mimo, że uwielbiam markę Nacomi to ten krem, jest dla mnie wielką pomyłką. Na pewno nie jest dedykowany osobom z wrażliwą skórą i niedoskonałościami. Używałam go przez miesiąc sporadycznie ponieważ, moja skóra po nałożeniu tego kremu, od razu czerwienieje i po obserwacji widać, że nie chce aby ten produkt był na twarzy, być może, przez cynk który znajduje się w składzie. Mimo ciekawego naturalnego składu, nie kupiła bym go ponownie ponieważ nie polubił się z moją cerą.

Zdecydowanie nie

Kupiłam krem Nacomi pilnie poszukując nawilżenia przy przesuszonej skórze. Niestety, jedyne co zrobił produkt to pozostawił na twarzy tłusty i nieestetyczny film. Mimo kilkudniowego stosowania stan mojej cery się nie poprawił, a wprost przeciwnie. Przy każdym stosowaniu kremu, trądzik który próbowałam leczyć, zaogniał się i rozprzestrzeniał. Dodatkowo produkt ma dość specyficzny zapach, który mi nie przypadł do gustu. W moim przypadku były to po prostu wyrzucone pieniądze.

Bardzo polubiłam

Dobrze, ze kupiłam ten krem zanim przeczytałam o nich recenzje. Nie wiem skąd tak słabe oceny. Uwielbiam tego typu kremy, krótki skład, ale bardzo dobry, konsystencja wcale nie jest gęsta , przypomina mleczko, świetnie się rozprowadza. Zapach idealny, jest cudowny, nie jest sztuczny, nie czuć alkoholu ani perfum, bo ich tam nie ma. Faktem jest to , że nie matuje, twarz się po nim świeci, ale bardzo dobrze się wchłania, więc świecące miejsca łatwo odsączyć bibułka lub nałożyć trochę pudru i jest już ok. Zbyt krótko go używam, żeby ocenić właściwości odżywcze produktu, ale widzę, że super nawilża, absolutnie nie zapycha, po aplikacji skóra jest delikatna w dotyku, miękka i czuć przyjemną świeżość. Uważam, że to jeden z lepszych produktów w rewelacyjnej cenie.

Krem uniwersalny

Krem zamknięty jest w szklanym słoiczku, na którym znajduje się naklejka z nazwa - estetyka nie powala. Konsystencja w pierwszym odczuciu jest tępa i ciężko rozprowadza się ją na twarzy, do tego zapach przypomina mi takie stare „babcine” kosmetyki co nie umila aplikacji. Krem może i byłby w porządku gdyby nie to ze zespuł mi się jakieś 3 tygodnie po otwarciu.. Na powierzchni pokazał się dziwnie pomarańczowy nalot i pojawił się „zapach zepsucia”. Krem musiałam wyrzucić, nie wiem czy trafiła mi się wadliwa partia ale zrazilam się do tego kremu

Kogoś poniosła fantazja :D

Kiedyś, dawno temu, szukałam kremu, który trochę znormalizowałby moją skórę, zmatowił ją, ale nie wysuszył. No i teraz dalej szukam takiego produktu wiedząc, że na pewno to nie ten :D
Nie można zarzucić mu złego składu, bo jest fajny i naturalny. Dodatkowo czytając to, o czym zapewnia producent, można by pomyśleć, że jeśli nie pomoże, to chociaż nie zaszkodzi. I jakże bardzo można się zdziwić.
Krem jest ładnie zapakowany, w słoiczek i kartonik. Ładne prezentuje się na półce i przyciąga wzrok.
Ma normalizować pracę skóry, nawilżać i ogólnie na opakowaniu wszystko pięknie i ładnie.
Sam krem jest dość ciężki i matu na pewno nie zapewnia (ani zaraz po nałożeniu ani jako działanie długofalowe).
Na pewno trzeba przyznać, że nieźle pachnie, tak delikatnie i naturalnie.
Plusem też jest to, że nawilżał, ale niestety też natłuszczał, co obrócił się przeciw niemu. Skóra świeciła się po jego użyciu jeszcze bardziej. Używałam go tylko na noc, więc niby żaden minus. Niestety jednak zapychał. Mocno. Na tyle mocno, że musiałam wyszukiwać inne sposoby na zużycie go, bo do twarzy został całkowicie zdyskwalifikowany. No i tak zaczęłam stosować go do dłoni i na stopy. Jakoś go zmeczyłam, ale był niesamowicie wydajny... W każdym razie nie mogę go polecić, bo zrobił mi krzywdę, a naprawdę miałam wobec niego oczekiwania, bo markę Nacomi ogólnie uwielbiam i ma mnóstwo perełek.
Na szczęście nie był drogi (w promocyjnej cenie upolowałam go za coś koło 15 zł), więc chociaż nie szkoda :D

rewelacja

Jedyny krem, który tak cudownie nawilża mi cere!
Konsystencja dość gęsta, lecz produkt bardzo wydajny. Nie podrażnia. Zapach jedynie daje dużo do życzenia, ale co wymagać od naturalnego produktu!

Nie polecam

Kupiłam ten krem, dopasowując go do swojego przedziału wiekowego. Spodobał mi się skład i to, że jest nawilżający. Po pierwszych użyciach zniechęciłam się do niego. Jest bardzo tłusty, ciężki do rozprowadzenia na skórze twarzy. Zapach też ciężki i nieprzyjemny.

Kiepski krem

Zainteresowałam się tym kremem ponieważ używałam już wiele rzeczy z firmy Nacomi i tutaj niestety mocno się rozczarowałam. Krem dobrze się rozprowadza, ale kiepsko się wchłania i na dodatek uczulił mnie dostałam po nim wysuszone plamy, których długo się nie mogłam pozbyć. Więcej nie kupię tego kremu.