Ziaja, Kremy 25+, Krem nawilżający matujący

Średnia ocena: 4.91/5

jokasklep.pl
Średnia ocena: 4.64/5

zobacz więcej ofertzwiń

Lekki, nawilżający krem - zapewnia efekt matowej cery oraz zmniejsza widoczność porów skóry i zaskórników. Przywraca równowagę cerze tłustej i mieszanej. Redukuje wydzielanie sebum i powstawanie zaskórników.
Działanie:
- absorbuje nadmiar sebum,
- likwiduje połysk i matuje skórę,
- zmniejsza aktywność gruczołów łojowych,
- redukuje widoczność porów i zaskórników,
- wiąże wodę i zapobiega jej nadmiernej utracie,
- trwale nawilża naskórek oraz głębsze warstwy skóry,
- skutecznie regeneruje lipo-strukturę naskórka,
- chroni przed promieniami UV i przedwczesnym starzeniem.

Dobry krem dla młodej kobiety

Krem faktycznie nawilża oraz matuje. Jest odpowiedni dla młodych kobiet które zmagają się z przetłuszczającą się w ciągu dnia skóra. Na noc może być odrobinę za słaby, ale w ciągu dnia sprawdzał się super. Do tego jest tani i latwodostepny. Podoba mi się opakowanie, mały i poręczny słoiczek bez problemu wydobędziemy z niego kosmetyk i nie zmarnuje się żaden ml :)

Nie zawiodłam się

Krem na prawde spełnia moje oczekiwania. Pomimo małego pudełeczka starcza na bardzo długo. Jest mega wydajny. Krem ma delikatny zapach. Stosuje go już od dłuższego czasu i muszę przyznać, że przy regularnym stosowaniu zauważyłam, że moja cera mniej się błyszczy. Skora jest dobrze nawilżona. Krem stosuje zarówno na noc, w ciągu dnia jak i pod makijaż. Na prawdę produkt warty polecenia.

Kusi!

Skusiłam się na ten krem, ponieważ krem dostosowany jest do mojego wieku, ma spf, jest tani. Pomimo, że wydaje się być mały, to naprawdę krem jest naprawdę wydajny. Skusiła mnie również cena.
Jeśli chodzi o działanie, krem ma dobre działanie, cera dobrze wygląda po aplikacji.

Fajny krem

Skusiłam się, ponieważ było +25 czyli dedykowany do mojego wieku i nie zawiodłam się :)! Fajny krem, delikatny zapach, dobrze nawilża i jest niedrogi. Na pewno kupię go ponownie.

Zatyka pory

Krem bardzo dobrze się zapowiadał. Lekka konsystencja, bardzo ładny zapach. Szybko się wchłaniał i dobrze nawilżał (na początku) jednak po kilku dniach systematycznego stosowania zaskórniki i wągry wyszły jak grzyby po deszczu. W dodatku na nosie zaczęła mi się łuszczyć po nim skóra. Bardzo dziwne bo nos zawsze mi się przetłuszczał.. jedyne miejsce gdzie moge go stosować to policzki, chociaż i tego wolę już nie robić bo mi twarz od wyprysków eksploduje. Bardzo lubię produkty Ziaji ale coś kremy od nich z moją twarzą się nie polubiły, niestety.

I tak i nie?

To chyba jest jeden z lepszych kremów jakie kiedykolwiek przetestowałam. A co ciekawsze, kupiłam go całkowicie przypadkowo, bo akurat był na przecenie za 15 czy 19 złotych.

Zacznijmy od plusów, które całkowicie przeważają. Krem doskonale nawilża i czuć to natychmiast. Po nałożeniu czuć mega ukojenie. Taka ulga dla skóry po ciężkim dniu... ;p
Skóra jest odżywiona i co najważniejsze nawilżona. W krótkim czasie doskonale regeneruje naskórek. Nie zapycha i nie podrażnia - co jest dla mnie szokiem, bo jak dotąd prędzej czy później zawsze któryś ze stosowanych kremów mnie podrażnił;p Pod względem kryterium nawilżenia nie stosowałam lepszego nawilżacza.
Ma ładny zapach. Według mnie jest średniowydajny.
Aczkolwiek pomimo jego wspaniałości jest to krem ciężki. Niestety zostawia po pewnym czasie tlusty film. Nie nadaje się przez to pod makijaż... chociaż na upartego malowałam się przy tym kremie. Makijaż nie wygląda najlepiej, więc trzeba uważać jak już chcemy stosować ten krem i jednocześnie malować się przy nim:P
Mam skórę normalną i odnoszę wrażenie, że dla osób posiadających suchą cerę byłby idealny. Ale na noc jak najbardziej polecam jego stosowanie.
Na pewno będę powracać do tego kremu co jakiś czas, a w szczególności jesienią i zimą, gdy jest zimniej. Bo na lato to on się raczej nie nadaje.

Mój dawny ulubieniec

Kiedyś stosowałam ten krem cały czas, nie zmieniałam na inny. Krem jest bardzo lekki bardzo szybko się wchłania, ma delikatny zapach, co najważniejsze to nie zapycha a ja mam skórę mieszana i wiele kremów robiło mi więcej szkody niż pożytku. Gdyby nie to że zamknęli mi sklep ziaji znajdujący się koło mojego miejsca zamieszkania to zapewne dalej bym go stosowała.

Jest ok.

Krem stosowałam jakieś dwa miesiące, więc nie jest to jakoś bardzo długo. Krem jest po prostu ok. Nie zapycha, delikatnie nawilża, nadaje się pod makijaż. U mnie na suchej, trądzikowej skórze wchłania się praktycznie do matu. Oprócz tego nic więcej.

Bym go polubił ale...

Ziaja, ach ta Ziaja 25+ moglibyśmy się na polubić ale twój skład.
I tak można by było podsumować tą recenzje, lecz parę słów należało by napisać o tym kremie.

Krem Ziaja 25+ "matujący"
Jest przejemy na serio, używałem go każdego poranka i nie zapchał.
I byłby super gdyby:
Efekt zmatowienia - jest ale max 2-3h
Efekt redukcji sebu - jest ale niewielkie
Nawilżenia - jest ale minimalne
Konsystencja - jest spoko
Zapach - jest mega!!! (ale może być trochę za słodki jak ktoś nie lubi )
Skład - jest ale kiepski i tyle

Podsumowując:
Jeżeli nie przywiązujesz wagi do składu to Ziaja jest przyjemnym kremem i na pewno będziesz z niego zadowalany.

Jeżeli patrzysz na skład to też nie polubisz tego Ziajo-Kremidła-Chemidła.

hicior na lata!

aż mi sie chce napisać o nim! najlepszy krem na swiecie jeśli ktoś szuka zmatowienia pod fluid. nie robi kuku, spełnia obietnice. zresztą, czy ziaja kiedykolwiek zrobiła kuku? nie chyba. i to jest ich mega przewaga nad każdą inną marką!

Używa produktu od: próbka

Aluminium

Jesli na drugim miejscu w składzie jest aluminium to jest to beznadziejny krem. Przy codziennym stosowaniu w kremie od 25 lat na starość w mózgu odłozy sie na pewno sporo tego g*** i alzheimer murowany. Uwaga.

Niby nie faworyt, a jednak ciągle do niego wracam

Posiadam cerę mieszaną, która lubi się mocno świecić. Do tego dochodzi problem rozszerzonych porów, zaskórników i hormonalnych wyprysków. Wiem, że podstawą uspokojenia takiej cery jest odpowiednie nawilżenie i moim odwiecznym problemem jest znalezienie idealnego kremu, który jednocześnie nawilży i nie zapcha dodatkowo cery...
Do sklepu firmowego marki weszłam zdesperowana po wtopieniu kolejnych pieniędzy w krem, który nie przyniósł nic oprócz pogorszenia sytuacji. Po prostu musiałam coś zmienić "na już" a szkoda mi było wydać kolejne 40 czy 50 złotych w drogerii R. ... W Ziai zawsze znajdę coś w rozsądnej cenie. Chociaż jestem już 30+ Pani poleciła mi właśnie ten krem na moje problemy.