Yves Rocher, Mascara Volume Elixir (Wzmacniający tusz do rzęs)

Yves Rocher, Mascara Volume Elixir (Wzmacniający tusz do rzęs)

Po raz pierwszy w formule tuszu do rzęs zastosowano peptydy hibiskusa o właściwościach wzmacniających i odbudowujących. Dzięki temu maskara nie tylko intensywnie pogrubia i zwiększa objętość rzęs, ale też wpływa na ich kondycję. Stożkowa szczoteczka z podwójnym włosiem zapewnia precyzyjną aplikację tuszu, który widocznie zagęszcza rzęsy (dla uzyskania mocniejszego efektu powtórz czynność). Dostępny w 3 kolorach.

Szczoteczka
z włosia

Niestety to nie to

O ile na początku wszystko mi w tym produkcie odpowiadało ,o tyle po 2 tygodniach używania tusz zaczął się osypywać. Dostałam go w prezencie do zakupów, za pełną cenę z pewnością nie polecam.

ładny efekt, ALE

Hm. Tusz wygląda przepięknie na moich rzęsach, ładnie je rozczesuje i pogrubia, dla mnie dodatkowym plusem jest szczoteczka z włoskami(nie przepadam za syntetycznymi). ALE; u mnie bardzo się kruszy, już po 3-4h, nie zauważyłam poprawy kondycji moich rzęs, jest drogi.

Dobry tusz odżywiający

Tusz, który posiadam, ma kolor czarny. Kupiłam go, by zapobiec wypadaniu rzęs podczas codziennego demakijażu. Mascara spełniła swoje zadanie świetnie - odkąd ją stosuję, na waciku nie zostaje ani jedna rzęsa. Poza tym czuć, że rzęsy są mocniejsze, grubsze.

Trwałość i konsystencja:
tusz ma odpowiednią gęstość, osadza się dobrze na rzęsach i co ważne, nie tworzy grudek. Niestety po kilku godzinach zaczyna się osypywać.
Jest rozpuszczalny w wodzie.

wygodne. Domyka się i nie otwiera samoistnie. Szczoteczka dobrze rozprowadza tusz po rzęsach.

Działanie:
Tusz powoduje wydłużenie rzęs, pogrubienie i lekkie podkręcenie - w sam raz na codzienny makijaż. Wzmacnia rzęsy, dzięki czemu nie wypadają podczas demakijażu - świetny efekt!

tusz po kilku miesiącach gęstnieje i staje się grudkowaty, ale wydajność uznaję za dobrą.

Dobry

Posiadam go w odcieniu czarnym oraz niebieskim i z obu jestem tak samo zadowolona. Tusz dosyć dobrze pogrubia rzęsy i ma niesamowitą trwałość, nie osypuje się oraz dodaje objętości. Ma bardzo eleganckie opakowanie i wygodną do aplikacji szczoteczkę.

Świetny, ale drogi

Tusz dostałam przy okazji dużego zamówienia innych kosmetyków.
Polubiliśmy się w zasadzie od samego początku. Zaczął robić się suchy po około pół roku, ale i tak nigdy nie używam jednego tuszu dłużej.
Widocznie pogrubiał i wydłużał rzęsy.

Bardzo dobry

Jestem tym tuszem oczarowana, bardzo ładnie pogrubia oraz wydłuża rzęsy, ma super wygodna szczoteczkę, która dociera nawet do najmniejszej rzęsy. Moje naturalne rzęsy są krótkie i średnio gęste, tusz na pewno ich nie osłabia.
Wadą jest cena, ja kupiłam w promocji za 36 zł, regularna cena 60 zł to dużo zważywszy na to, że masakra szybko się kończy, przy codziennym używaniu 2 miesiące . Na pewno jeszcze się skuszę, ale tylko w cenie promocyjnej.

Nowe opakowanie, nowa jakość?

Tusz dostałam w prezencie, gdy robiłam większe zamówienie na francuskiej stronie Yves Rocher. Od pierwszego użycia bardzo się polubiliśmy i obecnie, obok produktu L`Oreala jest to moja ulubiona mascara:

nawet lubię

Zalety:
+ bardzo ładnie pogrubia i nawilża rzęsy
+ kolor jest intensywny, czarny
+ ładnie rozdziela rzęsy
+ nie skleja rzęs
+ opakowanie jest bardzo ładne

Wady:
- kruszy się troszkę
- cena jest dosyć wysoka

Złotko!

Dobry tusz, ale jakiejś max rewelacji nie ma.
Plusy:
+ mocny odcień czerni,
+ świetna i wygodna w użyciu szczoteczka,
+ śliczne opakowanie,
+ długo utrzymuje się na rzęsach
Minusy:
- osypuje się,
- często nabiera się zbyt dużo produktu przez co skleja rzęsy, trzeba uważać podczas makijażu,
- nie widzę żadnego efektu wzmocnienia moich rzęs.

Granat

+ produkt otrzymałam w gratisie do zamówienia, więc generalnie nie wydałam na niego nic
+ eleganckie opakowanie
+ prosta szczoteczka o kształcie choinki , z dość rzadko rozstawionym włosiem dzięki czemu bez problemu można rozczesać rzęsy, rozdzielić je, dotrzeć nawet do tych najmniejszych bez ryzyka ubrudzenia wewnętrznej części oka
+ ładny, granatowy kolor

+/- wydłuża rzęsy, ale nie jest to efekt spektakularny
+/- jest dosyć rzadka, rzęsy potrzebują kilku warstw by były widoczne

- osypuje się
- cena regularna

Bardzo dobry

Dla mnie to tusz, który: niesamowicie wydłuża i bardzo dobrze rozdziela rzęsy. Pierwszy raz kupiłam go mamie, a potem sobie, bo jej bardzo pasował chociaż mamy zupełnie inne rzęsy. Nie spodziewałam się, że będzie taki dobry :) Jest w ogóle nie wyczuwalny na oczach, nie przeszkadza kompletnie. Trwałość zadowalająca, nie rozmazuje się, nie osypuje. No i u mnie efekt świetny, mega długie, ciemne rzęsy :) Kupiłam pod koniec marca jako coś delikatnego z okazji zaczynającej się alergii, do tego różowy wodoodporny z tej firmy na wszelki wypadek, bo łzawią mi oczy. I w sumie nie muszę używać tego drugiego, bo ten się nie rozmazuje. Czasem nałożę na wszelki wypadek. Moje koleżanki myślały, że mam sztuczne rzęsy, to taki efekt kombo obu tych tuszy, jeden bardzo wydłuża, a drugi jedyne co robi to pogrubia. Wcześniej dałam kwc srebrnemu, ale ten jest jeszcze lepszy :) Co do wydajności, wolałabym jej nie oceniać, ale muszę. Każdy oczekuje czego innego, Ja każdy tusz, nawet jeśli dobrze się trzyma wyrzucam po tych 2-3 miesiącach. Ten ma prawie 1,5, na razie jest taki sam jak po otworzeniu.

Cena nieadekwatna do jakości

Jest to mój pierwszy tusz z YR i niestety zraził mnie do wypróbowania innych tuszy tej marki.

Zacznę od plusów:
+ ładne opakowanie
+ ładna czerń
+ dobrze się zmywa

Minusy:
- strasznie się osypuje!! Po kilku godzinach mam pełno czarnych kropek pod oczami i wyglądam jak panda...
- pod koniec dnia trochę podrażnia mi oczy
- cena wyjściowa to o ile się nie mylę 65 (?) zł, ja kupiłam go w promocji za 36 i jest to cena zdecydowanie za wysoka w stosunku do jakości
- miałam wiele tańszych tuszy, które na moich rzęsach dawały o niebo lepszy efekt niż ten tusz

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca