Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
KWC LogobyWIZAŻ logo
Balsamy do ciała

Organique Eternal Gold, Smoothing Therapy Shea Butter Balm Wygładzający balsam do ciała z masłem shea

5 na 52 opinie
flame1 hit!
100% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
5 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 100% osób
  • boe22
    boe22
    5 / 5
    4 kwietnia 2020 o 13:06
    Bardzo dobry balsam.
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Uwielbiam całą serię i jej zapach. O ile masło przy mojej suchej skórze nadaje się tylko na lato i upały, o tyle balsam stosuję cały rok. Jest zwarty, trzeba przed rozsmarowaniem ogrzać w dłoniach, dobrze nawilża, odżywia, lekko natłuszcza, pozostająca na skórze warstwa nie jest klejącą i nie przeszkadza, a po jakimś czasie się wchłania, pozostawia skórę miękką, gładką i pachnącą(kocham ten zapach, kocham!). Jeżeli ktoś lubi szybko wchłaniające się smarowidła, to odsyłam do rozświetlającego masła Eternal Gold.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    8 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 1 października 2019 o 12:46
    Wspaniałe nawilżenie
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Wspaniały kosmetyk. W opakowaniu jest dość twardy, zastygnięty. Dopiero po roztarciu w dłoniach lub na ciepłej skórze po kąpieli dosłownie wtapia się w nią, zostawiając uczucie głębokiego nawilżenia i elastyczności. Pozstawia film na skórze, dlatego najlepiej sprawdza się po wieczornej kąpieli lub prysznicu. Osobom nie lubiącym takiego efektu nie przypadnie do gustu. Uczucie dobrze nawilżonej skóry przetrwa nawet następną kąpiel pod prysznicem. Zapach jest zniewalający - wyrafinowany, lekko orientalny, nie taki pierwszy kwiatek z drogerii. Na plus jest świetny skład!
    Zalety:
    • ZAPACH!
    • wydajność;
    • nawilżenie;
    • skład;
    • długotrwałe uczucie elastyczności skóry;
    Wady:
    • rodzaj opakowania;
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.