ORPHICA, REALASH Eyelash Enhancer (Odżywka do rzęs)

ORPHICA, REALASH Eyelash Enhancer (Odżywka do rzęs)

REALASH to innowacyjna odżywka stworzona z myślą o tych, którzy marzą o długich, mocnych
i gęstych rzęsach. Polecana jest szczególnie tym osobom, których rzęsy są z natury krótkie, osłabione ze względu na wiek czy też zniszczone przedłużaniem lub stosowaniem nieodpowiednich kosmetyków oraz zabiegów. Odżywka REALASH została przebadana przez specjalistów pod względem dermatologicznym i okulistycznym. Badania potwierdziły, że substancje aktywne zawarte w formule wydłużają, zagęszczają rzęsy oraz zapobiegają procesowi ich wypadania.

<10ml
w eyelinerze

Boss!

Odżywka zużyta do końca. Efekt widać już po miesiącu, a po 3 miesiącach można się kłaniać. Zakupiłam po poprzestaniu robienia sztucznych rzęs, więc potrzebowały dużej regeneracji i wzmocnienia. Efekt po całej kuracji boooski!!! Rzęsy miałam prawie do brwi, zrobiło się ich znacznie więcej, były grubsze i mocniejsze. Polecam, u mnie jak najbardziej się sprawdził. Efekt utrzymuje się do dnia dzisiejszego czyli ok 4 miesięcy po skończonej kuracji. Gdy będzie taka potrzeba zakupie kolejne opakowanie.

Pieniądze wywalone w błoto :(

Niestety dla mnie absolutnie produkt na nie...

Swego czasu stwierdziłam, że wezmę się w końcu za to, by zadbać o te rzęsy. Wtedy zdecydowałam się na tą odżywkę.

Oczywiście była zachwalana wszędzie gdzie się da... Niestety, ja dziś jej nie pochwalę. Cena niebotyczna. Grubo ponad 100 złotych, za produkt, który nie zapewnił mi niestety żadnej zmiany.

Jeżeli komuś pomogła, a kondycja rzęs się poprawiła to naprawdę zazdroszczę. U mnie nie zaszła żadna zmiana, więc nie mam tu właściwie o czym pisać.

Odżywkę oczywiście stosowałam regularnie i zgodnie z zaleceniami producenta. Cóż, widocznie nie u każdego sprawdzi się każdy produkt. Każdy z nas jest inny, więc to oczywiste, ale mimo wszystko szkoda mi, że znarnoealwm tyle pieniędzy. Czytałam, że u niektórych ten produkt spowodował poważne podrażnienia. Całe szczęście ja uniknęłam chociaż tego.

Na początku liczyłam, że faktycznie chociaż wzmocni trochę te rzęsy, jeżeli nie wspomoże wzrostu, ale nic z tego.

Nic więcej chyba nie mam tu do dodania... :(

Dobry produkt

Osobiście jestem zadowolona. Efekty widoczne po kilkunastu aplikacjach. Rzęsy są zdecydowanie dłuższe. Mam wrażenie, że moje rzęsy są grubsze i oko jest bardziej wyraziste.
Cena faktycznie dość spora, ale w internecie można znaleźć fajne promocje - zresztą jak przy większości kosmetyków :)

Najlepsza odżywka do rzęs!!!

Odżywka Orphica jest najlepszą odżywką jaką miałam, a próbowałam prawie wszystkich dostępnych na rynku. Nie powoduje podrażnień, efekt u mnie widoczny był po ok 4-5 tygodniach

Mam extra grube rzęsy WOW ;)

Kupiłam bo w sumie nudziło mi się na kwarantannie w domu, nie mogłam iść do kosmetyczki i szukałam w necie preparatów na długie rzęsy. I to był strzał w dziesiątkę. Najpierw zauważyłam efekt przyciemnionych rzęs, a teraz są tak długie, że czuję jak dotykają moich okularów. Nawet jak zapomnę ich musnąć Mascarą wyglądają jak pomalowane. W sumie najbardziej zależało mi na wydłużeniu, a uzyskałam po prostu długie, grube, ciemne i zdrowe rzęsy. Extra sprawa ;) jedyny plus akcji #zostańwdomu

Efekt długotrwały i widoczny

Serum odżywiło rzęsy już po 3 tygodniach, wydały się dłuższe i mocniejsze. Nie używam produktu już od 2 miesięcy a efekt się utrzymuje. Nie wypadają, są mocne, widoczne i ładne. Niedługo wrócę do kuracji.

Efekty po 2 Msc

Kupiłam odżywke po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na początku byłam rozczarowana ale po drugiej buteleczce rzęsy wystartowały, są bardzo długie wyglądają jak sztuczne. Na pewno kupię ponownie bardzo odstrasza cena jest za bardzo wygórowana

Realash Orphica Odżywka do rzęs

Odżywkę tą zakupiłam ponieważ używam rękawiczek nawilżających z tej firmy i uważam ze są genialne i tak samo pomyślałam tez o tej odżywce Zużyłam prawie dwa opakowania ponieważ po pierwszej miałam super efekty ale już przy drugim opakowaniu zauważyłam że zaczynają boleć mnie oczy i pogorszył mi się wzrok Skonsultowałam to z okulista i rzeczywiście po odstawieniu odżywki wszystko wróciło do normy Niestety nie polecam pomimo że rzęsy urosły mi bardzo ale o mały włos nie przypłaciłam to zdrowiem

Kolejna sprawdzona odżywka

To jest moja już trzecia odżywka do rzęs i dopiero z nią zobaczyłam efekty. Owszem, kosztuje więcej, ale na swoim zdrowiu nie ma co oszczędzać. Mam delikatną skórę i wiele kosmetyków musiałam odstawić lub oddać po rodzinie. Ale do rzeczy. Używam jej od około 3 tygodni, kupiłam ją zaraz jak wyzdrowiałam po poprzedniej. Stwierdziłam, że do trzech razy sztuka i na szczęście w końcu trafiłam. Po jakichś 12 dniach zauważyłam pierwsze rezultaty, rzęsy się delikatnie zagęściły i przyciemniły. Przed użyciem sprawdźcie, czy w składzie nie ma składników, które mogą was uczulać. Przy poprzedniej odżywce zaufałam obietnicom sprzedawcy i niestety się przejechałam. Tutaj wszystko sprawdziłam i faktycznie, wszystko jest w porządku.

nawet nie skomentuje PORAŻKA

Kupiłam, i żałuje!!!
wylądowałam u lekarza, podrażniło mi oko na maksa!!
powinni płacić odszkodowania za taki szit.
nie wiem kto wypisuje te pozytywne opinie. kogo nie zapytam o ta odzywke to narzeka

ŻENADA

Jakiś czas temu zauważyłam w internecie to serum, stwierdziłam, że nie mam nic do stracenia więc sobie zakupiłam. Okazało się jednak, że do stracenia miałam bardzo dużo, bo własne zdrowie. Po ok. tygodniu stosowania oczy zaczęły mnie mocno szczypać, były zaczerwienione i napuchnięte. Od razu odłożyłam odżywkę i już nigdy więcej nie nałożyłam. Jednym słowem NIE dla realash!

Naprawdę działa

Odżywkę używałam około roku, regularnie, według zaleceń producenta, najpierw codziennie, później raz w tygodniu.
Efekt cudowny, rzęsy długie, po dosyć krótkim czasie stosowania.
Przestałam stosować tylko i wyłącznie ze względu na rosnącą cenę.