Neutrogena, Formuła Norweska, Visibly Renew Elasticity Boost Body Lotion (Emulsja do ciała z minerałami zwiększającymi produkcję kolagenu)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.64/5

zobacz więcej ofertzwiń

Innowacyjna emulsja do ciała do codziennego stosowania Neutrogena Visibly Renew Elasticity Boost zapewnia długotrwałe nawilżenie i przywraca skórze elastyczność w 10 dni, dając efekt, który widzisz i czujesz. Zawiera intensywnie nawilżającą Formułę Norweską i minerały (magnez, miedź i cynk), które pomagają zwiększyć produkcję kolagenu w skórze (w badaniach in-vitro). Nietłusta konsystencja szybko się wchłania.

lotion
bez parabenów, zapachowa
z pompką
bogate

Bardzo średni

Kupiłam na przecenie skuszona obietnicami, ponadto uwielbiam pomadki tej marki. Niestety, tak jak balsam dość fajnie się wchłania i nawilża skórę, to niestety BARDZO się roluje :( jestem tym niepocieszona

Balsam emulsja do ciała świetna sprawa

Uwielbiam tego typu emulsje z linii formuły norweskiej dlatego sięgnęłam po ten. Okazał się świetny jak i reszta, sięgam po nie głównie zimą kiedy moja skóra jest szorstka i sucha, sprawdza się idealnie. Dzięki pompce pozwala dozować produkt w odpowiedni sposób.

Balsam sprawdzi się idealnie do każdego typu skóry, ale szczególnie polecam ją osobą o przesuszonej skórze, która potrzebuje zastrzyku jędrności i elastyczności. Balsam doskonale nawilża, co widać już po pierwszym użyciu, a regularne stosowanie wpływa na kondycję skóry - sprawia, że jest miękka, napięta, jędrna i pełna zdrowego blasku. Balsam szybko się wchłania, co jest dla mnie bardzo ważne i nie pozostawia na skórze tłustego, nieprzyjemnego filtra. Warto sięgać po niego codziennie, a miły zapach i opakowanie z pompką skutecznie to ułatwiają.

Doskonałe nawilżenie!

Zapach bardzo delikatny i przyjemny, a w pierwszej chwili skojarzył mi się z zieloną herbatą z nutą morską. Jest tak subtelny, że ledwie wyczuwalny, a po pewnym czasie zanika. Konsystencję ma typową dla większości balsamów, bardzo dobrze się rozprowadza i szybciutko wchłania. Po jego zastosowaniu skóra jest miła w dotyku i dobrze nawilżona. Dodatkowym atutem jest rozmiar butelki i wydajność balsamu - wystarczy nanieść niewielką jego ilość na skórę, aby ją dobrze nawilżyć.

Super nawilżenie

Bardzo lubię ten balsam do ciała ze względu na to jak wspaniałe nawilżenie daje. Odżywia skórę, już po pierwszym użyciu czuć ogromną różnicę.

Nie uczula, nie podrażnia, nie powoduje wysypu krostek. Nie szczypie nawet po depilacji, łagodzi podrażnienia.

Mam wrażliwą cerę, do tego często miewam otarcia ze względu na treningi i Neutrogena świetnie się u mnie sprawdza.

Cudowny

Cudowny genialny i porostu najjjj jeżeli chodzi o balsam do ciała, jego konsystencja jest bogata i dobrze się ja rozprowadza po skórze, ma wygodne opakowanie z pompka także przy nakładaniu balsamu nie trzeba upaćkać całego opakowania. Skóra po tym balsamie jest miękka gladka nawilżona i gotowa na wszystko. Dodatkowym plusem jest ze ja np podczas ćwiczeń fizycznych często mam obdarte kolana i łokcie i tylko ta emulsja pozwala tworzącej się skorupie srac się miękka i gładka skóra

Bardzo dobry balsam

U mnie sprawdził się rewelacyjnie. Ma śliczny delikatny zapach. Wygodna pompka pozwala na wydobycie odpowiedniej ilości produktu. Starcza na długo, pojemność także jest ogromna. Krem szybko się wchłania. Trzeba go używać conajmniej 2 razy dziennie aby zauważyć najlepsze rezultaty. Ma wygodne opakowanie. Nawilza skórę od razu po pierwszym użyciu. Nadaje skórze miękkość i ladny zapach. Czuć od razu Nawilżenie skóry. Polecam osobom z atopowa skórą.

Bardzo dobry balsam do ciała

Ja, posiadaczka suchej skóry polubiłam się z tym balsamem. Świetnie się sprawdza i doskonale nawilża skórę. Stosuję codziennie wieczorem - po kąpieli. Szybko się wchłania i nie zostawia lepkiej czy tłustej warstwy. Długo nie muszę czekać, żeby skoczyć w piżamkę. :)

Balsamu używam od ponad miesiąca i muszę przyznać, że moja skóra znacznie się zmieniła. Jest o niebo piękniejsza! Nawilżona i odżywiona, balsam rewelacyjnie sobie poradził z moją skórą. Brak szorstkich miejsc, skóra idealnie nawilżona i uelastyczniona.

Wygodne opakowanie z pompką ułatwia aplikacje. Zapach balsamu jest delikatny, przyjemny.

magia

Kupilam ten balsam ze wzgeldu na bardzo sucha skore, na rekach i nogach,
mam skore jak z papieru, jasna i sucha do luszczenia sie jak nie nawilze jej ze 2 dni;
ten balsam jest cudny, ma delikatna formule zelu, wchlania sie szybko, zostawia delikatna powloke i bardzo subtelnie pachnie,
uwazam, ze jest swietny na caly rok, bardzo dobrze nawilza i jest wydajny

Najlepszy balsam do ciała

Produkt bardzo wydajny, szybko się wchłania na czym bardzo mi zależy jeśli chodzi o kremy do ciała, przepięknie pachnie! Tak jak obiecuje producent poprawia kondycję i elastyczność skóry oraz zauważyłam delikatne ujędrnianie. Napewno do niego wrócę ponownie !

To już nie ten sam balsam! Zmienili skład!

Tego balsamu uzywalam kilka lat i byl to mój absolutny kwc! Idealnie nawilżał moją bardzo suchą skórę, z ktorą mam duży problem właśnie z powodu suchości i od lat szukam idealnych kosmetyków i jak tylko uda mi się znaleźć coś dobrego co radzi sobie z moim problemem, pozostaję mu wierna na bardzo długo. Tak bylo własnie z tą Neutrogeną. Jakie bylo moje zdziwienie gdy po zakupie kolejnej butelki i użyciu balsamu, nie poczulam ani grama nawilżenia. Od razu sprawdziłam skład, czy coś się nie zmieniło i niestety strzał w 10 :( Gliceryna, która była na 2 miejscu została zastąpiona przez Paraffinum Liquidum... Dalej w składzie również zmiany. W tej chwili niestety ten balsam to marny bubel ze złym składem! Wylądował na śmietniku! Ogromnie mi szkoda mojego ulubionego balsamu.

Balsam ma opakowanie super , jest wytrzymały super nawilża,pielęgnuje skóra jest miękka, zapach jest fajny, cena w miarę,warto spróbować, emulsja ma fajne minerały