Bema Cosmetici, Krem intensywnie nawilżający

Bema Cosmetici, Krem intensywnie nawilżający

Bema Krem intensywnie nawilżający z olejkiem z owoców Pracaxi, który nawilża przez wiele godzin nawet najgłębsze warstwy skóry. Mieszanka aktywnych składników, takich jak żeń-szeń, drzewo sandałowe i filodendron, stymuluje, aktywuje i odnawia komórki skóry. Olejek z Pracaxi pochodzący z amazońskich lasów zatrzymuje parowanie skóry, pozostawiając ją nawilżoną przez wiele godzin.

Cera
uniwersalne

Uwielbiam

Bema Love Bio krem nawilżający

z olejkiem z owoców Pracaxi
Krem nawilżający bema cosmetici z serii LoveBio
Ma zapewnić 24- godzinne nawilenie- zapewnia. Zapewnia do tego stopnia, że moja cera mieszana nie tolerowała tak wielkich dawek i się buntowała. Dlatego zaczęłam go stosować jako maskę nocną trzy razy w tygodniu i to był strzał w dziesiątkę. Dawno nie miałam tak mieciutkiej i gładkiej skóry. Zapomniałam co to suche skórki i swędząca twarz. Krem jest treściwy, gęsty i wspaniale pachnie. Dla mnie to zapach wafelka od lodów włoskich, lekko waniliowy. Słyszałam też opinie że pachnie migdałami. No cudo. Za 50ml bardzo wydajnego kremu zapłacimy ok. 80zł- cena adekwatna do działania i składu, któremu możecie się przyjrzeć na kolejnych zdjęciach. Krem polecam dla cer suchych, bo takim spisze się najlepiej???? Ja mam często ochotę do niego wrócić, powstrzymuje mnie jednak szafka wstydu z zapasami????

bardzo polecam! działa i jest wydajny

skóra jest naprawdę mocno nawilżona. Nie pozostawia tłustej powłoki. Krem o dziwo na bardzo długo starcza bo na około 3 miesiące. Pięknie pachnie i widać efekty porządnego nawilżenia i odżywienia skóry.
Skórki między brwiami i na policzkach nie są widoczne i przede wszystkim nie zatyka porów.
Polecam ten krem.

Używam tego produktu od: luty 2015