Lovely, Lash Extension, Tusz do rzes pogrubiająco - wydłużający

Lovely, Lash Extension, Tusz do rzes pogrubiająco - wydłużający

Średnia ocena: 4.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Lash Extension- efekt przedłużonych, zagęszczonych rzęs z efektem podkręcenia. Idealnie zaprojektowana wyprofilowana szczoteczka unosi rzęsy, końcówka aplikatora zaprojektowana tak, by docierać do najmniejszych i najtrudniej dostępnych rzęs w kącikach oczu. Silikonowe włoski szczoteczki wydłużają i pogrubiają, idealnie rozczesując rzęsy. Maskara w swojej formule zawiera pojedyncze włókna, które doczepiają się do rzes nadbudowując je i maksymalnie wydłużając.

niewodoodporne
Efekt
pogrubiające, wydłużające
Szczoteczka
z włosia

Super tusz do codziennych akcji!

Ten tusz odkryłam całkiem przypadkiem , kierując się aktualną promocją w drogerii. Jest to tusz zamknięty w uroczym różowym opakowaniu . Na chwilę uwagi zasługuje jego szczoteczka, ponieważ ma zakrzywiony kształt, który wpasowuje się w linię rzęs. Jest ona silikonowa, a jej włosie jest dość krótkie. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że tusz super wyczesuje rzęsy i je wydłuża oraz delikatnie unosi. Efekt jest naprawdę świetny. Ładnie rozczesane rzęsy, rozdzielone i podkręcone. Ode mnie ogromny plus za jakość tuszu, który jest wydajny, wystarcza na długo bez efektu zasychania. Kolejny plusik za to, że nie skleja rzęs. Rzęsy są subtelnie podkreślone i ten efekt bardzo doceniam. Ponadto bardzo wygodnie się nim pracuje.

Pogrubienie, wydłużenie i podkręcenie, a do tego niska cena

Ta maskara to moje niedawne odkrycie. Niedroga a przy tym bardzo odpowiadająca moim potrzebom. Mam z natury rzadkie, krótkie i cienkie rzęsy. Po dwóch warstwach tego produktu mam wachlarz rzęs!! Kolor jest czarny, dobrze napigmentowany. Trwałość dobra. 8-10 h w idealnym stanie. Po około 10 h trochę zaczyna się kruszyć. Wydajność bardzo dobra.

Maskara Lovely Lash Extension

Maskara ta, jest drugą z dwóch moich ulubionych maskar. Oczywiście mam porównanie z tuszami za 100-200 zł i ta jest poprostu genialna.
Czerń jak to czerń, ale jakość w stosunku do ceny to kosmos. Oczywiście często na fajnej promce ok 8 zł kupuję jej zapas. Podkręcą, wydłuża i pogrubia rzęsy natychmiastowo. Efekt dla mnie jest "WOW" - a jestem wymagająca, bo nie mam naturalnego wachlarz u rzęs! Trwałość + wydajność- marzenie.

Świetny tusz za niewielkie pieniądze

Krótko i na temat - tusz jest dobry. Wydłuża, pogrubia i nie skleja rzęs. Ja akurat nie jestem zbyt dobrym obiektem do testowania tuszy, gdyż dla mnie większość jest dobrych jeśli tylko nie odbijają się na górnej powiece, ponieważ mam po prostu gęste i długie rzęsy swoje. Ten tusz się nie odbijał, brzydko nie sklejał rzęs tworząc "pajęcze nóżki" więc czego chcieć więcej. Jak dla mnie bardzo wygodna silikonowa szczoteczka, super wyprofilowana. Cena - marzenie. Nic więcej nie trzeba.

Ulubiony

To zdecydowanie najlepszy tusz jakiego kiedykolwiek używałam. Pięknie wydłuża i podkręca rzęsy, nie osypuje się, nie rozmazuje.
Na początku jest trochę za rzadki ale po paru razach staje się cudowny

lubię go

Tusz posiada mój ulubiony rodzaj szczoteczki- silikonowa, lekko wykręcona w jedną ze stron i długa. Łatwo się nią operuje. Nie trzeba zdejmować nadmiaru tuszu. Rzęsy po umalowaniu są podkręcone i wytrzymują w tym stanie przez godziny. Detale również przypadły mi do gustu- opakowanie jest słodkie, w moim ulubionym kolorze. Cena bardzo niska- czy to w cenie regularnej, czy na promocji.

Bardzo fajny

Jest to jeden z moich ulubionych tuszów do rzęs. Można go znaleźć w każdym Rossmannie za bardzo niską cenę. Tusz ma głęboki czarny kolor, ładnie podkręca rzęsy i dobrze się na nich trzyma. Jedyny minus jest taki, że przez pierwsze dwa tygodnie używania jest bardzo lejący i lubi sklejać rzęsy. Po przebrnięciu przez ten etap zmienia się on w tusz idealny :)

tani a dobry

Tusz ma niską cenę, jest łatwo dostępny. Szczoteczka jest wygodna, mocno podkręca i wydłuża rzęsy. Efekt jest szczególnie widoczny po nałożeniu kilku warstw. Nie skleja rzęs, lekko się osypuje. Jest wydajny. Ogólnie - jak za taką cenę - godny polecenia.

Tusz 4 w 1

Tusz zakupiłam z polecenia przyjaciółki która zawsze wychwalała ten produkt. W końcu zakupiłam go na promocji i to był przełom w moim makijażu. Nigdy nie lubiłam tuszować rzęs ale z tą maskara jest to łatwizna. Tusz pięknie wydłuża, pogrubia, rozdziela i podkręca rzęsy. Wytrzymuje cały dzień i nie kruszy się. Jestem zachwycona!

Średni

Do tuszu mam mieszane uczucia. Ale od początku:
tusz ma ładne opakowanie, jest niedrogi, ma fajną szczoteczkę i ładny, czarny kolor. Efekt na rzęsach jest niezły, nie skleja, wydłuża, pogrubia, efekt raczej dzienny ale w porządku. Natomiast niemiłosiernie się osypuje i jakoś tak szybko znika? z rzęs. U mnie jakieś 3-4 godziny jest w miarę ok a później coraz gorzej. Gdyby był trwały byłby godny polecenia a tak uważam, że można znaleźć coś lepszego z tej samej półki cenowej.

Za tą cenę super!

To jest moja go to masakra z rossmanna :) przystępna cena (jeszcze po przecenie to złoto). Masakra jest silokonowa, szeroka, z drobnymi wypustkami. Ladnie Rozdziela i wydłuża. Nadaje naturalny efekt, ale można nią ładnie wypracować bardziej intensywny look. Ogólnie polecam!

Lubimy się :)

Kupiłam ten tusz bo miałam ochotę przetestować coś innego. Skusiła mnie cena bo był na promocji za nie całe 9 zł ale w stałej cenie tez jest cena atrakcyjna.
I okazało się ze pozytywnie mnie zaskoczył :)
Ma super silikonową szczotkę, lekko zakrzywioną która można uzyskać efekt super wydłużenia bez sklejania. Nie kruszy się w ciągu dnia, nosi się komfortowo bez uczucia sztywnych rzęs.
Jestem zadowolona i polecam :)