Wibo, Camouflage (Kamuflaż do twarzy)

Wibo, Camouflage (Kamuflaż do twarzy)

Kremowy, maskujący kamuflaż Wibo do zadań specjalnych. Dzięki intensywnie kryjącej formule ukryje znamiona, przebarwienia i drobne blizny.

do twarzy
kryjące
w kremie

Bardzo słaby

Korektor kupiłam kiedy w sklepie nie było kamuflażu z catrice,potrzebowałam czegoś w zastępstwie.
Po kilku dniach pojechałam jednak po ten z catrice.
Kamuflaż użyłam tylko kilka razy.
Jest bardzo ciężki
Ma ciemne pomarańczowe kolory
Masełkowatą konsystencję
Słabo kryje
Odznacza się pod podkładem
Kiepsko wtapia się w skórę
Nie nadaje się pod oczy
Wchodzi w zmarszczki
W sumie nie widzę w nim plusów. Nie polecam

nie dla mnie

Kolor totalnie mi nie pasował, produkt wyglada bardzo ciezko na twarzy. Jest optymalnie napigmentowany. Niby tani ale chyba warto zainwestowac w cos drozszego. Malo trwaly. Opakowanie spekane. Jaaa....nie polecam

Średniak

Nie siegam po niego juz dosc dlugo..mysle ze jakies pol roku nawet.Uzywam go tylko w lato,gdy jestem opalona,poniewaz odcienie sa poprostu pomaranczowe.
Mam cere tradzikowa i ten korektor nie za bardzo mi pomogl w zakryciu niedoskonalosci.Na drobne zmiany-ok.Pod oczy uwazam,ze jest za ciezki.

Raczej już nie kupię

Zużyłam tego kamuflażu chyba ze dwa opakowania, trzecie leży w połowie zużyte, a ja nie mam ochoty do niego wracać. Niestety mimo niezłego krycia nic więcej powiedzieć na jego temat nie można. Wygląda ciężko pod oczami (tam głównie go stosuję, bo mało co działa na moje cienie pod oczami), nie zgadza się z podkładami i nieestetycznie wyglądają linie "graniczne" między produktami na twarzy. Po całym dniu oko wygląda po prostu źle.

Kamulfaż

Owy "kamuflaż" ma ciemne odcienie, pomijając mały wybór gamy kolorystycznej, które wpadają w pomarańcz. Konsystencja jest ciężka kremowa , ale za to w miare kryjąca. Niestety sprawdzi się tylko nakładany miejscowo niż na większym obszarze, ponieważ szybko sie waży, i nie za bardzo współgra z podkładem. Nie nadaje się do stosowania pod oczy, gdyż jest on za ciężki i się roluje. Idealne maleńkie opakowanie. Aplikacja nie jest praktyczna. Bardzo wydajny. Trwałość zależy jak wpasuje się z podkładem

Niezły

W gamie kolorystycznej jest jasny odcień, który dla większości dziewczyn przypadnie do gustu.
Dobre krycie,
Bardzo wydajny,
Raczej do nakładania punktowego niż obszarowego.

Nie dopasowaliśmy się

Ten kosmetyk zachwalała moja koleżanka , więc i ja się skusilam by sprawdzić co to za 'cudo'...
Niska cena, malutkie opakowanie, ale spora ilość produktu, która jest dosyć wydajna.
Ten korektor/kamuflaż nie przypadł mi do gustu - jest ciężki do rozprowadzenia, ma 'tępą', sztywną konsystencje, której nienawidzę, nie nadaje się pod oczy, wysusza skórę i u mnie bardzo się ważył.
Nie współgrał mi praktycznie z żadnym podkładem.

super

Jestem pod wrażeniem tego korektora, a wiem co mówię, bo przez wiele już przeszłam. Ze względu na jego kremową konsystencję lubię go stosować pod podkład i to u mnie się sprawdza rewelacyjnie - po prostu łatwiej mi się go rozprowadza. Krycie ma dobre, nie zbiera się w załamaniach skóry. Niewiele go potrzeba do dobrego efektu, bowiem ma dobre krycie. Co prawda nie jest idealny, ale ja jestem na tak :)

Niezły

Korektor robi to, co powinien. Przykrywa niedoskonałości, dobrze się go nosi pod podkładem. Ma przyjemną, gęstą konsystencję, która nie utrudnia pracy z nim. Jest niesamowicie wydajnym produktem. Jedynym minusem jest niewielka gama kolorystyczna. Każdy kolor był dla mnie za ciemny, ale nie wybija spod podkładu. Warto przetestować, zwłaszcza za taką cenę. :)

Jest ok

Pomimo maleńkiego pudełeczka produkt jest mega wydajny. Dodatkowy plus, że zajmuje niewiele miejsca w kosmetyczce. Kamufluje niedoskonałości całkiem przyzwoicie, ale trzeba z nim trochę popracować aby efekt był zadowalający. Używam punktowo na zmienione miejsca. Raz spróbowałam na cienie pod oczami, ale zupełnie się tutaj nie sprawdził. Jego konsystencja była stanowczo za ciężka na tę strefę twarzy. Przesuszył skórę pod oczami. Natomiast na wypryski zadziałał wysuszająco na plus.

polecam

Hit ! używam tego cudeńka do maskowania "niechcianych gości" na twarzy ,idealnie zakrywa wszystkie mankamenty ,wystarczy tylko cienka warstwa pod podkład. Bardzo gęsta formuła ,pod oczy źle się rozprowadza ,ale jako punktowe przykrywanie jest perfekcyjny. Na pewno zagości u mnie ponownie.

Jest super!

Posiadam odcień 2.

Genialny korektor/kamuflaż. Ja nakładam go palcem. Świetny na niedoskonałości, naniesiony prawidłowo ( m.in. bez żadnych gąbek, które zjadają wszystkie produkty) przykrywa wszystko. Ma gęstą konsystencję, więc raczej nie pod oczy, ale ogólnie sprawdza się bardzo dobrze. Jest również bardzo wydajny - można używać i używać.