Nivea, Q10 Plus, Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy

Nivea, Q10 Plus, Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy

Formuła kremu pod oczy Nivea Q10 Plus, stosowana regularnie, zwiększa naturalny poziom koenzymu Q10 i kreatyny w skórze, skutecznie zwalcza zmarszczki od wewnątrz, redukuje ich widoczność oraz pomaga zapobiegać powstawaniu nowych. Lekka, szybko wchłaniająca się formuła - stworzona specjalnie z myślą o delikatnej skórze wokół oczu - zmniejsza widoczność cieni pod oczami.

Słaby

Używam go tylko na noc. Czy daje jakiś efekt? Chyba nie. Nie widzę żadnej różnicy kiedy go używam i nie używam. Do tego stopnia, że często już o nim zapominam. Konsystencja jest zbyt rzadka, więc nie odżywia. Na pewno nie ma właściwości przeciwzmarszczkowych, makijaz kiepsko się na nim trzyma. Na plus jest to, że nie podrażnia, używam go też na powieki i tam skóra jest nawet nawilżona.

Krem pod oczy

Nareszcie dopasowałam krem pod oczy, który nawilża, lekko natłuszcza, przy dłuższym stosowaniu wygładza optycznie zmarszczki, skóra pod oczami przestaje być wysuszona, szara, napięta i zmęczona, napięcie skóry podwyższa się, co ogólnie daje dobry efekt odmłodzenia. Jestem z niego bardzo zadowolona, polecam wszystkim Paniom

Nawet nawet

Tubka nawet wygodba ale to tak jak w przypadku kremu na noc Q10 krem po aplikacli czasami ucieka.
Jakiegoś wow na mnie nie robi.
Tylko tyle ze dobrze nawilża i nadaje sie pod kolektor.

Szału nie ma

Krem kupiłam ze względu na obiecaną redukcję cieni pod oczami i niestety, parę miesięcy stosowania dwa razy dziennie (trzeba przyznać, że wydajny) i brak jakichkolwiek zmian. Nie nawilża jakoś szczególnie, po wykorzystaniu opakowania przez prawie miesiąc niczego nie stosowałam i szczerze mówiąc bez różnicy. Krem nie jest drogi, ale i tak nie wart swojej ceny.

nie.. jednak nie

Kupilam zachecona poleceniem ekspedientki. No wydawalo sie po orwarciu opakowania, ze wszystko bedzie w porzadku. No ale jednak nie...

Produkt zamkniety jest w bialej, miekkiej tubce z prosta szata graficzna.
Po otwarciu tubki ukazuje sie waski dziubek, dzieki czemu mozemy zaaplikowac odpowiednia ilosc kremu.
Konsystencja kremu jest troche ciezka, ale dobrze sie rozsmarowuje, szybko wchlania. Ma bialy kolor, i delikatny zapach, ledwo wyczuwalny.

Powinien zmniejszac cienie pod oczami, oraz zmarszczki. Jednak nie robi nic.
Troche nawilza.
No klapa totalna.
Plus za to ze byl w miare wydajny.

Mam cienie pod oczami i opuclizne, zmarszczek jako takich nie mam.
A on nie poradzil sobie kompletnie z niczym.
A korektor polozony na niego lekko sie wazy i sciera.

Słaby.

Kremów pod oczy używam od 20 roku życia, idąc za radą mojej pani dermatolog. Przetestowałam ich naprawdę sporo, z każdej półki cenowej.
Krem przeciwzmarszczkowy Nivea dostałam od przedstawiciela handlowego jako gratis - cóż, teraz już wiem, dlaczego....

Wizualnie krem prezentuje się tak, jak inne - miękka tubka, zakończona wygodnym aplikatorem, który dozuje odpowiednią ilość produktu.
Krem jest lekki, biały, pachnie delikatnie, szybko się wchłania i...to w zasadzie wszystko, co robi. A nie robi nic. Dosłownie, nic.
Chociaż, nie, jest jedna rzecz-używany przez jakieś 2 tygodnie pogorszył stan mojej skóry, choć moja jest niezwykle wypielęgnowana, tak wtedy była szara, cienie się pogłębiły, skóra zrobiła się wysuszona i szorstka, jak kartka papieru. Coś okropnego. Nie było to klasyczne uczulenie, nie - raczej niewystarczające działanie pielęgnacyjne kosmetyku. Nie nawilża, nie chroni, nie wygładza-cóż, być może lepiej sprawdzi się jako ''pierwszy krem''? Być może mojej wymagającej skórze coś tak lekkiego i delikatnego nie jest w stanie sprostać?
Cóż, może i tak być, ale w takim razie, dlaczego producent reklamuje go jako remedium na zmarszczki? A zapobiegać też im raczej nie zapobiegnie, bo podstawą prewencji jest nawilżanie, a temu specyfikowi wychodzi to bardzo kiepsko. Nie uczula, ale co z tego? Nic nie robi, a ja od kremów pod oczy wymagam i to sporo - ten może i nie miał rozjaśniać cieni ani redukować opuchlizny, ale miał nawilżać, a nie robi nawet tego.

Nie jest drogi, ale niewart jest nawet złotówki. Szkoda pieniędzy, naprawdę.

Nie polecam.

Nie jest źle

Dostałam jako gratis do innego produktu, raczej po Nivea nie sięgnęłabym sama. Zmarszczki w okolicy oczu posiadam może dwie, delikatne - nie jestem w stanie stwierdzić, czy się spłyciły, więc chyba działa słabo - stosuję regularnie od ok. 2 miesięcy, czyli zgodnie z opisem powinna być zmiana. Być może zapobiegł w powstaniu nowych, ale tego nie jestem w stanie ocenić... Nie rozjaśnił u mnie cieni. Dość dobrze nawilża i bardzo dobrze się wchłania. Nie miałam problemu z rozprowadzeniem kremu wokół oczu. Nie podrażnił mnie nigdy, a mam skórę wrażliwą. Jest bardzo wydajny. Chociaż nakładam go sporo, to zużyłam dopiero pół opakowania. Myślę, że jako krem nawilżający jest ok, chociaż za tę cenę można wziąć coś lepszego.

Używa produktu od: próbka

Duże rozczarowanie

Krem jest drogi,a kiepski. Podrażnil skórę wokól oczu, nie nawilża,bardzo słabo się wchłania,zastyga na skórze,tworząc grudki, nie da się go do końca ani wklepać ani wsmarować. Strasznie się z nim męczyłam,dobrze,że miałam tylko próbkę.

W żaden sposób nie działa

Marka Nivea zdecydowanie kojarzy mi się z pięknym zapachem, sympatią i częstym powrotem, ale ten produkt to jakaś komedia - na prawdę!

PLUSY:
+ Wystarcza na około 2-3 miesiące codziennego stosowania, a ma 15 ml,
+ Mała tubka z estetycznym wykonaniem, zmieści się wszędzie,
+ Dostępność w wielu drogeriach.

MINUSY:
- Nie redukuje w żaden sposób zmarszczek - chociaż nie w tym celu go zakupiłam,
- Zmniejsza cienie pod oczami - to był mój cel! I uwierzcie, że bardzo się zdenerwowałam, bo stosowałam go długo i zerowy efekt!
- Bardzo słabo nawilża,
- Konsystencja gęsta i ciężka do rozprowadzenia,
- Niestety trzeba unikać kontaktu z oczami, ponieważ wywołuje podrażnienia,
- Chemiczny zapach,
- Cena zdecydowanie nie adekwatna co do jakości.

PODSUMOWUJĄC:
Więcej nie wrócę do tego kosmetyku, jeżeli czytając tą recenzję poszukujesz czegoś podobnie jak ja na cienie pod oczami to proszę nie kupuj tego produktu, bo nie pomoże, a pieniążki z portfela (lub karty etc.) uciekną!

Nawilża

Nie jest zły, nawilża fajnie. Dzialania innego nie zauważyłam niestety, obietnice producenta o dzialaniu ujedrniajacym nie sà spełnione. Mam prawie 40 i juz by mi siè to przydało.

Nigdy więcej

Nie lubię kosmetyków Nivea i sama nie wiem dlaczego kupiłam ten krem. Cienie pod oczami nawet rozjaśnia. Co do zmarszczek to sama nie wiem, raczej nic się nie dzieje. Niestety, aplikacja to koszmar. Strasznie się marze i po zaschnięciu (bo nie wchłonięciu) zostawia białą warstwę pod oczami, którą potem muszę ścierać chusteczką. I na pewno nie jest to kwestia ilość. Rano jest to wyjątkowo denerwujące bo nie mam na to czasu a potem jeszcze ta czerwona skóra od tarcia. Nie polecam, nie kupie powtórnie.

Może być

Kupiłam ten krem za namową mojej koleżanki z pracy, która wręcz się rozpływa w zachwycie nad tym kosmetykiem. Krem wg. producenta miał/ma pomóc w zmniejszeniu cieni pod oczami i zmarszczek. Jak w obietnice zmniejszenia cieni pod oczami raczej już nie wierzę żadnemu z istniejących kosmetyków tak chciałam sprawdzić jak krem poradzi sobie ze zmarszczkami. Tak jak sądziłam poległ w starciu z moim sinymi '' podkówkami ''. Co do zmarszczek to... trudno powiedzieć. Na pewno fajnie nawilżył skórę pod oczami i według mnie dobrze współgra z korektorem pod oczy. Zapach niewyczuwalny więc jak dla mnie ok. Kiedyś na pewno jeszcze kupię ten krem!