L'Oreal Paris, Elseve, Odżywcza maska - balsam 'Magiczna moc olejków' (stara wersja)

Odżywcza Maska Balsam zawiera formułę łączącą moc 6 olejków kwiatowych, oferując pielęgnację, nasycając włókna włosów działaniem odżywczym.Włosy suche zyskują miękkość, witalność i blask. Formuła łączy moc 6 olejków kwiatowych:
olejek rumiankowy o właściwościach nadających blask, olejek lniany o właściwościach nawilżających, olejek słonecznikowy o właściwościach odżywiających, olejek z kwiatu lotosu o właściwościach zmiękczających włosy, olejek z gardenii tahitańskiej o właściwościach zapobiegających wysuszaniu oraz olejek różany o właściwościach pielęgnacyjnych.

nawilżające, regenerujące, termoochronne, wygładzające, nabłyszczające
w słoiku
bogate
Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych, do włosów długich

Bardzo odżywcza i trochę ciężka

Dobrze odżywia włosy, są miękkie, nie puszą się, łatwo się rozczesują, niestety trochę obciąża - powoduje oklapnięcie u nasady.
Bardzo korzystny skład w szczególności gdy potrzebujemy dociążenia prostych włosów.
Zapach bardzo intensywny - dla mnie przyjemny, ale dla osób wrażliwych może okazać się zbyt "mocny".
Opakowanie pozwala na zużycie produktu do samego końca.

Mieszane uczucia

Treściwa, kremowa, dość ciężka maska, którą niestety trudno wypłukać, przez co często obciąża, wręcz usztywnia włosy. Wyglądem przypomina nieco karmelowy budyń, ale nie wpływa na koloryt włosów (szatynka), posiada ponadto złote drobinki i te już są wyraźnie widoczne - i we włosach i na szczotce. Na pewno nie każdemu takie podbicie połysku przypadnie do gustu. Zapach ma dość mocny, kosmetyczny. Aplikuje się wygodnie, nie spływa z włosów, tak jak wspomniałam ciężko się spłukuje. Ułatwia rozczesywanie, nadaje połysk.
Generalnie jednak nie poleciłabym jej włosom skłonnym do przetłuszczania. Pozory pielęgnacji. Nie jest to moja ulubiona maska Elseve.

pielęgnuje, ale obciąża

Pierwsze wrażenie po otwarciu opakowania to piękny, trochę intrygujący zapach. Maska ma odpowiednią konsystencję, nie za rzadką i nie za gęstą, nie spływa z włosów. Łatwo się spłukuje, pozostawia je gładkie , ułatwia rozczesywanie. Po wyschnięciu włos jest mięciutki,
Niestety też bardzo obciąża.
Włosy mam długie, lekko puszące się na końcach i mocno przesuszone.
Po nałożeniu maski poczułam miłe nawilżenie , jednak moje kłaczki szybciej się przetłuszczały, dlatego też używałam jej co kilka myć.
Jednak nie mogę odmówić jej działania pielęgnacyjnego, gdyż ewidentnie jest ono widocznie, przynajmniej w moim przypadku.
Szkoda tylko że opakowanie nie jest trochę większe bo przy bardzo długich włosach kosmetyk dość szybko się zużywa.

Plusy:
+bardzo przyjemny zapach
+gęsta konsystencja
+łatwa do spłukania
+ułatwia rozczesywanie
+troszkę zapobiega puszeniu

Minusy:
-średnia wydajność
-dobry efekt, ale dla mocno suchych włosów to za mało
- obciąża włosy

Efekt - rewelacja

Zaczęłam używać maski do włosów po czasie kiedy średnio dałam o swoje włosy, zaczęły wypadac a co dla mnie było najgorsze nie chciały się rozczesac ttlko po użyciu szamponu, były suche, matowe a jednocześnie szybko się przetluszczaly, gdy zaczęłam mieć więcej czasu dla siebie to po każdym myciu głowy nakładam na kilka minut (do 15 min) maskę i już po trzecim nałożeniu włosy stały się zupełnie inne, teraz rozczesywanie nie stanowi żadnego problemu, włosy nie są już suche ani matowe i nie przetluszczaja się na drugi dzień, zapach może nie powala ale i nie przeszkadza, ja jestem zdecydowanie zadowolona

Nie spełnia moich oczekiwań

Odżywka ma zadanie odżywiać i robi to, włosy są wygładzone, nie widać suchych końcówek, niestety nie podoba mi się jak wyglądają włosy. Nie mogę ich ułożyć , włosów mam o połowę mniej, są przylizane, mam grube włosy i jestem do tego przyzwyczajona, że fryzurę po prostu widać, po tej odżywce nie wiem jak się uczesać, najlepiej w koński ogon. Zapach normalny, nic nadzwyczajnego, odżywkę zużyłam, ale więcej nie kupię.

Nigdy więcej!

Maska moje włosy jedynie oblepiała. Ma w sobie jakieś złote drobinki, które nawet po spłukaniu maski i przeczesaniu włosów palcami podczas suszenia przenoszą się na ręce. Moje włosy obciążała, nie pielęgnowała. Włosy nie rozczesywały się łatwiej po jej użyciu.
Jedyny plus to zapach i wydajność.

lubię to

Maska, której jestem wierna i do której często wracam Ma przyjemny zapach, który nie męczy. Konsystencja także na plis. Aplikacja jest łatwa, a włosy po nałożeniu maski są wizualnie w lepszym stanie, łatwo się rozczesują, są miękkie, sypkie, lśniące i odżywione. Jak po wizycie w salonie fryzjerskim. Jedna z moich ulubionych masek do włosów.

Mieszane odczucia

Treściwa maska, o przyjemnym delikatnym zapachu, dosyć wydajna ale tu się chyba kończą te plusy.
Z użyłam ją całą i mogę stwierdzić że nie działa na moje włosy, po umyciu nawet nie chcą się rozczesac co mnie zszokowalo bo po innych maskach nie miałam z tym problemu.
Sumiennie ja stosowałam ale niestety bezefektownie. Magiczna moc olejków przekonała mnie aby ją kupić, poprzednio miałam z tej serii odżywkę w sprayu i była rewelacyjna, ale ta nie do moich włosów.

Dobra maska

Dobra, łatwo dostępna maska do włosów. Opakowanie może wydawać się niewielkie, ale sam produkt w moim przypadku jest mega wydajny. W środku znajduje się bardzo gęsty kosmetyk.

Włosy po użyciu maski są miłe w dotyku, nie puszą się, sprawiają wrażenie odżywionych.

Stosuję razem z mgiełką do włosów z tej samej serii.

Zapach ok, neutralny.

Nie podoba mi się jedynie opakowanie, pod prysznicem jest niewygodne.

Ok

Maska Elseve bardzo dobrze się u mnie sprawdziła. Opakowanie to duży plus, bo można całkowicie produkt do końca wykorzystać. Pozostawia ładny zapach na włosach. Dobrze nawilża, odżywia włosy. Łatwiej się układają i rozczesują. Co tu więcej mówić po prostu warto wybróbować ten produkt szczególnie jeśli macie suche włosy ;)

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Super maska

Maska ma świetne działanie na suche włosy. Nie obciąża ich, za to daje niesamowite nawilżenie i blask. Włosy po niej są jedwabiście miękkie i odżywione

Natychmiastowe wygładzenie

Maskę dostałam w prezencie. Na początku obawiałam się zawartej w niej parafiny - zazwyczaj moja skóra się z nią nie lubi. Na szczęście nie było z tym problemu. Maska ma fajny zapach. Posiada złote drobinki, które nie pozostają na włosach. Ma kremową konsystencję i nie spływa z włosów.

W trakcie nakładania jej na włosy od razu czuć wygładzenie włosów. Maska nawilża i odżywia włosy. Nie obciąża włosów.

Jest całkiem wydajna. Warto wypróbować. Lubię sprawdzać nowe rzeczy, ale niewykluczone, że do niej wrócę.