Biały Jeleń, Nawilżający krem do twarzy

Biały Jeleń, Nawilżający krem do twarzy

Pielęgnacyjny krem do twarzy przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej, suchej i odwodnionej. Starannie dobrane składniki długotrwale nawilżają i wygładzają skórę. Krem skutecznie przyspiesza proces łagodzenia podrażnień i wspomaga regenerację naskórka. Aksamitna konsystencja pozostawia skórę delikatną i przyjemną w dotyku. Przeznaczony dla osób o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii.

Krem nawilżający biały jeleń

Nawilżający krem biały jeleń jak najbardziej spełnia swoją rolę, jest lekki i dobrze nawilża skórę. Nie podrażnia, ma przyjemny zapach i lekką formułę, dosyć szybko się wchłania. Nie zostawia tłustej warstwy na skórze.
Jest łatwo dostępny i w korzystnej cenie (bez promocji 16 zł).
Polecam krem i pewnie będę do niego wracać.

Brak jakiegokolwiek nawilżania

Krem kupiłam licząc na dobre nawilżanie jednak krem robił z moja skóra coś odwrotnego czułam jakby wyciągał cała wodę z mojej skóry. Twarz była po nim napięta. Było go ciągle czuć na twarzy. Nie polecam

Lepszy od żółtej wersji

Uwielbiam serię tych kremów z Białego Jelenia. Wcześniej miałam wersję żółtą i efekt był średni, a teraz mam ten i skóra jest nawilżona i gładka. Zapach delikatny, wręcz niewyczuwalny.
Bardzo lubię produkty Białego Jelenia. krem nawilżający spełnia swoją rolę w 100 %. Skóra po jego zastosowaniu jest super. Krem szybko się wchłania i dobrze nawilża skórę.
ZALETY
cena
nawilżenie

Żadnej rewelacji nie ma

Krem ma konsystencję lekko żelową, dobrze rozprowadza się na skórze. Działa nawilżająco ale bez rewelacji. Dobrze się wchłania i nie pozostawia tłustego filtru na skórze. Za tą cenę około 15zł myślę że warto kupić.