Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Artykuły
Produkty podobne
KWC LogobyWIZAŻ logo
Maseczki w płachcie

Missha Real Solution, Tencel Sheet Mask, Hyaluronic Acid Intensywnie nawilżająca maska w płachcie z kwasem hialuronowym

4,5 na 52 opinie
100% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
4,5 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 100% osób
  • Cheza01
    Cheza01
    5 / 5
    19 maja 2018 o 20:32
    Nawilżająca bomba
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Z koreańskich masek w płachcie te marki Missha lubię najbardziej (genialna seria herbaciana). Nawilżająca maska z kwasem hialuronowym zrobiła na mnie spore wrażenie, przede wszystkim jak to z Misshą bywa, płachta jest tak silnie napompowana płynem/żelem, że błyskawicznie po nałożeniu czuć jak działa. Po użyciu skóra pozostaje jakby nasączona wilgocią od wewnątrz jest jędrna i napięta. Nie posiada żadnej substancji, która by mnie podrażniła i uczuliła (a taki efekt powodują u mnie płachty Holika Holika). Polecam także pozostałe maski tej marki.
    Zalety:
    • działanie
    • cena
    • płachta bardzo dobrze przywiera do twarzy
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 14 maja 2017 o 11:47
    Bardzo przyjemna
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:tydzień
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Zdecydowanie godna uwagi maska: -skóra staje się miękka -wycisza zaczerwienienia - dobre nawilżenie -dobry kształt płachty, idealnie leży na twarzy -jest mocno nasączona -sporo esencji pozostaje w opakowaniu, ja wmasowałam ją w dłonie i dekolt -delikatny, prawie niewyczuwalny zapach Jedyny minus, to że po zdjęciu płachty i pozostawieniu esencji na twarzy zostawiła delkatnie lepką warstwę
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną

Artykuły


Produkty podobne

Zobacz także inne Maseczki w płachcie

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.