Herla, Infinite White, Microdermabrasion Whitening Facial Peeling (Peeling do twarzy z efektem mikrodermabrazji)

Receptura kremowego peelingu rozjaśniającego została stworzona w oparciu o profesjonalne zabiegi mikrodermabrazji, które w skuteczny sposób pozwalają uzyskać rozjaśnioną, rozświetloną oraz wygładzoną skórę.
Kosmetyk dedykowany osobom zmagającymi się z przebarwieniami i zaburzeniami barwnikowymi w skórze powstałymi w wyniku ekspozycji na słońce, zaburzeń hormonalnych oraz naturalnych procesów starzenia się skóry.
Dzięki wykorzystaniu roślinnego kompleksu rozjaśniającego WhiteTen™ - produkt blokuje syntezę melaniny zapobiegając powstawaniu nowych zmian pigmentacyjnych.
Synergiczna substancja aktywna Lime Pearl™ - zwana kawiorem roślinnym, stanowi bogate źródło kwasów owocowych odpowiedzialnych za regulację procesu naturalnej eksfoliacji i odnowy komórkowej skóry.
oleje macadamia i avocado - o silnych właściwościach regenerujących, nawilżających i ujędrniających.
Drobinki peelingujące - w delikatny sposób złuszczają martwy naskórek, spłycając i niwelując drobne zmarszczki, przygotowując skórę do dogłębnego wnikania substancji aktywnych.

wrażliwa, naczynkowa, młoda, dojrzała
rozświetlające, oczyszczające, nawilżające, wygładzające, przeciwzmarszczkowe
bez alkoholu, hipoalergiczna, oil – free / nietłusta, bez parabenów
w tubce
enzymatyczne

Rewelacja!!!!!

Od pewnego czasu mam przyjemność stosować ten peeling i śmiało muszę przyznać że jest on rewelacyjny. Ale zacznijmy od początku. Warto dodać parę słów o samym opakowaniu. Peeling otrzymujemy w gustownym, eleganckim pudełku, które po prostu zachwyca. Pojemność produktu jest bardzo duża, 150ml wow!!! tym bardziej że niewielka ilość jest potrzebna do oczyszczenia twarzy. Stosuje go jakieś 3 miesiące i hmmm wygląda jakby nie był otwierany... choć używam go 2 razy w tygodniu... czasem 3 bo uwielbiam to robić :P

Sama struktura peelingu jest wręcz idealna, śmietankowa, z malutkimi drobinkami naprawdę bardzo małymi, niczym piasek. Dzięki temu nie podrażniłam sobie skóry "zabiegiem", śmiało mogę użyć tego słowa bo po mam wrażenie jakbym wyszła po jego użyciu z salonu urody. Dużo osób się mnie pyta co robię z buzią, bo mam cerę taką promienistą.

Choć nie zmagam się z odbarwieniami na skórze zauważyłam że moja cera faktycznie ma wyrównany koloryt, Moją zmorą są zaskórniki, i widoczne pory, stosując ten produkt zauważyłam ich znaczący ubytek. Skóra na mojej twarzy stała się gładka i jedwabista. teraz nie mogę przestać się po niej dotykać hehe.

Cena przeraża, jest bardzo wysoka ale wraz z nią w parze idzie również jakość. Gigantycznym plusem tego produktu jest jakość, naprawdę niewielka ilość pozwala na wykonanie peelingu całej twarzy.

W końcu coś czego szukałam

Ciekawość wzięła górę! Bardzo długi czas szukałam odpowiedniego peelingu dla mnie - cera naczynkowa, wrażliwa i mieszana - COMBO!
Mimo, że cena troszkę razi (ok.90 zł) efekt i komfort są tego warte. Wydajny - 150ml wystarcza na kilka zabiegów, fajnie nawilża, a usuwanie naskórka nie trwa wieczność :D Skład świetny, dla alergików również - pełno ektraktów.