Wibo, Beach Cruiser, HD Body & Face Bronzer (Perfumowany bronzer do twarzy i ciała)

Beach Cruiser marki Wibo, to idealnie gładki, intensywnie napigmentowany bronzer z minerałami dającymi efekt Soft-Focus.
Doskonale nadaje się do konturowania, idealnie się blenduje. Jego kremowa konsystencja nadaje naturalny kolor skóry muśniętej słońcem.
Dostępny w odcieniach.
01.Sandstrom
02.Cafe Creme
03. Praline
04 Desert Sand

gigantyczny bronzer

Szczerze przyzna, że jeszcze tak dużego bronzera to ja nie miałam. Jego cena jest bardzo niska, a jakość świetna. Aczkowiek trzeba uważać z kolorem bo jeden jest mocno pomarańczowy. Używam tego produktu od dawana i nie zauważyłam żadnego minusa.

Bez szału

Skuszona dobrymi recenzjami zakupiłam bronzer na promocji w rossmannie. Na początku nie miałam do niego zastrzeżeń, ale po pewnym czasie zauważyłam jakie robi plamy i jak bardzo zielonkawy ma odcień. Zdecydowanie trzeba go nakładać lekką ręką w małej ilości. Dodatkowo ma silny i niezbyt przyjemny zapach, trochę jak perfumy używane przez starsze kobiety.

IDEALNY BRONZER

Bronzer który skradł moje serce, doskonale się blenduje, nie zostawia żadnych ciemnych plam. Jego zapach jest nieziemski. A co najważniejsze starcza na baaardzo długi czas. Zdecydowanie polecam!

Cudo!

Mam go w odcieniu 02 Cafe Creme, który wpada w chłodniejsze tony, nadaje się do konturowania jak i do ocieplania cery. Bronzer jest perfumowany, ale mi osobiście to nie przeszkadza.

W opakowaniu wydaje się matowy, jednak na skórze wypada satynowo, ale nie posiada widocznych drobinek brokatu. Jest mocno napigmentowany, trzeba z nim uważać i nakładać go lekką ręką, w małych ilościach. Jest przez to bardzo wydajny. Zawsze nakładam go na pędzel, następnie rozprowadzam lekko na wierzchu dłoni, aby nie zrobić plam. Z łatwością się rozciera, jest jedwabisty na skórze, a pod palcem ma przyjemną, kremową konsystencję

Jest to bardzo fajny bronzer i stał się on moim ulubieńcem od pierwszego użycia.

Tania perełka

Mam cerę bardzo jasną, na której 90% bronzerów do konturowania wciąż wypada jak żółtko lub pomarańczka. Odcień 02 Cafe Creme jest pierwszym, który na mojej twarzy ma naprawdę piękny, chłodny, ale nie siny odcień. Nie zdarzyło mi się nim "okaleczyć" plamami, ma ładne, satynowe wykończenie, które widać szczególnie na czole, gdy przypudrujemy je mocno matującym pudrem - wtedy doskonale widać, jak ten produkt odrobinę odbija światło. Jedyne na co mogę narzekać to fakt, że odrobinę pyli i według mnie opakowanie mogłoby być mniejsze - większość pudrów utrwalających ma mniejszą gramaturę, niż ten bronzer

Całkiem całkiem

Mam co do niego mieszane uczucia, ale zdecydowanie przeważają te pozytywne. Po pierwsze, brązer ma wspaniałą pigmentację. I to jest duży plus, jak i minus, bo można sobie szybko zrobić kuku. Ale jeżeli się już przyzwyczaimy to bez problemu wiemy ile nałożyć. Rozprowadza się genialnie, pachnie i ma delikatne drobinki dzięki którym policzek ładnie się mieni. Jest duży i tani, więc starcza naprawdę długo. Nie widzę praktycznie żadnych minusów. Jedynie fakt, że jest trochę nieporęczny do kosmetyczki, ale poza tym- cudo! :)

Idealny bronzer na lato, ale...

Ale wydaje mi się, że nie dla każdego. Jeśli ktoś dopiero zaczyna przygodę z bronzerami i konturowaniem, lepiej moim zdaniem sięgnąć po coś innego. Tym można sobie łatwo zrobić plamy i nie będzie to dobrze wyglądało.
Ja kupiłam go kiedyś na promocji w Rossmanie i pierwsze co zachwyciło mnie, gdy otworzyłam go w domu to zapach! Pachnie naprawdę cudownie. Dla mnie produkt jest naprawdę fajny i warty uwagi, dlatego też zachęcam, by po niego sięgnąć. Co prawda, trzeba się nauczyć jak go najlepiej aplikować, ale efekty daje jak najbardziej zachęcające. Cena zwłaszcza jak na tak dużą pojemność również na plus. Ja najczęściej stosuję go latem.

Rewelacja

Długo szukalam odpowiedniego dla mnie bronzera i nareszcie znalazłam . Skusiłam się na niego przy okazji promocji w Rossmann i nie żałuję . Produkt jest cudowny , świetnie się rozprowadza, długo utrzymuję, ma świetną konsystencję, nie tworzy plam a co najważniejsze do wyboru jest duża gama kolorystyczna dlatego też każdy może dobrać odcień dla siebie :)

Świetny chociaż nie bez wad

Zchęcona mnóstwem pozytywnych opinii postanowiłam kupić juz niemalże kultowy Beach Cruiser. Uwielbiam kartonowe opakowania, są wydogne, łatwo się otwierają, nie przejmuję się że coś ułamię.
Ilość? Jest po prostu ogroooomna, w życiu nie miałam tak ogromnego bronzera. Kolor - 02, dla bladziocha o oliwkowych tonach jest całkiem niezły, chciaż na delikatnej opaleniźnie sprawdzi się nieco lepiej. Wszystkie inne odcienie wydawały mi się za ciepłe a 02 jakiś najbardziej neutralny.
Pyli się straszliwie - dla mnie to minus bo wszystko jest obsypane bronzerem ( lepiej nie zakładać jasnej bluzki przed makijażem...), nakładanie też do łatwych nie należy, bo łatwo zrobić nim sobie plamę mimo wprawionej ręki.
Mimo wszystko to chyba jeden z lepszych podkładów drogeryjnych - niedrogi, bardzo trwały, fajnie wtapiający się w skórę, ogromny - dzięki czemu starczy na wieki.

dla mnie tylko w okresie letnim

Byłam zachwycona licznymi opiniami w sieci na jego temat więc musiałam go kupić. Mam bardzo jasną cerę i jedynie chłodne tony wyglądają na mnie dobrze.
+ cena jak za taką wielkość super
+ starcza na bardzo długo
+ ładnie pachnie
+ idealny do ocieplania twarzy
+ ładnie wygląda na ciele
+ nie robi plam
- mimo sporej ilości kolorów dla mnie nadaje się tylko latem

Wibo, Beach Cruiser, HD Body & Face Bronzer bronzer

Jestem posiadaczą koloru 02. Produkt w bardzo fajnym opakowaniu, bardzo wydajny. Posiada przepiękną teksturę,brązer delikatnie się mieni przez co skóra wygląda muśnięta słońcem, możemy dozować produkt mieć bardzo delikatny efekt lub bardzo mocny jak kto lubi :). Póki co uważam go za nie kończacy się produkt :D

Tani hit wśród brązerów

Ostatni produkt w tym miesiącu to brązer beach cruiser marki Wibo w kolorze 03 praline, który naprawdę bardzo polubiłam i gościł w każdym makijażu, odkąd go kupiłam. Na początku musiałam co prawda nauczyć się go obsługiwać, aby nie narobić sobie plam na policzkach, gdyż pigmentacja jest genialna, ale kiedy już opanowałam tę sztukę, to jest świetnie. Kolor nie jest pomarańczowy, a neutralny, nie ma też takich brudnych podtonów, a rozcieranie to marzenie. Dodatkową atrakcją w nim jest fakt, że ładnie pachnie, choć nie potrafię wam powiedzieć dokładnie czym, bo nie kojarzę tej woni z niczym konkretnym.