Dr. Sante, Coconut Hair, Maska z olejem kokosowym

Formuła linii Coconut Hair jest oparta na cennych właściwościach naturalnego oleju kokosowego, który intensywnie nawilżając włosy chroni je przed osłabieniem i zniszczeniem.
Maska zapewnia intensywne odżywienie delikatnych, zniszczonych, nadmiernie suchych włosów. Nadaje włosom zdrowy wygląd. Olej kokosowy intensywnie dba o skórę głowy. Przy regularnym użyciu włosy zostają odbudowane.

Maska kokosowa

Maskę nakładam po każdym umyciu, ładnie wygładza włosy, ułatwia rozczesywanie. Nakładam dosyć dużo produktu, żeby rozprowadzić ją po całych włosach i skórze głowy. Warto zostawić trochę dłużej niż 5 minut i dokładnie spłukać.

Używa produktu od: próbka

Chyba się polubimy

W ostatnim czasie moje rozjaśniane włosy zrobiły się "odporne " na dotychczasowe szampony i maski, które działały z nimi cuda. Kupiłam tą maskę "na próbę " w małej pojemności gdyby mnie nie zachwyciła. Ku mojemu zdziwieniu już po pierwszym użyciu ze zwykłym szamponem, włosy stały się miękkie i błyszczące. Jedyny minus to kiepsko się rozczesywały, ale przy pomocy olejku było ok. Myślę, że jest to dobry produkt w przystępnej cenie. Duży plus za dostępność w drogerii.

Maska z olejem kokosowym, Coconut Hair, Dr. Sante

Maskę z olejem kokosowym kupiłam w aptece
Opakowanie to słoik o pojemności 300 ml zapłaciłam około 11 zł.
Maska ma ładny zapach, nawilża, wygładza, nadaje połysk.
Maskę nakładam 1-2 w tygodniu na wilgotne umyte włos z pominięciem nasady i po około 10 minutach spłukuję.
Włosy po wysuszeniu są lekkie miękkie miłe w dotyku, dobrze się układają.
Podsumowując maska dobrze nawilża i regeneruje przesuszone włosy, moje włosy przesuszone po opalaniu odzyskały blask, dobra jakość w niskiej cenie, jednak nie jest to kosmetyk dobry dla moich cienkich włosów, obciąża i powoduje szybsze ich przetłuszczanie, nie wiem czy jeszcze ją kupię.

Nie widzę wad

Uwielbiam zapach kokosa w kosmetykach dlatego gdy zobaczyłam tą maskę na sklepowej półce od razu po nią sięgnęłam. Produkt znajduje się w zakrecanym sloiczku i jak dla mnie jest to bardzo wygodne opakowanie ponieważ łatwo wydobyć palcami odpowiednią ilość odżywki. Konsystencja jest dość gęsta, nie spływa i bardzo dobrze się rozprowadza. Jedynie zapach trochę mnie zawiódł, spodziewałam się bardziej naturalnego aromatu kokosa ale ogólnie nie jest zły. Na suchych włosach go już nie wyczuwam.

Rozjaśniam włosy dlatego potrzebuje nawilżenia i regeneracji. Maska sprawdziła się u mnie bardzo dobrze. Odpowiednio wygładza i dociąża kosmyki. Sprawia, że są blyszczace, miękkie w dotyku, nie puszą się ale też nie tracą objętości. Co dla mnie bardzo ważne produkt ułatwia rozczesywanie.

Maskę używam ok 2 razy w tygodniu. Nigdy nie nakladam jej na skórę głowy. Uważam, że to fajny produkt za rozsądną cenę.

jednak puszy...

Kupiłam tę maskę ze względu na liczne głosy, że mimo oleju kokosowego ta maska nie puszy włosów a fajnie wygładza. Niestety na moich średnioporowatych włosach to się nie sprawdziło. Mimo silikonów moje włosy są po niej spuszone, może nie tak jak po innych produktach z olejem kokosowych, ale to spuszenie jest widoczne i mi przeszkadza.
Co więcej, zauważyłam, że po tej masce moje włosy się elektryzują, dawno czegoś takiego nie miałam, a nie zmieniłam suszarki, czy produktów do termoochrony.
Maska w użyciu jest przyjemna, bardzo gęsta formuła, zapach delikatnie kokosowy, naturalny.
Niestety nie dla moich włosów.

Bardzo dobra maska nawilżająca

Kosmetyki Dr. Sante od Elfa Pharm odkryłam jakieś dwa lata temu i od tej pory co jakiś czas do nich wracam. Szczególnie upodobałam sobie serię z kokosem (zwłaszcza olejek na końcówki).
Ale do rzeczy: masek zdążyłam użyć kilka opakowań, ich jakość z biegiem czasu nie pogarsza się wiec jestem naprawdę zadowolona. Jest gęsta a przez to bardzo wydajna, starcza na wiele myć długich włosów (prawie do pasa w moim przypadku) a dodatkowo ten cudowny, długo utrzymujący się zapach kokosa jest obłędny. Idealnie nadała się do moim naturalnych ciemnych włosów, optymalnie je nawilżając, wygładzając oraz ułatwiając ich rozczesanie. Teraz mam włosy rozjaśnione do bardzo jasnego blondu i ku mojemu zaskoczeniu maska nadal świetnie sobie radzi! :) Jedynym mankamentem jest dla mnie to, że mimo iż moje włosy nie mają skłonności do przetłuszczania się to przy nałożeniu maski na całe włosy a nie od połowy jak to zazwyczaj robię po jednym dniu są tluste, obciążone, wręcz zlepione (normalnie myje co 3/4 dni). Dlatego moim zdaniem warto uważać zarówno z ilością nakładanego produktu jak i czasem trzymania
Mimo to jest to jedna z lepszych masek jakie używałam i zdecydowanie ją polecam

Dr. Sante, Coconut Hair, Maska z olejem kokosowym

Z przyjemnością testują różne maski z fajnym składem na włosach. Ostatnio trafiłam na maski firmy Dr. Sante i po przeanalizowaniu składu oraz swoich oczekiwań, na pierwszy ogień wybrałam właśnie Coconut Hair. Już po pierwszym użyciu wiedziałam, że był to strzał w dziesiątkę, co utrzymuję do tej pory.
Zacznijmy od tego, że maska jest naprawdę niedroga. Cenowo na każdą kieszeń. Kiedy dojdzie do tego jej wydajność, naprawdę warto zakupić ten produkt. Maska posiada nawilżający skład, idealny na zimę. W tym okresie właśnie ją testowałam i naprawdę zdała egzamin. Posiada silikony zabezpieczające włosy więc nie trzeba dodatkowo używać jakichś serum, co również uważam idealne na zimę. Włosy w tym okresie szczególnie potrzebują zabezpieczenia przed otarciami (czapki, szaliki, sweterki) i mrozem.
Maska jest białego koloru, ma gęstą konsystencję, która sprzyja nakładaniu na włosy. Nie spływa z nich. Zapach jest przyjemny. Czuć kokos, ale nienachalnie. Efekt gładkich włosów czuć już przy spłukiwaniu. Włosy bardzo dobrze się rozczesują – jeszcze po żadnej masce nie miałam takiego efektu. Po wyschnięciu i rozczesaniu są gładkie, miękkie, błyszczące, nie puszą się, są zdyscyplinowane i wygładzone.
Dużym plusem jest również łatwa dostępność (przynajmniej w moim mieście). Nie raz wrócę jeszcze do tego produktu i z chęcią wypróbuję inne rodzaje.

nic specjalnego

Mam włosy kręcone, które często się puszą. Szukałam kosmetyku który je dostatecznie nawilży- niestety ta odżywka nie zdała egzaminu. Po użyciu jeszcze gorzej się spuszyły- ewidentnie nie polubiły się z kokosem. Szkoda, bo zapach piękny. Odżywka była wydajna- świetnie sprawdziła się za to do golenia nóg.

Świetna!

Posiadam włosy średnioporowate i w moim przypadku maska sprawdza się świetnie. Już po kilku użyciach widać było lepszą kondycję włosów. Po systematycznym stosowaniu (w moim przypadku jest to raz/dwa razy na tydzień w roli odżywki, raz/dwa razy w tygodniu jako maski) włosy stały się błyszczące, pięknie się układają, nie są obciążone i widać ewidentną poprawę ich kondycji. Są nawilżone, odżywione, a końcówki włosów wyglądają pięknie, mimo iż mam rozjaśnione refleksy.
Maski nie nakładam na skórę głowy.
Maska pięknie pachnie, aczkolwiek nijak się to ma do kokosa - jednak zapach jest bardzo ładny i utrzymuje się na włosach.
Koszt maski w granicach 10 zł - nic tylko brać.
Polska marka, rodzima firma - warto wspierać.
Polecam.

Idealne nawilzenie włosów

Bardzo ładny kokosowy zapach, wydajne duże opakowanie, maskę stosuję na kilka minut po każdym myciu jeśli potrzebuję większej regeneracji zostawiam na 20 minut, włosy super mięciutkie, lekko się rozczesują, na włosach pozostaje delikatny zapach. Polecam z tą cenę , duże opakowanie warto wypróbować. :)

kokosik

Wszystkie kosmetyki z kokosem działają dobrze na moich włosach, tak też było w tym przypadku.

Zalety;
-nabłyszcza
-dobry skład
-scala suche końcówki

Obciąża włosy!

Maskę kupiłam u mnie w aptece za 7 zł.Z początku nakładałam ja 2 razy w tygodniu,później już tylko raz.Po miesiącu stosowania bardzo zaczęła obciążać włosy,że było ich mniej i nie ładnie to wyglądało.Żadnego odżywienia włosów nie zauważyłam,za to były trochę błyszczące.Maska ma ładny kokosowy zapach i na tym koniec jej zachwytów bo na moich włosach się nie sprawdziła.Nie polecam.