L'biotica, Biovax Botanic, Ekspresowa odzywka 7 w 1 `Czystek, czarnuszka i bursztyn`

Nawilżająca odżywka ekspresowa 7w1 z czystkiem, czarnuszką i bursztynem. Zawiera w swoim składzie surowce organiczne i certyfikowane znakiem ECOCERT oraz COSMOS. Linia uzyskała certyfikat V dla Wegetarian i Wegan, ekologiczny symbol przeznaczony dla produktów, które nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego i nie są testowane na zwierzętach.
Zawiera minimum 90% składników pochodzenia naturalnego. 0% SLS/SLES, parabenów, silikonów, DYES.

Nic specjalnego.

Z wieloletniego doświadczenia w rożnego rodzaju kosmetykach zauważyłam jedno - super ekologiczne kosmetyki z super składnikami nie zawsze wypadają lepiej od tych nafaszerowanych chemią. A przynajmniej nie dają natychmiastowych efektów. Właśnie dlatego wybaczam temu produktowi, że nie dał mi tego, czego oczekiwałam po odżywce do włosów. Chyba trzeba regularnego użycia, żeby zaobserwować to super nawilżenie - brzmi prosto, ale ja nie mam na to czasu. Od odżywek wymagam natychmiastowego efektu; nie mieszkam na Hawajach, gdzie życie toczy się wolniej, mogę pół dnia chodzić z olejem na włosach i mówić „namaste” po jego spłukaniu (okeeej, trochę mnie poniosło). Do czego zmierzam - nasze życie jest szybkie, pod prysznicem spędzam jak najmniej czasu i chcę odżywek ekspresowych, napakowanych niezbędnymi silikonami. Właśnie tego mi w tym produkcie brakowało. Na moich włosach brak efektów. Opakowanie też niezbyt przeze mnie lubiane.

Zawiodłam się

Uwielbiam kosmetyki do włosów marki Biovax i byłam przekonana, że każdy z nich super zadziała na moje włosy - bo tak było dotychczas. A tu niestety bardzo się zawiodłam. Odżywka właściwie nie robi nic. Włosy mam po niej dość tępe, na pewno nie ułatwia rozczesywania włosów średnio- w kierunku wysoko-porowatych, bo właśnie takie mam. Nie zauważyłam nawilżenia. Sama odżywka ma konsystencję dość zbitą, gęstą, wręcz trochę tępą. Mimo to nie obciąża włosów.

nie wiem czy jest to 7 w jednym, ale działa

Przyjemny, delikatny zapach. Jedyne do czego mogę się przyczepić to wielkość opakowanie. Odżywka jest mała i szybko się kończy. Poza tym wszystko jak należy. Nawilża, odżywia delikatnie włosy. Nie obciąża. Po zastosowaniu lepiej się je rozczesuje, włosy się błyszczą. Moim zdaniem nadaje się do każdego typu włosów. Można używać jej na co dzień. Próbowałam używać jako maseczki, ale ta wersja się nie sprawdziła

Ratuje włosy z opresji

Jestem fanką tej odżywki, stosuje ja razem z szamponem i peeligiem.
Odżywia włosy, przeciwdziała łamaniu i rozdwajaciu. Nadaje zdrowy blask i wystarczy ją trzymać 60 sekund. Jest idealnym rozwiązaniem dla zabieganych.
Opakowanie jest piękne i nawiązuje do naturalności.

Niestety nie

Zupełnie nie zgadzam się z tak wysoką oceną dla tego produktu. Sytuacja wyglądała tak: od samego początku nie był to super efekt, ale przynajmniej nie robił nic złego. Delikatnie ułatwiał rozczesywanie. Jednak z dnia na dzień włosy stawały się coraz bardziej suche, tępe i już nie tak łatwo było je rozczesać. Myślałam że może taka jest konsekwencja używania bardziej naturalnych produktów. Ale nie, ewidentnie nie robił nic dobrego z włosami. A ja nie oczekuję wiele. Nie chcę mieć przesuszonych włosów. Tyle. Pod koniec opakowania stwierdziłam że nie mogę pozwolić na takie zaniedbanie włosów i otworzyłam sprawdzoną odżywkę, którą miałam w zapasie i efekt po tamtej był od razu. A to zwykła alterra z rossmana która jest dodatkowo połowę tańsza, a też ma dobry naturalny skład.

Tylko w zestawie

Zapach produktu jest bardzo intensywny i mocny jednak po aplikacji na włosy i wysuszeniu praktycznie go nie wyczuwam. Ogólnie zapach jest ładny. ????Odżywki używam razem z szamponem z tej serii i raz w tygodniu dokładam do tego peeling do skóry głowy. Z Szamponem z tej serii efekt jest świetny włosy są miękkie i bardzo lekkie takie sypkie. Czuje też że są nawilżone, dobrze się mi je stylizuje z łatwością prostuje. Jednak po zastosowaniu tego zestawu mam też wrażenie jakbym miałą więcej włosów.
A kiedy dołoże peeling włosy są trochę bardziej ujarzmione i jeszcze bardziej gładkie.

Dobra dla niewymagających włosów

Skład jest dobry, ale nie przynosi większego efektu na moich trudnych włosach. Trochę odżywia, ale nawet trzymając ją dłużej, nie zregeneruję swoich włosów. Z nawilżeniem też słabo.
Dobra, ale dla włosów nisko i średnioporowatych. Znajome z tym typem włosów były akurat całkiem zadowolone.

średniaczek

Odżywka dos tosowania na co dzień, ale nie ma żadnego efektu wow. Trochę wygładza, włosy robią się miększe, ale jest to efekt tymczasowy, następnego dnia nie ma śladu. Opakowanie starcza na miesiąc prawie codziennego stosowania. Przy codziennym stosowaniu po prau dniach włosy robią się szorstkie i trzeba nałożyć inną odżywkę. Zapach ziołowy, szybko się ulatnia. Za tę cenę można dostać coś lepszego.

bez efektu wow

Po przeczytaniu opinii spodziewałam się lepszy efektów. Nie sprawdziła się specjalnie na moich włosach, nie ułatwiła rozczesania, nie widzę poprawy kondycji włosów po zastosowaniu.

Bardzo lubię

Fajna odżywka z super składem, pachnie ziołowo - trochę męsko, nie utrzymuje się ten zapach długo na włosach. Działanie jest takie jak obiecuje producent - 7w1 ekspresowo :)
Nakładam ją w dni kiedy totalnie nie chce mi się siedzieć dlugo pod prysznicem, a po umyciu głowy szkoda mi nie nałożyć czegoś na włosy. Wystarczy minuta aby produkt zadziałał tak samo jak np. trzymana 3-5 min bądź dłużej. Po jej zastosowaniu nie mam żadnego problemu z rozczesaniem włosów (nawet nie muszę używać spray'u do rozczesywania), włosy się nie puszą, są fajnie dociążone, nawilżone i miękkie w dotyku. Zawsze mam ją w swoich zbiorach na leniwy dzień :)

7w1 - 7xTAK!

Rzadko używam odżywek do włosów. Kończy się to tym, że włosy są przeciążone i oklapnięte. Ale nie tym razem. Gęsta kremowa konsystencja ma zbawienny wpływ na moje lekkie, falowane włosy. Odżywkę zostawiamy na włosach jedynie na 60 sekund a naprawdę robi dobrą robotę. Zapach, tak jak peelingu i szamponu, jest delikatnie ziołowy i nie utrzymuje się na włosach długo. Ma naprawdę niezły skład, olej z czarnuszki, extrakt z czystka i wyciąg z bursztynu. Bez tych wszystkich parabenów, Sls i silikonów. Bardzo dobrze nawilża i wygładza. Nie puszą się już jak to zwykle bywa po umyciu. Mam kolor włosów naturalny i podkreśla ich blask. Są mięciutkie w dotyku, dobrze się rozczesują, nie plączą. Czego chcieć więcej. Polecam

fantastyczna

Zachęcona pozytywnymi opiniami skusiłam się na swój pierwszy produkt z Biovaxu. Jestem oczarowana tą odżywką. Faktycznie działa ekspresowo, a do tego pięknie pachnie. Po całym dniu wciąż czuję na końcówkach ten świeży, ziołowy zapach. Moje włosy po jej użyciu nie plączą się i wyglądają rewelacyjnie. Polecam!