Merci Handy, Toothpaste (różne rodzaje) (Pasta do zębów)

Merci Handy, Toothpaste (różne rodzaje) (Pasta do zębów)

Miło jest uśmiechać się do świata. A jeszcze milej, mając świeży oddech! Odrobina miłości dla zębów dwa razy dziennie. Z uśmiechem wyprodukowano we Francji. 98% pochodzenia naturalnego.
Jako zapach zastosowaliśmy:
Holy Mint, falę miętowej świeżości
Berry Cool, przepyszną czarną porzeczkę!
Licor-Ice, pełą słodyczy lukrecję.

<50

Skład jest w trakcie moderacji.

• Berry Cool AQUA, HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE, HYDRATED SILICA, AROMA, AMMONIUM LAURYL SULFATE, GLYCERIN, SODIUM BENZOATE, XANTHAN GUM, STEVIA REBAUDIANA EXTRACT, MANNITOL, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, BENZOIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, CI 77007 Holy Mint AQUA, HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE, HYDRATED SILICA, AMMONIUM LAURYL SULFATE, AROMA, GLYCERIN, SODIUM BENZOATE, XANTHAN GUM, STEVIA REBAUDIANA EXTRACT, MANNITOL, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, BENZOIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, CI 77007 Licor-Ice AQUA, HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE, HYDRATED SILICA, AMMONIUM LAURYL SULFATE, GLYCERIN, AROMA, SODIUM BENZOATE, XANTHAN GUM, STEVIA REBAUDIANA EXTRACT, MANNITOL, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, BENZOIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, CI 77007

Przyjemna odmiana, ale nie przekonała mnie do zmiany swojej pasty...

Pastę zakupiłam stacjonarnie w Sephorze. Nie lubię smaku lukrecji, a mięta jest taka zwyczajna, więc mój wybór padł na czarną porzeczkę.

Zamknięta została w przezroczystej tubce o pojemności 50ml. Cała została ozdobiona fioletowymi trójkątami, co jest fajnym rozwiązaniem gdy posiadamy wszystkie 3 pasty i chcemy sobie ich używać na zmianę, bo lukrecja ma czarne, a mięta - niebieskie figury, więc od razu widać która tubka jest o jakim smaku ;) Opakowanie jest odkręcane, a otwór do wydobycia pasty odpowiedniej wielkości.

Pasta smakuje troszkę jak fioletowe gumy airwaves, a właściwie nie troszkę, tylko delikatniej. O ile po tych gumach zawsze rozdziawiam paszczę, tak tutaj żadnego uderzenia mięty czy porzeczki nie dostaniemy, całość jest delikatna, dość słodka, aczkolwiek całkiem przyjemna, a na pewno wyróżniająca się na tle innych past do zębów.

Sama pasta jest półprzezroczysta o lekko białym zabarwieniu z niebieskimi granulkami. Bardzo dobrze się pieni i łatwo wypłukuje z jamy ustnej. Myje dobrze, żadnych odstępstw nie zauważyłam, po prostu poprawnie spełnia swoją funkcję.

Nie spowodowała krwawienia dziąseł czy jakiegoś bólu zębów, ale też nie była przeze mnie używana non-stop, tylko, ze względu na rozmiar, jako pasta wyjazdowa.

Na zużycie tubki mamy 6 miesięcy od pierwszego otwarcia. W moim przypadku jest już ona zdecydowanie dłużej, więc tę resztkę po prostu wyrzucam.

Sam produkt choć przyjemny, to nie przekonał mnie do ponownego zakupu. Smak jest fajny, jednak dość delikatny i tym samym nie ma mowy o długotrwałym odświeżeniu ust, które zawsze doceniam i na którym mi zależy.