ORPHICA, Touch, Nail & Cuticle Conditioner Deep Regeneration Therapy (Odżywka do paznokci i skórek)

TOUCH odżywka po paznokci i skórek z formułą Deep Regeneration Therapy sprawia, że nawet suche i zniszczone stylizacją oraz zabiegami chemicznymi paznokcie są wzmocnione, zregenerowane oraz odpowiednio nawilżone. Naturalne składniki odżywki zmiękczają oraz pielęgnują suche skórki, dodają blasku i zapobiegają rozdwajaniu się paznokci, przez co są bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych. Produkt został przebadany dermatologicznie.

Polecam!

Muszę przyznać, że początkowo dosyć sceptycznie podchodziłam do tego produktu. Do tej pory wszystkie odżywki, których używałam, nie spełniały moich oczekiwań. A musicie wiedzieć, że mam problematyczne paznokcie. Od zawsze były miękkie i często się rozdwajały. Dodatkowo pogorszyłam ich stan, ściągając sama hybrydę. W tym czasie, w którym przystąpiłam do testów, zmagałam się również z suchymi, twardymi skórkami wokół paznokci, które się zadzierały i tworzyły rany. Odżywka miała więc nie lada wyzwanie, czy podołała? Tak! Jest to pierwsza odżywka, która spełnia wszystkie obietnice wypisane przez producenta. Wszystko się w niej zgadza! Ale zacznijmy od początku. Podczas pierwszej aplikacji tej odżywki, zdziwił mnie sposób użycia. Dlaczego? Jestem przyzwyczajona do odżywek w formie lakieru, które nakłada się jak lakier, czeka, aż wyschnie, następnie kolejnego dnia nakłada się drugą warstwę itd. Wiecie, o co chodzi, natomiast tutaj jest inaczej. Jak widzicie na zdjęciu, opakowanie tej odżywki przypomina tubkę, która jest zakończona pędzelkiem. Zawartość wyciska się poprzez ten pędzelek, za pomocą którego rozkłada się tę odżywkę po paznokciu i skórkach, następnie czeka się, aż się wchłonie i zmywa pozostałość ciepłą wodą. I tak raz dziennie. To jeszcze nie wszystko, czym ten produkt wyróżnia się na tle innych. Kolejnym czynnikiem, który go wyróżnia, jest zapach. Ta odżywka nie śmierdzi tak jak zwykły lakier do paznokci, tylko pięknie i delikatnie pachnie. Wszystko to sprawia, że aplikacja jest szybka, przyjemna i bezproblemowa. Nie wiem jak Wy, ale ja nie mam cierpliwości i nie lubię czekać, aż coś się wchłonie, czy wyschnie. Tutaj nie ma z tym problemu. Góra 5 minut i odżywka jest wchłonięta. Przejdźmy jednak do działania, bo to ono jest tutaj najważniejsze. Moje paznokcie po ponad miesięcznej, systematycznej kuracji stały się mocniejsze, nie rozdwajają się, moje suche skórki rzeczywiście zostały nawilżone i zmiękczone, przez co przestały się zadzierać. Ogólnie nastąpiła poprawa w ich wyglądzie. Ważne jest również to, że odżywka nie wywołała uczulenia. No i nie mogę nie wspomnieć o tym, że bardzo podoba mi się szata graficzna tego produktu. Skład tej odżywki w porównaniu z drogeryjnymi, oceniam jako dobry.

Koniec z zadartymi skórkami!

Nie da się ukryć, że jestem chyba największą fanką marki ORPHICA. Na bieżąco śledzę wszystkie nowości tej marki i jak tylko pojawiła się odzywka do paznokci i skorek to stałam się jej jedną z pierwszych klientek.

Na co dzień noszę hybrydę i nie szukałam rozwiązania, co do paznokcie ale moje skórki zawsze były przesuszone i często się zadzierały, co z pewnością nie wyglądało estetycznie.

Miesiąc stosowania odżywki do paznokci i mój problem odszedł w niepamięć. Moje dłonie jeszcze nigdy nie wyglądały tak dobrze.