ORPHICA, Touch, Moisturizing Gloves Active Ceramide Therapy (Zestaw rękawiczek nawilżających)

Pojemność 4 szt

TOUCH zestaw rękawiczek nawilżających z formułą Active Ceramide Therapy sprawiają, że skóra na dłoniach jest intensywnie nawilżona, bardziej elastyczna i napięta, a na jej powierzchni tworzy się niewidzialna warstwa ochronna, wiążąca wodę. Naturalne składniki, zawarte w substancji, którą nasączone sa rękawiczki, posiadają właściwości antyseptyczne, wygładzają zmarszczki na dłoniach, przyspieszają procesy regeneracyjne oraz koją podrażnienia, a dodatkowo stymulują produkcję kolagenu i elastyny w skórze.

Wielkie Woow

Ten produkt ma prze piękny zapach. Producent pisze żeby rękawiczki z płynem założyć na dłonie i potrzymać na 15 min. Ja przetrzymała do dwóch godzin . Kiedy zdjęłam moje dłonie były jeszcze w tym płynie ale kiedy zaczęłam wsmarowywac w dłonie to bardzo szybko się esencja wchłonęła. Moje dłonie były pięknie nawilżone.

Love it!

Bardzo często myje dłonie - to chyba moja fobia - przez co dość często skóra na nich jest popekana i widoczne są naczynka. Jakiekolwiek kremy nie przynosiły porządnego efektu jednak te rękawiczki zadziałały cuda. Już po pierwszej aplikacji zauważyłam różnice a miesięczna kuracja zadziałała cuda! Moje dłonie są teraz miękkie i wyglądają bardzo estetycznie. To będzie mój numer 1

Cudo !

Idealny zabieg do domowego spa. Rękawiczki pozwalają pisać na komputerze i na telefonie w trakcie zabiegu-właśnie podczas pisania tej recenzji mam rękawiczki na dłoniach. Substancje odżywcze wchłaniają się najlepiej po uprzednio zrobionym peelingu na dłonie.