Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

ROCS, Lemon & Mint, Pasta o smaku cytryny i mięty

ROCS, Lemon & Mint, Pasta o smaku cytryny i mięty

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

Pojemność 60 ml
Cena 29,90 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Orzeźwiający cytrynowy koktajl z miętą lub mrożona herbata z sokiem cytrynowym – czego więcej potrzeba w gorący dzień! Możesz się cieszyć cytrynowym smakiem nie tylko w ciągu dnia lecz także z samego ranka: po prostu czyszcząc zęby pastą „Cytryna i mięta”. Leczniczo-profilaktyczna pasta do zębów R.O.C.S. dla dorosłych posiada kompleks MINERALIN, który jest opatentowaną kombinacją składników: naturalnego proteazu bromeliny, ksylitolu, glicerofosfatu wapnia, chlorku magnezu.
Bardziej intensywne uczucie gładkości i czystości zębów niż w innych pastach. Na tym jest oparta główna zasada działania R.O.C.S.: dzięki działaniu enzymu nalot na zębach jest delikatnie rozszczepiany, hamuje się proces jego tworzenia. Jak powszechnie wiadomo nalot na zębach jest jedną z głównych przyczyn chorób stomatologicznych (próchnicy, chorób dziąseł), problemów z nieświeżym oddechem. Podczas stosowania pasty R.O.C.S. aktywność bakterii tworzących nalot znacząco się zmniejsza, a skład mikroflory jamy ustnej normalizuje się. Enzym bromeliny w połączeniu z delikatnym systemem czyszczenia pozwala wybielać zęby, przywracając im naturalną biel.

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 2 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Wykorzystała: jedno opakowanie

Bardzo przeciętna

Noszę aparat ortodontyczny, więc wybór odpowiedniej pasty do zębów jest dla mnie ważny. Pastami z firmy ROCS zainteresowałam się przez to, że jest ich tak duży wybór oraz że są dosyć drogie. Byłam bardzo ciekawa czy naprawdę są takie dobre, ale niestety się zawiodłam. Jej smak nie bardzo mi podpasował, a po umyciu zębów nie czułam odświeżenia, a bardzo na to liczyłam. Dodatkowo pasta jest mało wydajna i słabo się pieni. Więcej do niej nie wrócę.

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  6
  produktów

  266
  recenzji

  440
  pochwał

  10,00

 2. 2

  0
  produktów

  41
  recenzji

  887
  pochwał

  8,14

 3. 3

  1
  produktów

  155
  recenzji

  526
  pochwał

  7,99

Zobacz cały ranking