A-Z Medica, Velvetin, Krem przeciwzmarszczkowy ze śluzu ślimaka, komórkami macierzystymi, olejem arganowym i koenzymem Q10 (nowa wersja)

Zastosowany w kremie wyciąg ze śluzu ślimaka (zawierający kolagen, elastynę, mukopolisacharydy, proteiny i witaminy A, C, E) nawilża, regeneruje i odżywia skórę, stymulując jej odnowę.
Komórki macierzyste z pomarańczy zwiększają gęstość struktury skóry właściwej, zapobiegając przedwczesnemu starzeniu się skóry (anti-aging).
Olej arganowy dzięki wysokiej zawartości niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych odżywia skórę, zabezpieczając ją przed przedwczesnym starzeniem (proces ten jest wzmocniony dzięki dużej zawartości witaminy E).
Koenzym Q10 poprawia elastyczność i sprężystość skóry, przez co zmniejsza ilość i głębokość zmarszczek.

przeciwzmarszczkowe
w słoiczku
lekkie
dojrzała

Wykorzystała: kilka próbek

Super kremik

Bardzo dobrze się rozprowadza i wchłania. Cera po nim jest rozświetlona i wypoczęta. Moje odkrycie roku. Jestem w trakcie testowania na 5 próbkach z apteki.

Niezly

Nie mogłam dostać mojego ulubionego kremu, więc kupiłam ten.
Mam skłonność do zapychania, zły krem to nowe niespodzianki dlatego muszę być bardzo ostrożna.
Ten krem mi krzywdy nie robi, po tygodniu skóra już była widocznie miększa, milsza w dotyku, jednolita i świetlista. Krem po nałożeniu na buzie jest bardziej matowy więc można go spokojnie nałożyć pod makijaż. Dla i osób z sucha skóra może być niewystarczający gdyż nie natłuszcza, ale dla cery mieszanej bądź tłustej jest całkiem fajny i robi co ma robić :)

tak, ale krótkotrwale

Używałam ok. 2 miesięcy z przerwami. Generalnie byłam zadowolona z tego kremu. Jestem osobą 30+. Krem mnie genialnie nawilżał. Nie wiem jednak jaki miał wpływ na pojawianie się niedoskonałości. Mam do tego skłonność. Pojawiały mi się zwłaszcza na brodzie. Dlatego używałam co kilka dni, żeby nie doszło do katastrofy.
Krem ma przyjemną konsystencję, troszkę lejącą, troszkę kremową. Jest całkiem przyjemny.

Mieszane odczucia

Z jednej strony póki co krem krzywdy nie zrobił, z drugiej jego skład jest ciekawy i nieciekawy jednocześnie (dobre dla skóry składniki zmieszane z ryzykownymi).

Cerę mam mieszana po 30stce, skłonną do zapychania i odwodnienia.
Krem ładnie ją wygładza, sprawia, że jest lekko rozświetlona, napięta, zmarszczki mniej widoczne, do tego szybko się wchłania, póki co nie zapchał, nie przetłuszcza skory i ładnie pachnie.

Brakuje mi tylko mocniejszego nawilżenia, potraktowanie go jako serum/bazy pod makijaż, wydaje się rozsądniejsze, nie zastąpił mi kremu na dzień czy noc, który na celu ma nawilżenie skóry, niestety...

Używam go od miesiąca i cera wygląda ładnie, wspomagam się dodatkowym nawilżeniem np. dermosan, po kremach zawsze daje jeszcze olejek.

To kolejny kosmetyk ze śluzem ślimaka który testuje, nadal nie znalazłam ideału jak i kremu który zastąpi mi dermosan (na lato dermosan może być za ciężki).