Bielenda, Botanic Spa Rituals, Masło do ciała `Len zwyczajny + rozmaryn`

Bielenda, Botanic Spa Rituals, Masło do ciała `Len zwyczajny + rozmaryn`

Masło do ciała o aksamitnej kremowej konsystencji i pięknym zapachu to bogata dawka natury, która przywróci doskonałą kondycję nawet najbardziej wymagającej skórze. Poddaj się rytuałowi roślinnej pielęgnacji, a przekonasz się jak natura zatroszczy się o Twoją skórę, jak głęboko masło nawilży, ujędrni, zmiękczy i zregeneruje Twoje ciało. Zapewni skórze wszystko, czego potrzebuje, aby wyglądać zdrowo i przywrócić jej naturalne piękno.

Działanie
Odkryj niezwykłą moc ekstraktu z lnu zwyczajnego, który nawilża, łagodzi, koi, zapobiega wysuszeniu skóry. Sprawdź jak działa dobroczynny dla Twojej skóry wyciąg z rozmarynu o właściwościach ujędrniających i uelastyczniających skórę.

masło
100 – 250ml
balsamy
w słoiku
Struktura
lekkie

kocham!!!

Cała ta seria z Bielendy to cudo!!!! zapach tego masła jest mega, szybko sie wchłania, bardzo wydajny. Jestem od niego uzależniona ;p Teraz jeszcze musze zabrać sie za odżywkę do włosów.

Wykorzystała: kilka próbek

Ekstra masełko do ciała

Próbki dostałam gratis, szybciej takich masełek do ciała nie używałam.
Masełko nawilża skórę jest bardzo miękka w dotyku i odżywiona. Balsam bardzo szybko wchłania się do ciała.
Posiada naturalne składniki i nawet tak sobie pachnie.
Napewno z czasem kupię te masełko, pozytywnie jestem zachwycona.

Zalety:
-skład
-wydajna
-odżywienie
-nawilżenie

Przydatne w każdej łazience

Bardzo fajny kosmetyk powiedziałabym że wręcz uniwersalny.
Robi to co ma robić czyli bardzo fajnie nawilża skórę. Tego właśnie oczekuje od kosmetyków po kąpieli które mają zadbać o moją skórę.
Cena bardzo przystępna jak do takiej jakości.

Dobro

Och Panie, jakie to jest dobro! Cudna konsystencja masełka, mega przyjemny zapach, super efekty pielęgnacyjne. Mogłabym śmiało kupować w litrowych słojach i nie miałabym dość. Masło fajnie się rozprowadza na skórze, świetnie odżywia i nawilża. Zapach czuć nawet rano, gdy posmaruję się na wieczór. Polecano na maxa!

Super seria

Bardzo lubię całą serię Botanic Spa Rituals. Masło do ciała również mnie nie zawiodło. Daje super efekt nawilżenia, skóra po zastosowaniu jest miękka i odżywiona. Balsam dość szybko się wchłania, nie lepi się. Dodatkowo taka forma opakowania daje możliwość wykorzystania produktu do końca. Zapach może nie jest bardzo porywający, ale liczy się dla mnie to, że zastosowane są tutaj w większości naturalne składniki

Dobry dobry

No masełko bardzo dobre nawet można napisać. Kupiłam je z ciekawości w Rossmanie, bo dużo o tym słyszałam. :) . Używam je codziennie od miesiąca, jestem bardzo zadowolona. Skóra po użyciu jest miękka i nawilżona, dobrze się wchłania. Dobry skład, ładny zapach no i jest wydajny. Polecam jak najbardziej

Wykorzystała: kilka próbek

Bardzo fajne masełko

Dwie próbki masła do ciała dostałam do przetestowania z Rossmanna.
Ciężko mi ocenić opakowanie produktu, gdyż nie miałam go w rękach. Jednak sprawdziłam jak ono wygląda w internecie. Jest to plastikowe, odkręcane pudełeczko. Wizualnie wygląda całkiem zachęcająco.

Skład masła do ciała jest naturalny, według producenta- 100% składników jest pochodzenia naturalnego.

Konsystencja produktu nie jest zbyt gęsta, bardziej przypomina balsam do ciała niż masło. Produkt szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu.

Zapach- dość intensywny, nie czuję co prawda rozmarynu ani lnu, tylko raczej coś sztucznego. Ten zapach nie do końca przypadł mi do gustu. Po produkcie naturalnym, spodziewałam się mniej intensywnego zapachu. Wydaje mi się jednak, że nie utrzymuje się za długo na ciele.

Działanie nawilżające jest zdecydowane. Po aplikacji preparatu przed snem, rano czułam znaczą różnicę w nawilżeniu skóry. Skóra była bardziej miękka i lekko napięta. Efekt nawilżenia utrzymywał się naprawdę długo. Wydaje mi się, że jest za to odpowiedzialny składnik- len zwyczajny.

Masełko dla każdego!

Używam za kazdym razem po kąpieli.
Swietnie sie rozprowadza i w miare szybko sie wchłania. Skóra pozostaje jedwabiście gładka i miękka.
Piękny zapach długi czas pozostaje na skórze.
Cena jest w miare przystępna.

Maselko dobre

Bardzo lubię ten produkt. Uwielbiam jego zapach. To że dobrze się nakłada na skórę, dobrze myje, delikatnie pieni. Jest taki odświeżający. Jedyny minus jest taki że jest mało wydajny.. Dość szybko go skończyłam..

Super do suchej skóry i nie tylko!

Polubiłam linię Botanic Spa Rituals od Bielendy, ma bardzo fajny skład i jest dobrze oceniana. To masło również przypadło mi do gustu, dobrze się rozprowadza po skórze, nie jest bardzo tłuste, nie podrażnia. I przede wszystkim dobrze nawilża nawet skórę przesuszoną, taką jak moja! Podoba mi się szata graficzna i funkcjonalny słoiczek, który można później wykorzystać jeszcze np. do tworzenia peelingów domowych. Cena naprawdę spoko zwłaszcza patrząc na świetny skład!

Kolejny dobry z Bielendy

Jak to brzmi...dobry z Bielendy. Nie sądziłam, że kupię jeszcze coś z tej marki, a tu proszę, fajna, naturalna (prawie) seria. Można? Można.

Masełko jest świetne, podobnie jak pozostałe masełka z linii. Genialnie nawilża, wygładza, pozostawia na skórze aksamitny film, nietłusty. Zostawia satynowy blask zdrowej skóry. Dość konkretne, ale jednocześnie nie jest tłuściochem. Dobrze się wchłania.

Najlepsza propozycja w tej cenie. Bez dwóch zdań mój ulubieniec do ciała. Nie widzę sensu kupowania droższych produktów.

Bielenda, brawo!

Świetne masło!

Masło do ciała Bielendy dostałam w formie próbki podczas zakupów w drogerii i jestem nim pozytywnie zaskoczona. Konsystencja masła jest gęsta, ale dobrze się rozprowadza po ciele i całkiem szybko wchłania. Nie pozostawia tłustego filmu na skórze, ale czuć, że jest. Jednak najważniejsze, że świetnie nawilża i łagodzi, a skóra staję się miękka i przyjemnie pachnąca ziołami. Wystarczyła jedna próbka kosmetyku, aby ukoić podrażnienie i swędzenie skóry, które odczuwam zawsze po wyjściu spod prysznica.

1968